Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 204,00 | 221 | 192 | 6 | 100 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 196,00 | 234 | 174 | 4 | 33 % |
| Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 1 | 193,00 | 193 | 193 | 2 | 100 % | |
| 3. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 6 | 192,33 | 215 | 157 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,00 | 203 | 155 | 10 | 83 % |
| 5. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 188,83 | 201 | 155 | 6 | 50 % |
| 6. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 187,17 | 226 | 166 | 8 | 67 % |
| 7. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 186,67 | 202 | 152 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav | URNA | 3 | 186,33 | 202 | 166 | 2 | 33 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 186,17 | 214 | 177 | 8 | 67 % |
| 10. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,67 | 214 | 152 | 10 | 83 % |
| 11. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 5 | 183,20 | 233 | 158 | 4 | 40 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 182,83 | 225 | 138 | 12 | 100 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,33 | 223 | 134 | 10 | 83 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 182,00 | 221 | 159 | 10 | 83 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,83 | 210 | 147 | 6 | 50 % |
| 16. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 180,50 | 190 | 170 | 2 | 17 % |
| 17. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 179,50 | 201 | 135 | 8 | 67 % |
| 18. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 177,33 | 203 | 156 | 6 | 50 % |
| 19. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 176,83 | 205 | 153 | 6 | 50 % |
| 20. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 174,33 | 214 | 141 | 10 | 83 % |
| 21. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 173,33 | 243 | 125 | 4 | 67 % |
| 22. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 3 | 170,00 | 190 | 144 | 2 | 33 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 169,33 | 191 | 136 | 2 | 17 % |
| 24. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 168,00 | 170 | 165 | 2 | 33 % |
| 25. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 167,33 | 171 | 150 | 2 | 33 % |
| 26. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 165,33 | 176 | 151 | 2 | 33 % |
| 27. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 164,00 | 196 | 127 | 4 | 33 % |
| 28. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 164,00 | 164 | 116 | 8 | 67 % |
| 29. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 162,33 | 171 | 139 | 2 | 33 % |
| 30. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 160,83 | 181 | 141 | 6 | 50 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 159,33 | 176 | 130 | 4 | 33 % |
| 32. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 158,50 | 166 | 150 | 8 | 67 % |
| 33. | Jung Jindřich+8 | TRAFO | 6 | 156,67 | 185 | 116 | 4 | 33 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 153,00 | 203 | 107 | 6 | 50 % |
| 35. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 151,00 | 167 | 111 | 2 | 17 % |
| 36. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 149,67 | 167 | 113 | 2 | 33 % |
| 37. | Bucha Radovan | URNA | 3 | 149,00 | 163 | 122 | 0 | 0 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 148,50 | 183 | 104 | 6 | 50 % |
| 39. | Ivan Ivo | HUJAŘI | 6 | 147,50 | 163 | 123 | 2 | 17 % |
| 40. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 135,50 | 156 | 118 | 0 | 0 % |
| 41. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 3 | 125,67 | 139 | 99 | 2 | 33 % |
| 42. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 122,67 | 121 | 103 | 0 | 0 % |