Frýdecká liga družstev, podzim 2025 SMOG
54. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | URNA | 132 | 155 | 131 | 3 | 155 | 131 | 139,33 | 0 | |||
| 2. HD | 08.09. | LAMPIÓNI | 160 | 163 | 156 | 3 | 163 | 156 | 159,67 | 0 | |||
| 3. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 123 | 150 | 170 | 3 | 170 | 123 | 147,67 | 0 | |||
| Celkem | 3 utkání | 1340 celkem | 9 | 170 | 123 | 148,89 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 18 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 140,89.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 SMOG
51. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | DOBRÁCI | 167 | 170 | 190 | 3 | 190 | 167 | 175,67 | 4 | |||
| 2. HD | 17.02. | TRAKEŘI | 134 | 137 | 192 | 3 | 192 | 134 | 154,33 | 0 | |||
| 3. HD | 25.02. | URNA | 151 | 173 | 152 | 3 | 173 | 151 | 158,67 | 2 | |||
| 4. HD | 11.03. | PERMONÍCI | 150 | 146 | 152 | 130 | 140 | 124 | 6 | 152 | 124 | 140,33 | 0 |
| 5. HD | 17.03. | STATOVAR | 188 | 145 | 174 | 3 | 188 | 145 | 169,00 | 1 | |||
| 6. HD | 08.04. | LAMPIÓNI | 127 | 180 | 153 | 3 | 180 | 127 | 153,33 | 0 | |||
| 8. HD | 28.04. | JEŠTĚŘI | 156 | 161 | 134 | 3 | 161 | 134 | 150,33 | 3 | |||
| 9. HD | 22.04. | HUJAŘI | 119 | 140 | 139 | 3 | 140 | 119 | 132,67 | 0 | |||
| 10. HD | 20.05. | JMJ TEAM | 142 | 127 | 133 | 3 | 142 | 127 | 134,00 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 4526 celkem | 30 | 192 | 119 | 150,87 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 60 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 142,87.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 SMOG
55. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | TRAKEŘI | 162 | 162 | 158 | 155 | 159 | 146 | 6 | 162 | 146 | 157,00 | 4 |
| 2. HD | 28.08. | STATOVAR | 127 | 113 | 151 | 3 | 151 | 113 | 130,33 | 2 | |||
| 3. HD | 03.09. | PERMONÍCI | 132 | 151 | 137 | 3 | 151 | 132 | 140,00 | 0 | |||
| 4. HD | 09.09. | JEŠTĚŘI | 153 | 138 | 143 | 3 | 153 | 138 | 144,67 | 2 | |||
| 5. HD | 16.09. | URNA | 145 | 139 | 136 | 3 | 145 | 136 | 140,00 | 0 | |||
| 6. HD | 30.09. | JMJ TEAM | 176 | 136 | 139 | 3 | 176 | 136 | 150,33 | 2 | |||
| 7. HD | 14.10. | LAMPIÓNI | 140 | 186 | 133 | 3 | 186 | 133 | 153,00 | 2 | |||
| 8. HD | 05.11. | BABINEC | 147 | 143 | 138 | 3 | 147 | 138 | 142,67 | 2 | |||
| 10. HD | 25.11. | HUJAŘI | 185 | 166 | 179 | 3 | 185 | 166 | 176,67 | 6 | |||
| 11. HD | 10.12. | GAMA | 123 | 154 | 187 | 3 | 187 | 123 | 154,67 | 2 | |||
| Celkem | 10 utkání | 4939 celkem | 33 | 187 | 113 | 149,67 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 66 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 141,67.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 SMOG
52. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | JEŠTĚŘI | 124 | 153 | 149 | 3 | 153 | 124 | 142,00 | 0 | |||
| 2. HD | 14.02. | URNA | 148 | 177 | 189 | 3 | 189 | 148 | 171,33 | 4 | |||
| 3. HD | 20.02. | STATOVAR | 140 | 211 | 132 | 3 | 211 | 132 | 161,00 | 2 | |||
| 4. HD | 26.02. | DOBRÁCI | 158 | 128 | 163 | 3 | 163 | 128 | 149,67 | 2 | |||
| 5. HD | 11.03. | TRAKEŘI | 111 | 141 | 164 | 3 | 164 | 111 | 138,67 | 1 | |||
| 6. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 143 | 144 | 144 | 3 | 144 | 143 | 143,67 | 2 | |||
| 7. HD | 08.04. | BABINEC | 140 | 173 | 140 | 3 | 173 | 140 | 151,00 | 2 | |||
| 8. HD | 22.04. | LAMPIÓNI | 137 | 185 | 137 | 3 | 185 | 137 | 153,00 | 0 | |||
| 9. HD | 30.04. | GAMA | 153 | 166 | 114 | 3 | 166 | 114 | 144,33 | 4 | |||
| 10. HD | 13.05. | JMJ TEAM | 196 | 166 | 134 | 3 | 196 | 134 | 165,33 | 4 | |||
| 11. HD | 21.05. | HUJAŘI | 103 | 140 | 155 | 3 | 155 | 103 | 132,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 4958 celkem | 33 | 211 | 103 | 150,24 | 21 | ||||||
Duelových bodů 21 z 66 možných (32 %). Bez handicapu je průměr 142,24.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 SMOG
48. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | HUJAŘI | 166 | 166 | 156 | 3 | 166 | 156 | 162,67 | 4 | |||
| 2. HD | 30.08. | URNA | 132 | 151 | 160 | 192 | 146 | 176 | 6 | 192 | 132 | 159,50 | 2 |
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 127 | 127 | 162 | 3 | 162 | 127 | 138,67 | 0 | |||
| 4. HD | 11.09. | STATOVAR | 138 | 127 | 130 | 3 | 138 | 127 | 131,67 | 0 | |||
| 5. HD | 18.09. | JEŠTĚŘI | 141 | 180 | 148 | 3 | 180 | 141 | 156,33 | 0 | |||
| 6. HD | 02.10. | PERMONÍCI | 169 | 188 | 181 | 3 | 188 | 169 | 179,33 | 2 | |||
| 7. HD | 09.10. | JMJ TEAM | 144 | 160 | 158 | 3 | 160 | 144 | 154,00 | 0 | |||
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 162 | 153 | 135 | 3 | 162 | 135 | 150,00 | 2 | |||
| 9. HD | 07.11. | GAMA | 139 | 148 | 122 | 3 | 148 | 122 | 136,33 | 2 | |||
| 10. HD | 27.11. | TRAKEŘI | 155 | 151 | 151 | 3 | 155 | 151 | 152,33 | 0 | |||
| 11. HD | 04.12. | TRAFO | 133 | 158 | 176 | 3 | 176 | 133 | 155,67 | 0 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5508 celkem | 36 | 192 | 122 | 153,00 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 72 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 145,00.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 SMOG
39. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 173 | 179 | 219 | 148 | 178 | 151 | 6 | 219 | 148 | 174,67 | 10 |
| 3. HD | 14.03. | STATOVAR | 157 | 189 | 159 | 3 | 189 | 157 | 168,33 | 0 | |||
| 4. HD | 03.04. | PERMONÍCI | 167 | 184 | 158 | 3 | 184 | 158 | 169,67 | 2 | |||
| 5. HD | 12.04. | TRAFO | 173 | 179 | 209 | 3 | 209 | 173 | 187,00 | 6 | |||
