Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 200,00 | 237 | 178 | 6 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 197,00 | 211 | 161 | 8 | 67 % |
| 3. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 195,50 | 224 | 166 | 10 | 83 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 187,67 | 213 | 169 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 185,50 | 219 | 147 | 10 | 83 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 184,67 | 204 | 162 | 12 | 100 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,67 | 232 | 138 | 10 | 83 % |
| 8. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 183,17 | 226 | 132 | 8 | 67 % |
| 9. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 182,33 | 185 | 164 | 0 | 0 % |
| 10. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 181,83 | 200 | 163 | 4 | 33 % |
| 11. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 181,00 | 191 | 153 | 8 | 67 % |
| 12. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 179,33 | 193 | 132 | 4 | 33 % |
| 13. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 178,17 | 225 | 137 | 7 | 58 % |
| 14. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 177,83 | 217 | 160 | 8 | 67 % |
| 15. | Indra Martin | URNA | 6 | 176,00 | 212 | 126 | 8 | 67 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,67 | 212 | 137 | 6 | 50 % |
| 17. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 175,33 | 204 | 148 | 6 | 50 % |
| 18. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 174,00 | 190 | 137 | 6 | 50 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 170,67 | 180 | 154 | 2 | 17 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,67 | 183 | 158 | 9 | 75 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 170,33 | 182 | 160 | 6 | 50 % |
| 22. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 169,83 | 172 | 150 | 8 | 67 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 169,00 | 194 | 126 | 6 | 50 % |
| 24. | Nerad František | TRAFO | 6 | 169,00 | 211 | 143 | 6 | 50 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 168,33 | 181 | 149 | 0 | 0 % |
| 26. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 167,33 | 175 | 158 | 4 | 33 % |
| 27. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 166,00 | 180 | 140 | 4 | 67 % |
| 28. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 165,67 | 203 | 125 | 6 | 50 % |
| 29. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 163,67 | 211 | 125 | 4 | 33 % |
| 30. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 159,67 | 201 | 122 | 2 | 33 % |
| 31. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 159,67 | 167 | 147 | 2 | 33 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 159,33 | 197 | 109 | 6 | 50 % |
| 33. | Janková Marcela+16 | BABINEC | 6 | 157,67 | 169 | 115 | 2 | 17 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 154,67 | 172 | 135 | 4 | 67 % |
| 35. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 154,67 | 158 | 127 | 0 | 0 % |
| 36. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 152,67 | 161 | 121 | 2 | 33 % |
| 37. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 151,17 | 164 | 125 | 4 | 33 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 150,50 | 180 | 105 | 2 | 17 % |
| 39. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 142,00 | 174 | 104 | 4 | 33 % |
| 40. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 141,17 | 160 | 125 | 0 | 0 % |
| 41. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 131,67 | 142 | 115 | 2 | 33 % |