Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 215,83 | 237 | 193 | 10 | 83 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 196,50 | 212 | 173 | 8 | 67 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,83 | 208 | 171 | 6 | 50 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 6 | 192,00 | 237 | 166 | 4 | 33 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 189,50 | 202 | 169 | 12 | 100 % |
| 6. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 187,00 | 201 | 165 | 6 | 100 % |
| 7. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 186,50 | 216 | 162 | 8 | 67 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 184,83 | 216 | 147 | 6 | 50 % |
| 9. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 202 | 139 | 9 | 75 % |
| 10. | Nerad František | TRAFO | 6 | 181,50 | 213 | 132 | 10 | 83 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 180,67 | 203 | 167 | 4 | 33 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,50 | 201 | 157 | 7 | 58 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 180,17 | 215 | 149 | 2 | 17 % |
| 14. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 179,83 | 212 | 145 | 9 | 75 % |
| 15. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 178,67 | 206 | 156 | 8 | 67 % |
| 16. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 178,50 | 209 | 158 | 8 | 67 % |
| 17. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 176,50 | 190 | 153 | 6 | 50 % |
| 18. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 176,00 | 180 | 158 | 3 | 50 % |
| 19. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 174,67 | 184 | 146 | 4 | 33 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 171,33 | 198 | 147 | 0 | 0 % |
| 21. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 170,17 | 211 | 131 | 8 | 67 % |
| 22. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 169,50 | 182 | 131 | 6 | 50 % |
| 23. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 169,33 | 183 | 150 | 2 | 33 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,83 | 187 | 132 | 4 | 33 % |
| 25. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 167,50 | 178 | 156 | 12 | 100 % |
| 26. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 167,00 | 177 | 149 | 10 | 83 % |
| 27. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 166,67 | 205 | 136 | 6 | 50 % |
| 28. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 166,67 | 190 | 152 | 2 | 33 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 166,33 | 197 | 135 | 8 | 67 % |
| 30. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 165,83 | 188 | 147 | 6 | 50 % |
| 31. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 165,67 | 176 | 139 | 2 | 33 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 156,67 | 180 | 146 | 4 | 33 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 150,00 | 161 | 135 | 2 | 33 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 150,00 | 152 | 132 | 2 | 33 % |
| 35. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 148,17 | 170 | 134 | 4 | 33 % |
| 36. | Janková Marcela+16 | BABINEC | 3 | 147,33 | 153 | 112 | 0 | 0 % |
| 37. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 146,83 | 160 | 121 | 4 | 33 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 145,17 | 159 | 119 | 4 | 33 % |
| 39. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 142,33 | 170 | 104 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 141,00 | 152 | 126 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 133,67 | 141 | 114 | 0 | 0 % |
| 42. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 123,33 | 129 | 98 | 0 | 0 % |