Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 3 | 217,00 | 254 | 185 | 6 | 100 % |
| 2. | Orság Karel | KAMPERETAMPERE | 6 | 207,67 | 235 | 172 | 10 | 83 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 206,17 | 232 | 181 | 6 | 50 % |
| 4. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 3 | 201,33 | 223 | 176 | 4 | 67 % |
| 5. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 197,67 | 228 | 180 | 11 | 92 % |
| 6. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 192,83 | 231 | 157 | 4 | 33 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 191,67 | 243 | 156 | 8 | 67 % |
| 8. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 190,67 | 237 | 170 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 187,17 | 224 | 151 | 8 | 67 % |
| 10. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 181,17 | 198 | 148 | 8 | 67 % |
| 11. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 180,00 | 224 | 142 | 8 | 67 % |
| 12. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 179,33 | 202 | 164 | 2 | 17 % |
| 13. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 178,67 | 213 | 134 | 6 | 50 % |
| 14. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 178,33 | 184 | 141 | 8 | 67 % |
| 15. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 177,33 | 201 | 141 | 8 | 67 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,33 | 208 | 146 | 8 | 67 % |
| 17. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,83 | 190 | 132 | 6 | 50 % |
| 18. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 175,67 | 182 | 151 | 2 | 17 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 5 | 174,60 | 203 | 139 | 6 | 60 % |
| 20. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 173,50 | 179 | 152 | 8 | 67 % |
| 21. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 173,50 | 188 | 150 | 10 | 83 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,00 | 211 | 138 | 1 | 8 % |
| 23. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 167,67 | 188 | 144 | 4 | 67 % |
| 24. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 165,17 | 183 | 149 | 8 | 67 % |
| 25. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 163,83 | 201 | 137 | 4 | 33 % |
| 26. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 162,33 | 221 | 124 | 4 | 67 % |
| 27. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 161,83 | 212 | 112 | 4 | 33 % |
| 28. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 4 | 161,50 | 170 | 154 | 2 | 25 % |
| 29. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 160,83 | 186 | 124 | 10 | 83 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 160,00 | 182 | 144 | 2 | 33 % |
| 31. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 182 | 134 | 6 | 50 % |
| 32. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 157,50 | 177 | 137 | 4 | 33 % |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 157,33 | 176 | 143 | 2 | 17 % |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 156,67 | 200 | 105 | 6 | 50 % |
| 35. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 156,00 | 171 | 146 | 4 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 151,33 | 157 | 147 | 0 | 0 % |
| 37. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 150,00 | 177 | 92 | 4 | 67 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 149,83 | 171 | 135 | 4 | 33 % |
| 39. | Kubátko Vlastimil | FAJNO PARTA | 6 | 144,33 | 159 | 126 | 2 | 17 % |
| 40. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 135,67 | 143 | 126 | 0 | 0 % |
| 41. | Borovský Michal | SMOG | 3 | 107,67 | 120 | 100 | 0 | 0 % |