Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 200,67 | 214 | 188 | 6 | 100 % |
| 2. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 193,00 | 234 | 162 | 8 | 67 % |
| 3. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 192,67 | 205 | 155 | 10 | 83 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 191,33 | 212 | 159 | 10 | 83 % |
| 5. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 190,33 | 185 | 180 | 4 | 67 % |
| 6. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 187,67 | 213 | 143 | 6 | 50 % |
| 7. | Orság Karel | JEŠTĚŘI | 6 | 186,00 | 258 | 145 | 5 | 42 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 183,33 | 186 | 161 | 4 | 67 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 182,83 | 209 | 153 | 10 | 83 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 181,83 | 219 | 145 | 6 | 50 % |
| 11. | Indra Martin | URNA | 6 | 179,50 | 203 | 155 | 8 | 67 % |
| 12. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 179,33 | 199 | 151 | 4 | 67 % |
| 13. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 178,00 | 195 | 149 | 10 | 83 % |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 176,67 | 213 | 157 | 4 | 33 % |
| 15. | Bucha Radovan | URNA | 3 | 175,33 | 215 | 144 | 4 | 67 % |
| 16. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 174,17 | 194 | 150 | 12 | 100 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 173,83 | 199 | 132 | 8 | 67 % |
| 18. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 173,67 | 206 | 135 | 2 | 33 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,00 | 214 | 154 | 12 | 100 % |
| 20. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 172,83 | 192 | 145 | 10 | 83 % |
| 21. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 172,67 | 207 | 147 | 2 | 17 % |
| 22. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 172,67 | 216 | 139 | 4 | 67 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 172,17 | 201 | 100 | 10 | 83 % |
| 24. | Jung Jindřich+8 | TRAFO | 6 | 170,83 | 212 | 142 | 8 | 67 % |
| 25. | Ivan Ivo | HUJAŘI | 6 | 166,00 | 201 | 146 | 7 | 58 % |
| 26. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 164,67 | 175 | 145 | 2 | 33 % |
| 27. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 164,17 | 205 | 137 | 4 | 33 % |
| 28. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 159,67 | 182 | 140 | 4 | 33 % |
| 29. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 158,33 | 181 | 121 | 2 | 33 % |
| 30. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 157,33 | 182 | 134 | 4 | 33 % |
| 31. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 157,17 | 184 | 129 | 4 | 33 % |
| 32. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 155,00 | 161 | 136 | 2 | 17 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 152,00 | 179 | 134 | 4 | 33 % |
| 34. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 151,83 | 166 | 134 | 2 | 17 % |
| 35. | Novák Miroslav | URNA | 3 | 151,67 | 180 | 121 | 0 | 0 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 150,83 | 158 | 124 | 2 | 17 % |
| 37. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 149,00 | 154 | 123 | 0 | 0 % |
| 38. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 148,50 | 178 | 129 | 4 | 33 % |
| 39. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 142,67 | 153 | 121 | 4 | 67 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 139,83 | 166 | 123 | 2 | 17 % |
| 41. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 137,50 | 171 | 109 | 2 | 17 % |
| 42. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 137,00 | 138 | 122 | 0 | 0 % |