Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 214,50 | 279 | 180 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,50 | 205 | 173 | 12 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 194,00 | 205 | 177 | 8 | 67 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 192,33 | 227 | 174 | 8 | 67 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 191,17 | 214 | 159 | 12 | 100 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 182,33 | 216 | 143 | 6 | 50 % |
| 7. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 182,00 | 212 | 128 | 8 | 67 % |
| 8. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 181,67 | 185 | 157 | 2 | 33 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 180,33 | 202 | 158 | 8 | 67 % |
| 10. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 178,00 | 211 | 131 | 10 | 83 % |
| 11. | Nerad František | TRAFO | 6 | 176,17 | 204 | 125 | 10 | 83 % |
| 12. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 175,50 | 203 | 140 | 4 | 33 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 175,00 | 211 | 147 | 8 | 67 % |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 173,67 | 190 | 145 | 4 | 33 % |
| 15. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 173,33 | 202 | 146 | 6 | 50 % |
| 16. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 6 | 173,00 | 194 | 145 | 8 | 67 % |
| 17. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 172,83 | 198 | 140 | 4 | 33 % |
| 18. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,00 | 189 | 145 | 8 | 67 % |
| 19. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 169,00 | 179 | 157 | 4 | 67 % |
| 20. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 188 | 128 | 6 | 50 % |
| Indra Martin | URNA | 1 | 167,00 | 167 | 167 | 0 | 0 % | |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 166,83 | 184 | 136 | 8 | 67 % |
| 22. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 166,00 | 197 | 115 | 8 | 67 % |
| 23. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 165,00 | 185 | 141 | 2 | 17 % |
| 24. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 164,00 | 189 | 144 | 2 | 17 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 160,33 | 177 | 135 | 4 | 33 % |
| 26. | Novák Miroslav | URNA | 5 | 160,20 | 206 | 125 | 2 | 20 % |
| 27. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 160,17 | 181 | 116 | 4 | 33 % |
| 28. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 159,83 | 180 | 139 | 9 | 75 % |
| 29. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 158,33 | 165 | 148 | 0 | 0 % |
| 30. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 157,33 | 173 | 134 | 5 | 42 % |
| 31. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 148,33 | 155 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 148,33 | 179 | 98 | 4 | 33 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 148,33 | 152 | 144 | 2 | 33 % |
| 34. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 142,33 | 167 | 115 | 0 | 0 % |
| 35. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 141,50 | 146 | 113 | 0 | 0 % |
| 36. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 141,17 | 175 | 115 | 2 | 17 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 137,67 | 157 | 90 | 2 | 33 % |
| 38. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 131,67 | 145 | 90 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 131,00 | 165 | 93 | 2 | 33 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 128,50 | 140 | 94 | 6 | 50 % |