Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 3 | 209,00 | 224 | 201 | 6 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 205,83 | 259 | 144 | 10 | 83 % |
| 3. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 204,17 | 233 | 157 | 6 | 50 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 202,33 | 225 | 177 | 7 | 58 % |
| 5. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 198,67 | 204 | 182 | 6 | 100 % |
| 6. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 196,33 | 227 | 180 | 4 | 67 % |
| 7. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 190,33 | 210 | 169 | 10 | 83 % |
| 8. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 188,33 | 248 | 128 | 10 | 83 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 187,83 | 213 | 169 | 12 | 100 % |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,50 | 224 | 163 | 10 | 83 % |
| 11. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 186,00 | 221 | 135 | 4 | 67 % |
| 12. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 183,83 | 216 | 134 | 5 | 42 % |
| 13. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 183,00 | 189 | 172 | 4 | 67 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 180,83 | 193 | 137 | 8 | 67 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 217 | 147 | 2 | 17 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 176,83 | 200 | 157 | 2 | 17 % |
| 17. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 176,50 | 195 | 148 | 10 | 83 % |
| 18. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 175,50 | 192 | 147 | 6 | 50 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,50 | 204 | 134 | 6 | 50 % |
| 20. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 171,33 | 198 | 144 | 8 | 67 % |
| 21. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 171,00 | 192 | 148 | 8 | 67 % |
| 22. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 169,33 | 205 | 149 | 4 | 33 % |
| 23. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 168,83 | 189 | 149 | 8 | 67 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,17 | 202 | 115 | 6 | 50 % |
| 25. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 167,67 | 192 | 141 | 8 | 67 % |
| 26. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 4 | 166,25 | 180 | 152 | 6 | 75 % |
| 27. | Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 165,67 | 184 | 141 | 4 | 33 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 164,33 | 193 | 144 | 4 | 33 % |
| Šimek Richard | JMJ TEAM | 2 | 163,50 | 178 | 149 | 0 | 0 % | |
| 29. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 6 | 159,83 | 177 | 145 | 6 | 50 % |
| 30. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 158,33 | 186 | 143 | 4 | 33 % |
| 31. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 157,83 | 178 | 142 | 0 | 0 % |
| 32. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 153,33 | 171 | 127 | 4 | 67 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 152,50 | 176 | 123 | 4 | 33 % |
| 34. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 149,83 | 185 | 113 | 6 | 50 % |
| 35. | Malurek Václav | STATOVAR | 3 | 148,33 | 168 | 128 | 0 | 0 % |
| 36. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 148,00 | 144 | 136 | 2 | 33 % |
| 37. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 146,00 | 145 | 124 | 0 | 0 % |
| 38. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 143,00 | 150 | 131 | 2 | 33 % |
| 39. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 141,17 | 168 | 129 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 137,33 | 161 | 115 | 2 | 33 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 131,67 | 156 | 95 | 0 | 0 % |
| 42. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 129,00 | 146 | 100 | 0 | 0 % |
| 43. | Raev Samuel | KAMPERETAMPERE | 3 | 128,33 | 153 | 93 | 2 | 33 % |