Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 199,00 | 222 | 177 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 195,00 | 226 | 172 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 188,50 | 194 | 167 | 10 | 83 % |
| 4. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 186,67 | 199 | 146 | 4 | 67 % |
| 5. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 186,33 | 187 | 165 | 6 | 100 % |
| 6. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 184,33 | 202 | 163 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,50 | 203 | 156 | 6 | 50 % |
| 8. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 183,33 | 232 | 149 | 8 | 67 % |
| 9. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 183,17 | 212 | 158 | 10 | 83 % |
| 10. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 176,50 | 214 | 166 | 7 | 58 % |
| 11. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 176,50 | 213 | 136 | 8 | 67 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 5 | 174,40 | 200 | 159 | 8 | 80 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 174,33 | 194 | 147 | 10 | 83 % |
| 14. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 4 | 172,50 | 178 | 149 | 6 | 75 % |
| 15. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 3 | 172,33 | 175 | 146 | 6 | 100 % |
| 16. | Mudrák Jiří Erik | JMJ TEAM | 6 | 171,50 | 195 | 127 | 2 | 17 % |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,17 | 192 | 136 | 6 | 50 % |
| 18. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 169,33 | 179 | 152 | 10 | 83 % |
| 19. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 167,50 | 172 | 143 | 8 | 67 % |
| 20. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 167,17 | 207 | 147 | 4 | 33 % |
| 21. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 167,00 | 205 | 137 | 6 | 50 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 166,33 | 183 | 147 | 4 | 67 % |
| 23. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 166,00 | 194 | 129 | 4 | 33 % |
| 24. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 165,67 | 182 | 133 | 4 | 33 % |
| 25. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 162,83 | 172 | 133 | 4 | 33 % |
| 26. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 160,00 | 186 | 133 | 8 | 67 % |
| 27. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 160,00 | 202 | 125 | 6 | 50 % |
| 28. | Nerad František | TRAFO | 6 | 158,67 | 177 | 135 | 6 | 50 % |
| 29. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 157,33 | 151 | 148 | 4 | 67 % |
| 30. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 155,00 | 175 | 119 | 2 | 17 % |
| 31. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 151,00 | 172 | 121 | 4 | 33 % |
| 32. | Vala Zdeněk | HUJAŘI | 6 | 150,50 | 178 | 120 | 0 | 0 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 149,17 | 179 | 135 | 0 | 0 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 149,17 | 167 | 105 | 2 | 17 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 146,33 | 167 | 115 | 1 | 17 % |
| 36. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 146,00 | 159 | 123 | 2 | 17 % |
| 37. | Janková Marcela+16 | BABINEC | 6 | 142,50 | 161 | 95 | 6 | 50 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 141,17 | 167 | 124 | 2 | 17 % |
| 39. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 140,83 | 183 | 115 | 6 | 50 % |
| 40. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 131,00 | 126 | 121 | 0 | 0 % |