Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 196,50 | 225 | 177 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 196,17 | 221 | 180 | 12 | 100 % |
| 3. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 191,50 | 254 | 166 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 190,67 | 185 | 181 | 6 | 100 % |
| 5. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 190,33 | 216 | 164 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,33 | 203 | 171 | 9 | 75 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 187,33 | 235 | 156 | 2 | 33 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,00 | 221 | 148 | 10 | 83 % |
| 9. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 181,33 | 226 | 147 | 8 | 67 % |
| 10. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 181,00 | 212 | 159 | 12 | 100 % |
| 11. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 180,83 | 217 | 129 | 10 | 83 % |
| 12. | Klus František | HUJAŘI | 4 | 176,00 | 196 | 162 | 6 | 75 % |
| 13. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 174,67 | 214 | 124 | 8 | 67 % |
| 14. | Ivan Ivo | HUJAŘI | 6 | 174,17 | 208 | 149 | 4 | 33 % |
| 15. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 174,17 | 184 | 138 | 8 | 67 % |
| 16. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,83 | 221 | 146 | 10 | 83 % |
| 17. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 173,50 | 188 | 140 | 10 | 83 % |
| 18. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 169,67 | 178 | 135 | 4 | 67 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 168,50 | 176 | 159 | 3 | 25 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 168,17 | 184 | 146 | 8 | 67 % |
| 21. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 168,17 | 195 | 136 | 10 | 83 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 167,83 | 213 | 106 | 4 | 33 % |
| 23. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 166,00 | 169 | 141 | 2 | 33 % |
| 24. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 4 | 164,75 | 170 | 132 | 0 | 0 % |
| 25. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 161,00 | 201 | 113 | 6 | 50 % |
| Janková Marcela+16 | BABINEC | 2 | 159,50 | 146 | 141 | 0 | 0 % | |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 159,00 | 169 | 135 | 2 | 17 % |
| 27. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 158,00 | 176 | 134 | 4 | 33 % |
| 28. | Jung Jindřich+8 | TRAFO | 6 | 157,67 | 169 | 129 | 4 | 33 % |
| 29. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 3 | 157,67 | 179 | 121 | 2 | 33 % |
| 30. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 154,00 | 187 | 130 | 4 | 33 % |
| 31. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 151,17 | 168 | 118 | 2 | 17 % |
| 32. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 150,50 | 160 | 136 | 2 | 17 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 149,83 | 181 | 107 | 0 | 0 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 149,33 | 149 | 132 | 0 | 0 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 147,33 | 160 | 124 | 2 | 17 % |
| 36. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 147,17 | 172 | 108 | 2 | 17 % |
| 37. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 146,83 | 174 | 107 | 2 | 17 % |
| Karkoška Pavel | HUJAŘI | 2 | 144,50 | 150 | 139 | 0 | 0 % | |
| 38. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 142,17 | 172 | 114 | 6 | 50 % |
| 39. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 141,00 | 174 | 104 | 0 | 0 % |
| 40. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 128,33 | 136 | 100 | 0 | 0 % |