Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 212,50 | 232 | 193 | 12 | 100 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 209,67 | 247 | 179 | 10 | 83 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 203,50 | 223 | 184 | 12 | 100 % |
| 4. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 4 | 201,00 | 211 | 176 | 8 | 100 % |
| 5. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 193,67 | 232 | 165 | 10 | 83 % |
| 6. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 187,83 | 233 | 145 | 6 | 50 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 185,50 | 226 | 144 | 10 | 83 % |
| 8. | Janusz Radim | STATOVAR | 4 | 184,50 | 233 | 141 | 4 | 50 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 182,50 | 199 | 166 | 6 | 50 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 181,83 | 223 | 152 | 4 | 33 % |
| 11. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 181,17 | 201 | 131 | 8 | 67 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 180,17 | 193 | 157 | 8 | 67 % |
| 13. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 180,00 | 193 | 160 | 6 | 100 % |
| 14. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 179,33 | 185 | 127 | 4 | 33 % |
| 15. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 178,50 | 193 | 157 | 12 | 100 % |
| 16. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 5 | 178,40 | 192 | 154 | 2 | 20 % |
| 17. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 175,67 | 207 | 134 | 6 | 50 % |
| 18. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 175,67 | 202 | 130 | 4 | 33 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 5 | 173,80 | 200 | 142 | 4 | 40 % |
| 20. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 172,33 | 199 | 150 | 12 | 100 % |
| 21. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 172,00 | 191 | 155 | 0 | 0 % |
| 22. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 5 | 171,80 | 190 | 133 | 2 | 20 % |
| 23. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 170,83 | 190 | 134 | 8 | 67 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 170,67 | 201 | 144 | 6 | 50 % |
| 25. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 169,50 | 184 | 139 | 6 | 50 % |
| 26. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 164,33 | 168 | 131 | 6 | 50 % |
| 27. | Horák Tomáš | BABINEC | 6 | 163,17 | 210 | 112 | 6 | 50 % |
| 28. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 161,00 | 171 | 123 | 2 | 17 % |
| 29. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 160,00 | 188 | 126 | 6 | 50 % |
| 30. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 159,50 | 169 | 135 | 8 | 67 % |
| 31. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 158,83 | 180 | 123 | 2 | 17 % |
| 32. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 157,00 | 195 | 114 | 4 | 33 % |
| 33. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 4 | 156,75 | 163 | 135 | 2 | 25 % |
| 34. | Jung Jindřich+8 | TRAFO | 6 | 155,17 | 181 | 121 | 4 | 33 % |
| 35. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 154,17 | 192 | 137 | 4 | 33 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 151,67 | 160 | 122 | 2 | 33 % |
| 37. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 151,00 | 173 | 133 | 0 | 0 % |
| 38. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 150,83 | 173 | 127 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 148,00 | 150 | 140 | 0 | 0 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 139,67 | 146 | 120 | 0 | 0 % |