Chlopčík Jiří
Počet her
280
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
150,25
Max
Nejlepší hra kariéry: 242 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 242.
242
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
98
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2018
průměr kariéry 150,25
jaro 2022
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 28.03. | PERMONÍCI | 134 | 1 | 134 | 134 | 134,00 | 0 | |||||
| Celkem | 1 utkání | 134 celkem | 1 | 134 | 134 | 134,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 2 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 17.11. | KAMPERETAMPERE | 137 | 138 | 118 | 137 | 191 | 164 | 6 | 191 | 118 | 147,50 | 2 |
| 2. HD | 21.09. | MEXICO | 114 | 155 | 138 | 114 | 158 | 125 | 6 | 158 | 114 | 134,00 | 0 |
| 3. HD | 28.09. | JMJ TEAM | 115 | 110 | 179 | 3 | 179 | 110 | 134,67 | 0 | |||
| 4. HD | 12.10. | LAMPIÓNI | 151 | 181 | 176 | 155 | 140 | 115 | 6 | 181 | 115 | 153,00 | 7 |
| 5. HD | 19.10. | TRAKEŘI | 147 | 150 | 161 | 166 | 155 | 144 | 6 | 166 | 144 | 153,83 | 4 |
| 6. HD | 26.10. | PERMONÍCI | 135 | 148 | 122 | 157 | 188 | 128 | 6 | 188 | 122 | 146,33 | 2 |
| 8. HD | 14.09. | STATOVAR | 155 | 150 | 152 | 126 | 178 | 148 | 6 | 178 | 126 | 151,50 | 2 |
| 9. HD | 22.11. | HUJAŘI | 164 | 138 | 159 | 135 | 129 | 131 | 6 | 164 | 129 | 142,67 | 0 |
| 10. HD | 07.12. | GAMA | 140 | 139 | 158 | 3 | 158 | 139 | 145,67 | 4 | |||
| 11. HD | 14.12. | SMOG | 132 | 150 | 149 | 133 | 166 | 141 | 6 | 166 | 132 | 145,17 | 6 |
| Celkem | 10 utkání | 7885 celkem | 54 | 191 | 110 | 146,02 | 27 | ||||||
Duelových bodů 27 z 108 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 134 | 174 | 138 | 242 | 153 | 170 | 6 | 242 | 134 | 168,50 | 2 |
| 2. HD | 24.02. | MEXICO | 178 | 146 | 190 | 155 | 160 | 158 | 6 | 190 | 146 | 164,50 | 4 |
| 3. HD | 17.02. | GAMA | 159 | 105 | 149 | 170 | 131 | 126 | 6 | 170 | 105 | 140,00 | 2 |
| 4. HD | 02.03. | PERMONÍCI | 141 | 160 | 130 | 188 | 139 | 138 | 6 | 188 | 130 | 149,33 | 2 |
| 5. HD | 03.02. | SMOG | 152 | 200 | 187 | 157 | 186 | 181 | 6 | 200 | 152 | 177,17 | 8 |
| 7. HD | 16.06. | BABINEC | 174 | 155 | 143 | 3 | 174 | 143 | 157,33 | 2 | |||
| 8. HD | 09.06. | LAMPIÓNI | 141 | 167 | 187 | 151 | 155 | 147 | 6 | 187 | 141 | 158,00 | 6 |
| 9. HD | 08.09. | KAMPERETAMPERE | 125 | 173 | 192 | 150 | 192 | 192 | 6 | 192 | 125 | 170,67 | 4 |
| 10. HD | 15.06. | TRAKEŘI | 132 | 129 | 142 | 179 | 132 | 174 | 6 | 179 | 129 | 148,00 | 6 |
| 11. HD | 22.06. | HUJAŘI | 129 | 122 | 139 | 197 | 151 | 140 | 6 | 197 | 122 | 146,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 9007 celkem | 57 | 242 | 105 | 158,02 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 114 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 23.09. | STATOVAR | 152 | 131 | 104 | 134 | 162 | 160 | 6 | 162 | 104 | 140,50 | 2 |
| 2. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 134 | 144 | 129 | 151 | 163 | 180 | 6 | 180 | 129 | 150,17 | 4 |
| 3. HD | 04.11. | PERMONÍCI | 131 | 143 | 147 | 117 | 151 | 153 | 6 | 153 | 117 | 140,33 | 2 |
