Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 206,00 | 246 | 163 | 10 | 83 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 201,17 | 226 | 182 | 10 | 83 % |
| 3. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 198,33 | 214 | 166 | 12 | 100 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 194,17 | 217 | 156 | 8 | 67 % |
| 5. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 189,00 | 214 | 174 | 6 | 100 % |
| 6. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 186,83 | 222 | 159 | 10 | 83 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 184,00 | 195 | 179 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 208 | 144 | 10 | 83 % |
| 9. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 183,17 | 214 | 161 | 8 | 67 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,33 | 214 | 158 | 6 | 50 % |
| 11. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 176,67 | 198 | 145 | 2 | 33 % |
| 12. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 175,67 | 201 | 138 | 4 | 33 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,33 | 204 | 143 | 10 | 83 % |
| 14. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,67 | 182 | 147 | 4 | 33 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 173,50 | 194 | 126 | 10 | 83 % |
| 16. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,33 | 192 | 151 | 2 | 17 % |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,33 | 193 | 137 | 8 | 67 % |
| 18. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 172,33 | 189 | 146 | 10 | 83 % |
| 19. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 171,67 | 214 | 125 | 8 | 67 % |
| 20. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 169,67 | 182 | 154 | 6 | 100 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,50 | 191 | 129 | 4 | 33 % |
| 22. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 168,00 | 233 | 123 | 8 | 67 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 167,33 | 190 | 146 | 2 | 17 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 167,00 | 194 | 149 | 4 | 67 % |
| 25. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 165,33 | 228 | 135 | 6 | 50 % |
| 26. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 164,33 | 177 | 153 | 6 | 50 % |
| 27. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 161,67 | 166 | 126 | 4 | 33 % |
| 28. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 161,67 | 204 | 126 | 2 | 33 % |
| 29. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 6 | 158,83 | 188 | 134 | 8 | 67 % |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 158,00 | 187 | 124 | 0 | 0 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 157,83 | 173 | 129 | 4 | 33 % |
| 32. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 157,83 | 182 | 134 | 4 | 33 % |
| 33. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 156,67 | 195 | 120 | 0 | 0 % |
| 34. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,33 | 166 | 125 | 2 | 17 % |
| 35. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 150,00 | 182 | 117 | 2 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 144,67 | 170 | 120 | 4 | 33 % |
| 37. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 130,33 | 158 | 114 | 2 | 33 % |
| 38. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 124,67 | 136 | 118 | 0 | 0 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 123,33 | 138 | 115 | 2 | 33 % |
| 40. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 119,33 | 145 | 83 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 116,00 | 124 | 110 | 0 | 0 % |
| 42. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 111,67 | 138 | 93 | 0 | 0 % |