Frýdecká liga družstev, podzim 2026 SMOG
48. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DRACI | 159 | 204 | 144 | 3 | 204 | 144 | 169,00 | 4 | |||
| 2. HD | 31.08. | DALLAS | 147 | 150 | 174 | 3 | 174 | 147 | 157,00 | 2 | |||
| 3. HD | 07.09. | JMJ TEAM | 133 | 133 | 133 | 3 | 133 | 133 | 133,00 | 0 | |||
| 6. HD | 28.09. | HUJAŘI | 186 | 187 | 131 | 220 | 149 | 176 | 6 | 220 | 131 | 174,83 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 2426 celkem | 15 | 220 | 131 | 161,73 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 30 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 153,73.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 SMOG
53. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | DOBRÁCI | 143 | 119 | 164 | 151 | 132 | 169 | 6 | 169 | 119 | 146,33 | 0 |
| 2. HD | 16.02. | DALLAS | 168 | 128 | 172 | 163 | 142 | 185 | 6 | 185 | 128 | 159,67 | 6 |
| 3. HD | 23.02. | LAMPIÓNI | 145 | 147 | 163 | 157 | 147 | 179 | 6 | 179 | 145 | 156,33 | 6 |
| 4. HD | 09.03. | PERMONÍCI | 145 | 165 | 156 | 156 | 133 | 144 | 6 | 165 | 133 | 149,83 | 2 |
| 5. HD | 17.03. | URNA | 156 | 136 | 143 | 170 | 139 | 132 | 6 | 170 | 132 | 146,00 | 2 |
| 6. HD | 30.03. | TRAKEŘI | 173 | 176 | 165 | 168 | 164 | 166 | 6 | 176 | 164 | 168,67 | 2 |
| 7. HD | 13.04. | JMJ TEAM | 150 | 143 | 162 | 153 | 147 | 145 | 6 | 162 | 143 | 150,00 | 2 |
| 8. HD | 27.04. | STATOVAR | 176 | 141 | 183 | 168 | 163 | 170 | 6 | 183 | 141 | 166,83 | 2 |
| 9. HD | 11.05. | HUJAŘI | 139 | 162 | 170 | 144 | 179 | 198 | 6 | 198 | 139 | 165,33 | 4 |
| 10. HD | 19.05. | GAMA | 137 | 161 | 151 | 157 | 171 | 175 | 6 | 175 | 137 | 158,67 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 9406 celkem | 60 | 198 | 119 | 156,77 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 120 možných (23 %). Bez handicapu je průměr 148,77.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 BABINEC
45. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | JEŠTĚŘI | 169 | 157 | 163 | 174 | 168 | 153 | 6 | 174 | 153 | 164,00 | 6 |
| 2. HD | 09.09. | DOBRÁCI | 156 | 175 | 152 | 151 | 185 | 136 | 6 | 185 | 136 | 159,17 | 4 |
| Celkem | 2 utkání | 1939 celkem | 12 | 185 | 136 | 161,58 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 24 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 153,58.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAFO
43. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 01.05. | PERMONÍCI | 156 | 148 | 134 | 225 | 162 | 137 | 6 | 225 | 134 | 160,33 | 0 |
| 8. HD | 08.05. | HUJAŘI | 153 | 137 | 174 | 143 | 162 | 177 | 6 | 177 | 137 | 157,67 | 4 |
| 9. HD | 23.05. | JMJ TEAM | 161 | 142 | 165 | 189 | 129 | 145 | 6 | 189 | 129 | 155,17 | 4 |
| 10. HD | 29.05. | LAMPIÓNI | 124 | 157 | 150 | 193 | 162 | 154 | 6 | 193 | 124 | 156,67 | 4 |
| 11. HD | 05.06. | GAMA | 150 | 156 | 181 | 165 | 220 | 153 | 6 | 220 | 150 | 170,83 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 4804 celkem | 30 | 225 | 124 | 160,13 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 60 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 152,13.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. HD | 16.06. | HUJAŘI | 158 | 143 | 148 | 156 | 135 | 190 | 6 | 190 | 135 | 155,00 | 0 |
| Celkem | 1 utkání | 930 celkem | 6 | 190 | 135 | 155,00 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 12 možných (0 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 05.09. | KAMPERETAMPERE | 181 | 168 | 193 | 164 | 179 | 170 | 6 | 193 | 164 | 175,83 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 1055 celkem | 6 | 193 | 164 | 175,83 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. HD | 01.05. | BABINEC | 155 | 157 | 181 | 145 | 127 | 136 | 6 | 181 | 127 | 150,17 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 901 celkem | 6 | 181 | 127 | 150,17 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 STATOVAR
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.08. | JMJ TEAM | 133 | 164 | 146 | 147 | 181 | 151 | 6 | 181 | 133 | 153,67 | 8 |
| 2. HD | 29.10. | SMOG | 125 | 178 | 161 | 142 | 181 | 153 | 6 | 181 | 125 | 156,67 | 6 |
| Celkem | 2 utkání | 1862 celkem | 12 | 181 | 125 | 155,17 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 24 možných (58 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.