| 4. HD | 02.09. | BABINEC | 143 | 141 | 134 | 149 | 159 | 160 | 6 | 160 | 134 | 147,67 | 8 |
| 5. HD | 30.09. | HUJAŘI | 157 | 182 | 182 | 127 | 159 | 196 | 6 | 196 | 127 | 167,17 | 6 |
| 6. HD | 14.10. | JMJ TEAM | 163 | 131 | 148 | 149 | 162 | 123 | 6 | 163 | 123 | 146,00 | 4 |
| 8. HD | 12.11. | LAMPIÓNI | 122 | 140 | 216 | 177 | 143 | 193 | 6 | 216 | 122 | 165,17 | 6 |
| 9. HD | 10.09. | KAMPERETAMPERE | 158 | 178 | 125 | 172 | 121 | 159 | 6 | 178 | 121 | 152,17 | 2 |
| 10. HD | 25.11. | MEXICO | 140 | 157 | 141 | 157 | 134 | 142 | 6 | 157 | 134 | 145,17 | 0 |
| 11. HD | 07.10. | GAMA | 98 | 114 | 130 | 116 | 171 | 212 | 6 | 212 | 98 | 140,17 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8967 celkem | 60 | 216 | 98 | 149,45 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 120 možných (32 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | MEXICO | 120 | 135 | 176 | 149 | 149 | 167 | 6 | 176 | 120 | 149,33 | 4 |
| 2. HD | 18.02. | BABINEC | 161 | 132 | 115 | 136 | 155 | 145 | 6 | 161 | 115 | 140,67 | 4 |
| 3. HD | 01.05. | TRAKEŘI | 152 | 183 | 167 | 158 | 147 | 152 | 6 | 183 | 147 | 159,83 | 8 |
| 4. HD | 26.02. | STATOVAR | 120 | 141 | 149 | 133 | 141 | 101 | 6 | 149 | 101 | 130,83 | 0 |
| 5. HD | 11.03. | GAMA | 112 | 118 | 161 | 158 | 174 | 106 | 6 | 174 | 106 | 138,17 | 4 |
| 8. HD | 12.02. | LAMPIÓNI | 133 | 145 | 144 | 152 | 150 | 156 | 6 | 156 | 133 | 146,67 | 1 |
| 10. HD | 18.03. | SMOG | 163 | 158 | 152 | 189 | 162 | 141 | 6 | 189 | 141 | 160,83 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 6158 celkem | 42 | 189 | 101 | 146,62 | 27 | ||||||
Duelových bodů 27 z 84 možných (32 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.12. | HUJAŘI | 122 | 144 | 173 | 201 | 158 | 140 | 6 | 201 | 122 | 156,33 | 4 |
| 2. HD | 03.09. | GAMA | 145 | 117 | 118 | 163 | 152 | 178 | 6 | 178 | 117 | 145,50 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | BABINEC | 149 | 147 | 148 | 149 | 152 | 132 | 6 | 152 | 132 | 146,17 | 6 |
| 4. HD | 18.09. | TRAKEŘI | 148 | 164 | 164 | 156 | 127 | 154 | 6 | 164 | 127 | 152,17 | 4 |
| 5. HD | 01.10. | SMOG | 135 | 211 | 179 | 131 | 135 | 117 | 6 | 211 | 117 | 151,33 | 4 |
| 6. HD | 25.09. | PERMONÍCI | 201 | 141 | 143 | 185 | 143 | 176 | 6 | 201 | 141 | 164,83 | 4 |
| 7. HD | 23.10. | MEXICO | 166 | 167 | 169 | 151 | 148 | 146 | 6 | 169 | 146 | 157,83 | 4 |
| 8. HD | 08.10. | ONDRÁŠ | 133 | 160 | 167 | 129 | 137 | 160 | 6 | 167 | 129 | 147,67 | 0 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 160 | 112 | 202 | 167 | 138 | 148 | 6 | 202 | 112 | 154,50 | 2 |
| 10. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 142 | 115 | 140 | 128 | 163 | 133 | 6 | 163 | 115 | 136,83 | 2 |
| 11. HD | 04.12. | LAMPIÓNI | 113 | 134 | 160 | 137 | 159 | 137 | 6 | 160 | 113 | 140,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 9919 celkem | 66 | 211 | 112 | 150,29 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 132 možných (32 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.