Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 212,17 | 246 | 190 | 12 | 100 % |
| 2. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 197,33 | 245 | 146 | 10 | 83 % |
| 3. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 197,33 | 216 | 185 | 10 | 83 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 196,33 | 266 | 168 | 8 | 67 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 193,17 | 226 | 176 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 192,33 | 226 | 174 | 10 | 83 % |
| 7. | SMOG náhradník HDC 0 | SMOG | 6 | 190,00 | 228 | 159 | 6 | 50 % |
| 8. | Indra Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 189,50 | 214 | 182 | 10 | 83 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,50 | 224 | 158 | 8 | 67 % |
| 10. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 187,00 | 235 | 156 | 6 | 50 % |
| 11. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,50 | 224 | 106 | 8 | 67 % |
| 12. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 180,83 | 199 | 169 | 8 | 67 % |
| 13. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 180,50 | 189 | 164 | 7 | 58 % |
| 14. | Horák Ladislav | FAJNO PARTA | 6 | 174,83 | 213 | 137 | 6 | 50 % |
| 15. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,50 | 205 | 158 | 6 | 50 % |
| 16. | Malurek Václav | STATOVAR | 6 | 172,33 | 212 | 137 | 4 | 33 % |
| 17. | Macháček Pavel | TRAKEŘI | 6 | 170,33 | 199 | 152 | 6 | 50 % |
| 18. | Nerad František | FAJNO PARTA | 6 | 170,00 | 200 | 149 | 6 | 50 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,50 | 191 | 150 | 6 | 50 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 168,67 | 199 | 129 | 8 | 67 % |
| 21. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 168,50 | 194 | 128 | 4 | 33 % |
| 22. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 168,00 | 171 | 144 | 2 | 17 % |
| 23. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 166,67 | 185 | 140 | 7 | 58 % |
| 24. | Szotkowski Jaroslav | FAJNO PARTA | 6 | 165,83 | 195 | 126 | 6 | 50 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 164,33 | 179 | 136 | 8 | 67 % |
| 26. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 163,33 | 175 | 146 | 6 | 50 % |
| 27. | Bělunek Miroslav | SMOG | 3 | 162,00 | 180 | 151 | 2 | 33 % |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 157,00 | 194 | 126 | 6 | 50 % |
| 29. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 156,50 | 180 | 131 | 0 | 0 % |
| 30. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 154,33 | 164 | 136 | 6 | 50 % |
| 31. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 152,83 | 164 | 135 | 8 | 67 % |
| 32. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,00 | 182 | 125 | 2 | 17 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 150,33 | 184 | 121 | 2 | 33 % |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 149,83 | 166 | 128 | 0 | 0 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 148,50 | 163 | 135 | 0 | 0 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 147,67 | 181 | 109 | 2 | 33 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 142,33 | 170 | 127 | 2 | 33 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 128,00 | 128 | 104 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 126,33 | 145 | 103 | 0 | 0 % |