Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 200,67 | 244 | 158 | 7 | 58 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 194,33 | 223 | 144 | 8 | 67 % |
| 3. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 193,33 | 216 | 170 | 8 | 67 % |
| 4. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 185,83 | 199 | 168 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 183 | 161 | 10 | 83 % |
| 6. | Indra Martin | URNA | 6 | 181,67 | 213 | 155 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,67 | 208 | 127 | 10 | 83 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 180,00 | 224 | 155 | 10 | 83 % |
| 9. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,17 | 210 | 144 | 6 | 50 % |
| 10. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 177,00 | 218 | 152 | 6 | 50 % |
| 11. | Poprocký Michal+4 | TRAFO | 6 | 176,67 | 202 | 156 | 6 | 50 % |
| 12. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 6 | 174,67 | 211 | 140 | 10 | 83 % |
| 13. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 174,17 | 225 | 153 | 5 | 42 % |
| 14. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 174,17 | 195 | 128 | 10 | 83 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 173,83 | 204 | 138 | 4 | 33 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 172,83 | 195 | 143 | 5 | 42 % |
| 17. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 172,50 | 189 | 118 | 6 | 50 % |
| 18. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 171,67 | 224 | 139 | 6 | 50 % |
| 19. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 171,00 | 210 | 147 | 8 | 67 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 168,00 | 180 | 149 | 4 | 67 % |
| 21. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 165,33 | 183 | 154 | 2 | 33 % |
| 22. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 164,50 | 193 | 136 | 5 | 42 % |
| 23. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 164,33 | 182 | 137 | 2 | 33 % |
| 24. | Janková Marcela+16 | BABINEC | 6 | 164,17 | 168 | 131 | 4 | 33 % |
| 25. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 163,67 | 180 | 141 | 4 | 67 % |
| 26. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 162,50 | 179 | 148 | 9 | 75 % |
| 27. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 160,83 | 183 | 143 | 10 | 83 % |
| 28. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 160,67 | 192 | 130 | 4 | 33 % |
| 29. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 158,00 | 169 | 125 | 2 | 33 % |
| 30. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 157,67 | 171 | 113 | 6 | 50 % |
| 31. | Nerad František | TRAFO | 6 | 157,67 | 192 | 139 | 3 | 25 % |
| 32. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 156,50 | 184 | 141 | 4 | 33 % |
| 33. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 153,33 | 180 | 126 | 4 | 33 % |
| 34. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 153,00 | 171 | 139 | 2 | 17 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 148,17 | 171 | 126 | 0 | 0 % |
| 36. | Vlach Zdeněk+4 | JEŠTĚŘI | 6 | 146,50 | 161 | 105 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 144,00 | 142 | 118 | 2 | 33 % |
| 38. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 141,00 | 137 | 129 | 2 | 33 % |
| 39. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 138,67 | 146 | 129 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 133,00 | 130 | 115 | 0 | 0 % |
| 41. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 119,33 | 144 | 85 | 2 | 33 % |