Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 204,17 | 226 | 178 | 8 | 67 % |
| 2. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 189,67 | 215 | 167 | 8 | 67 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 187,00 | 226 | 163 | 10 | 83 % |
| 4. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 186,17 | 223 | 147 | 8 | 67 % |
| 5. | Horák Ladislav+8 | TRAFO | 6 | 185,50 | 206 | 144 | 7 | 58 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,83 | 212 | 142 | 10 | 83 % |
| 7. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 183,67 | 237 | 134 | 8 | 67 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 182,00 | 201 | 157 | 8 | 67 % |
| 9. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 181,50 | 203 | 159 | 10 | 83 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 180,50 | 196 | 158 | 10 | 83 % |
| 11. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 4 | 180,00 | 205 | 161 | 6 | 75 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 177,67 | 197 | 163 | 4 | 33 % |
| 13. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 177,50 | 212 | 161 | 8 | 67 % |
| 14. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 177,00 | 188 | 144 | 6 | 100 % |
| 15. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 5 | 176,60 | 182 | 156 | 10 | 100 % |
| 16. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,33 | 180 | 159 | 10 | 83 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 4 | 176,25 | 199 | 148 | 4 | 50 % |
| 18. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 174,50 | 223 | 138 | 6 | 50 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,33 | 191 | 144 | 4 | 33 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 173,83 | 212 | 144 | 4 | 33 % |
| 21. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 172,33 | 180 | 134 | 8 | 67 % |
| 22. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 171,17 | 209 | 144 | 10 | 83 % |
| 23. | Novák Miroslav | URNA | 6 | 170,83 | 183 | 159 | 7 | 58 % |
| 24. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 169,67 | 197 | 138 | 8 | 67 % |
| 25. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 166,17 | 180 | 123 | 6 | 50 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 165,00 | 213 | 141 | 1 | 8 % |
| 27. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 164,83 | 193 | 132 | 6 | 50 % |
| 28. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 164,67 | 178 | 136 | 2 | 17 % |
| 29. | Janusz Radim | STATOVAR | 5 | 163,80 | 202 | 147 | 2 | 20 % |
| 30. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 5 | 163,00 | 164 | 138 | 4 | 40 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 160,50 | 164 | 113 | 4 | 33 % |
| 32. | Jung Jindřich+8 | TRAFO | 6 | 160,33 | 217 | 126 | 0 | 0 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | TRAFO | 6 | 158,83 | 176 | 137 | 1 | 8 % |
| 34. | Janková Marcela+16 | BABINEC | 3 | 149,33 | 148 | 117 | 2 | 33 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 149,00 | 168 | 123 | 0 | 0 % |
| 36. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 4 | 145,25 | 154 | 128 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 144,33 | 179 | 111 | 2 | 17 % |
| 38. | Borovský Michal+8 | SMOG | 3 | 141,00 | 152 | 118 | 2 | 33 % |
| 39. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 135,33 | 133 | 118 | 2 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 128,33 | 138 | 103 | 0 | 0 % |