Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 197,00 | 216 | 167 | 12 | 100 % |
| 2. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 187,83 | 223 | 159 | 10 | 83 % |
| 3. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 186,83 | 223 | 148 | 8 | 67 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 186,50 | 234 | 148 | 8 | 67 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 183,67 | 210 | 144 | 10 | 83 % |
| 6. | Indra Martin | URNA | 6 | 182,83 | 224 | 155 | 6 | 50 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 181,67 | 191 | 168 | 4 | 67 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 181,33 | 187 | 172 | 7 | 58 % |
| 9. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 180,17 | 203 | 156 | 12 | 100 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 176,67 | 193 | 154 | 10 | 83 % |
| 11. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,17 | 193 | 142 | 5 | 42 % |
| 12. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 175,83 | 220 | 145 | 6 | 50 % |
| 13. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 175,67 | 204 | 141 | 6 | 50 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,50 | 200 | 140 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 173,83 | 209 | 132 | 6 | 50 % |
| 16. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 173,00 | 203 | 144 | 10 | 83 % |
| 17. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 172,83 | 210 | 142 | 7 | 58 % |
| 18. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 172,17 | 185 | 165 | 8 | 67 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 171,83 | 195 | 136 | 10 | 83 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 206 | 134 | 8 | 67 % |
| 21. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 170,00 | 205 | 138 | 4 | 67 % |
| 22. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 5 | 169,80 | 226 | 124 | 8 | 80 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 169,67 | 176 | 150 | 2 | 33 % |
| 24. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 168,50 | 193 | 136 | 6 | 50 % |
| 25. | Nerad František | TRAFO | 6 | 167,50 | 190 | 150 | 2 | 17 % |
| 26. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 166,83 | 187 | 126 | 6 | 50 % |
| 27. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 166,00 | 187 | 142 | 6 | 50 % |
| 28. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 4 | 165,50 | 177 | 129 | 6 | 75 % |
| 29. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 3 | 162,67 | 174 | 125 | 0 | 0 % |
| 30. | Janková Marcela+16 | BABINEC | 6 | 161,17 | 176 | 122 | 0 | 0 % |
| 31. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 161,17 | 210 | 139 | 2 | 17 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 160,83 | 216 | 119 | 4 | 33 % |
| 33. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 156,33 | 157 | 140 | 2 | 33 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 155,67 | 193 | 107 | 3 | 25 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 155,17 | 178 | 110 | 4 | 33 % |
| 36. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 154,83 | 183 | 127 | 0 | 0 % |
| 37. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 150,67 | 155 | 120 | 0 | 0 % |
| 38. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 146,33 | 152 | 134 | 0 | 0 % |
| 39. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 142,67 | 146 | 113 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 139,00 | 148 | 116 | 2 | 33 % |
| 41. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 135,00 | 145 | 117 | 0 | 0 % |
| 42. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 131,67 | 167 | 101 | 0 | 0 % |