Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 209,00 | 224 | 194 | 4 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 204,17 | 247 | 164 | 12 | 100 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 201,33 | 225 | 181 | 12 | 100 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 199,67 | 227 | 170 | 7 | 58 % |
| 5. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 198,17 | 222 | 182 | 8 | 67 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 197,00 | 225 | 146 | 10 | 83 % |
| 7. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 196,17 | 214 | 185 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 4 | 193,25 | 192 | 169 | 6 | 75 % |
| 9. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 189,83 | 243 | 163 | 4 | 33 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 188,83 | 211 | 173 | 10 | 83 % |
| 11. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 186,83 | 224 | 163 | 10 | 83 % |
| 12. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,83 | 230 | 144 | 5 | 42 % |
| 13. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 184,17 | 222 | 167 | 6 | 50 % |
| 14. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 180,67 | 220 | 158 | 6 | 50 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 179,67 | 202 | 167 | 10 | 83 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 177,50 | 203 | 143 | 8 | 67 % |
| 17. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 175,83 | 199 | 143 | 0 | 0 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 174,17 | 195 | 155 | 4 | 33 % |
| 19. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 173,00 | 193 | 149 | 11 | 92 % |
| 20. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 170,67 | 178 | 161 | 4 | 67 % |
| 21. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 170,33 | 200 | 126 | 6 | 50 % |
| 22. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 170,00 | 188 | 141 | 8 | 67 % |
| 23. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 168,67 | 202 | 144 | 2 | 33 % |
| 24. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 168,17 | 220 | 117 | 6 | 50 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 167,50 | 181 | 138 | 5 | 42 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 167,00 | 181 | 156 | 4 | 33 % |
| 27. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 165,00 | 188 | 145 | 6 | 50 % |
| 28. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 5 | 163,20 | 192 | 134 | 4 | 40 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 163,00 | 181 | 145 | 0 | 0 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 162,00 | 175 | 150 | 2 | 33 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 160,00 | 211 | 122 | 6 | 50 % |
| 32. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 160,00 | 176 | 131 | 4 | 33 % |
| 33. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 159,67 | 191 | 136 | 2 | 17 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 6 | 158,00 | 205 | 135 | 2 | 17 % |
| 35. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 157,67 | 189 | 126 | 2 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 157,33 | 200 | 126 | 2 | 33 % |
| 37. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 156,67 | 181 | 118 | 4 | 33 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 156,33 | 189 | 140 | 4 | 33 % |
| 39. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 156,00 | 157 | 137 | 2 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 133,67 | 148 | 118 | 0 | 0 % |
| 41. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 124,67 | 152 | 86 | 0 | 0 % |
| 42. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 114,00 | 120 | 102 | 0 | 0 % |