Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 208,33 | 245 | 164 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 206,83 | 264 | 157 | 8 | 67 % |
| 3. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 200,00 | 245 | 158 | 8 | 67 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 198,17 | 200 | 177 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 193,33 | 191 | 176 | 6 | 100 % |
| 6. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 189,67 | 226 | 169 | 6 | 100 % |
| 7. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 186,00 | 206 | 163 | 6 | 50 % |
| 8. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 186,00 | 215 | 169 | 4 | 33 % |
| 9. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 182,67 | 198 | 171 | 8 | 67 % |
| 10. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 182,67 | 217 | 168 | 12 | 100 % |
| 11. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 178,50 | 182 | 145 | 5 | 42 % |
| 12. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 178,17 | 198 | 168 | 8 | 67 % |
| 13. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 176,33 | 192 | 145 | 10 | 83 % |
| 14. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 176,00 | 209 | 150 | 4 | 67 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 173,50 | 213 | 143 | 10 | 83 % |
| 16. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 172,83 | 225 | 123 | 8 | 67 % |
| 17. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 172,50 | 203 | 150 | 6 | 50 % |
| 18. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 171,83 | 224 | 121 | 8 | 67 % |
| 19. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 170,67 | 224 | 142 | 7 | 58 % |
| 20. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 170,67 | 195 | 144 | 8 | 67 % |
| 21. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 167,50 | 170 | 139 | 2 | 17 % |
| 22. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 166,33 | 189 | 151 | 2 | 33 % |
| 23. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 165,83 | 211 | 124 | 7 | 58 % |
| 24. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 165,00 | 174 | 152 | 6 | 100 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,17 | 185 | 142 | 6 | 50 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 163,33 | 193 | 147 | 4 | 33 % |
| 27. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 162,00 | 201 | 126 | 5 | 42 % |
| 28. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 161,67 | 207 | 127 | 2 | 17 % |
| 29. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 161,17 | 182 | 138 | 5 | 42 % |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 160,67 | 182 | 136 | 8 | 67 % |
| 31. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 160,50 | 212 | 131 | 4 | 33 % |
| 32. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 158,33 | 181 | 138 | 0 | 0 % |
| 33. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 158,17 | 200 | 132 | 0 | 0 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 157,00 | 188 | 122 | 0 | 0 % |
| 35. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 152,17 | 173 | 138 | 2 | 17 % |
| 36. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 145,50 | 158 | 118 | 3 | 25 % |
| 37. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 141,33 | 149 | 135 | 2 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 140,67 | 178 | 114 | 4 | 33 % |
| 39. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 135,00 | 136 | 112 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 121,00 | 142 | 110 | 0 | 0 % |
| 41. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 118,67 | 127 | 107 | 0 | 0 % |