Borovský Michal
Počet her
87
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
126,18
Max
Nejlepší hra kariéry: 201 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 209.
201
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
84
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
jaro 2022
průměr kariéry 120,94
podzim 2023
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 SMOG
59. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | HUJAŘI | 121 | 119 | 137 | 3 | 137 | 119 | 125,67 | 0 | |||
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 113 | 151 | 124 | 3 | 151 | 113 | 129,33 | 0 | |||
| 4. HD | 11.09. | STATOVAR | 143 | 116 | 105 | 3 | 143 | 105 | 121,33 | 0 | |||
| 5. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 97 | 137 | 152 | 3 | 152 | 97 | 128,67 | 0 | |||
| 6. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 128 | 107 | 153 | 3 | 153 | 107 | 129,33 | 0 | |||
| 7. HD | 09.10. | JMJ TEAM | 140 | 159 | 117 | 3 | 159 | 117 | 138,67 | 4 | |||
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 92 | 153 | 130 | 3 | 153 | 92 | 125,00 | 1 | |||
| 9. HD | 07.11. | GAMA | 147 | 115 | 123 | 3 | 147 | 115 | 128,33 | 0 | |||
| 10. HD | 27.11. | TRAKEŘI | 134 | 144 | 140 | 3 | 144 | 134 | 139,33 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | TRAFO | 116 | 99 | 127 | 3 | 127 | 99 | 114,00 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 3839 celkem | 30 | 159 | 92 | 127,97 | 5 | ||||||
Duelových bodů 5 z 60 možných (8 %). Bez handicapu je průměr 119,97.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 SMOG
59. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | GAMA | 153 | 98 | 144 | 3 | 153 | 98 | 131,67 | 2 | |||
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 152 | 93 | 113 | 3 | 152 | 93 | 119,33 | 2 | |||
| 3. HD | 14.03. | STATOVAR | 130 | 209 | 140 | 3 | 209 | 130 | 159,67 | 2 | |||
| 4. HD | 03.04. | PERMONÍCI | 153 | 125 | 127 | 3 | 153 | 125 | 135,00 | 0 | |||
| 5. HD | 12.04. | TRAFO | 127 | 106 | 137 | 3 | 137 | 106 | 123,33 | 0 | |||
| 6. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 134 | 130 | 129 | 3 | 134 | 129 | 131,00 | 0 | |||
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 126 | 137 | 160 | 3 | 160 | 126 | 141,00 | 2 | |||
| 8. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 144 | 108 | 133 | 3 | 144 | 108 | 128,33 | 0 | |||
| 10. HD | 29.05. | JEŠTĚŘI | 128 | 129 | 111 | 3 | 129 | 111 | 122,67 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 3576 celkem | 27 | 209 | 93 | 132,44 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 54 možných (15 %). Bez handicapu je průměr 124,44.
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | JMJ TEAM | 100 | 103 | 120 | 3 | 120 | 100 | 107,67 | 0 | |||
| 2. HD | 08.03. | GAMA | 168 | 117 | 104 | 3 | 168 | 104 | 129,67 | 2 | |||
| 3. HD | 21.02. | FAJNO PARTA | 104 | 138 | 93 | 3 | 138 | 93 | 111,67 | 0 | |||
| 4. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 119 | 120 | 102 | 3 | 120 | 102 | 113,67 | 0 | |||
| 5. HD | 28.03. | HUJAŘI | 105 | 94 | 130 | 3 | 130 | 94 | 109,67 | 0 | |||
| 6. HD | 19.04. | BABINEC | 150 | 148 | 131 | 3 | 150 | 131 | 143,00 | 2 | |||
| 8. HD | 14.03. | KAMPERETAMPERE | 122 | 130 | 104 | 3 | 130 | 104 | 118,67 | 0 | |||
| 9. HD | 10.05. | PERMONÍCI | 107 | 122 | 127 | 3 | 127 | 107 | 118,67 | 0 | |||
| 10. HD | 01.03. | STATOVAR | 120 | 102 | 120 | 3 | 120 | 102 | 114,00 | 0 | |||
| 11. HD | 11.04. | JEŠTĚŘI | 123 | 142 | 98 | 3 | 142 | 98 | 121,00 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 3563 celkem | 30 | 168 | 93 | 118,77 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 60 možných (7 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.