| 6. HD | 18.04. | TRAKEŘI | 113 | 149 | 166 | 123 | 169 | 175 | 6 | 175 | 113 | 149,17 | 2 |
| 7. HD | 24.04. | BABINEC | 183 | 152 | 196 | 3 | 196 | 152 | 177,00 | 6 | |||
| 8. HD | 08.05. | LAMPIÓNI | 151 | 157 | 140 | 3 | 157 | 140 | 149,33 | 0 | |||
| 9. HD | 24.05. | URNA | 157 | 168 | 130 | 3 | 168 | 130 | 151,67 | 2 | |||
| 10. HD | 29.05. | JEŠTĚŘI | 163 | 143 | 147 | 181 | 138 | 184 | 6 | 184 | 138 | 159,33 | 4 |
| 11. HD | 05.06. | JMJ TEAM | 158 | 142 | 147 | 145 | 162 | 190 | 6 | 190 | 142 | 157,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 6852 celkem | 42 | 219 | 113 | 163,14 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 84 možných (43 %). Bez handicapu je průměr 155,14.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.10. | STATOVAR | 140 | 189 | 159 | 3 | 189 | 140 | 162,67 | 2 | |||
| 2. HD | 24.08. | KAMPERETAMPERE | 176 | 162 | 183 | 3 | 183 | 162 | 173,67 | 0 | |||
| 3. HD | 18.08. | LAMPIÓNI | 150 | 149 | 192 | 3 | 192 | 149 | 163,67 | 2 | |||
| 4. HD | 27.09. | JEŠTĚŘI | 211 | 154 | 163 | 165 | 159 | 172 | 6 | 211 | 154 | 170,67 | 8 |
| 5. HD | 07.11. | TRAFO | 163 | 125 | 166 | 3 | 166 | 125 | 151,33 | 4 | |||
| 6. HD | 18.10. | HUJAŘI | 138 | 149 | 185 | 3 | 185 | 138 | 157,33 | 2 | |||
| 7. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 110 | 141 | 157 | 3 | 157 | 110 | 136,00 | 0 | |||
| 8. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 142 | 150 | 160 | 3 | 160 | 142 | 150,67 | 2 | |||
| 9. HD | 14.11. | BABINEC | 141 | 163 | 163 | 136 | 172 | 180 | 6 | 180 | 136 | 159,17 | 6 |
| 10. HD | 19.09. | JMJ TEAM | 174 | 158 | 178 | 3 | 178 | 158 | 170,00 | 4 | |||
| 11. HD | 05.12. | GAMA | 137 | 176 | 179 | 3 | 179 | 137 | 164,00 | 6 | |||
| Celkem | 11 utkání | 6267 celkem | 39 | 211 | 110 | 160,69 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 78 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 31.05. | JMJ TEAM | 124 | 142 | 221 | 3 | 221 | 124 | 162,33 | 4 | |||
| 2. HD | 08.03. | GAMA | 126 | 165 | 188 | 114 | 4 | 188 | 114 | 148,25 | 4 | ||
| 3. HD | 21.02. | FAJNO PARTA | 154 | 173 | 182 | 3 | 182 | 154 | 169,67 | 6 | |||
| 4. HD | 05.04. | TRAKEŘI | 149 | 119 | 142 | 3 | 149 | 119 | 136,67 | 2 | |||
| 5. HD | 28.03. | HUJAŘI | 119 | 134 | 185 | 3 | 185 | 119 | 146,00 | 2 | |||
| 6. HD | 19.04. | BABINEC | 172 | 189 | 188 | 3 | 189 | 172 | 183,00 | 4 | |||
| 7. HD | 16.05. | LAMPIÓNI | 163 | 135 | 153 | 146 | 146 | 148 | 6 | 163 | 135 | 148,50 | 0 |
| 8. HD | 14.03. | KAMPERETAMPERE | 151 | 156 | 141 | 3 | 156 | 141 | 149,33 | 2 | |||
| 9. HD | 10.05. | PERMONÍCI | 151 | 159 | 189 | 3 | 189 | 151 | 166,33 | 2 | |||
| 10. HD | 01.03. | STATOVAR | 181 | 163 | 145 | 3 | 181 | 145 | 163,00 | 0 | |||
| 11. HD | 11.04. | JEŠTĚŘI | 191 | 159 | 171 | 3 | 191 | 159 | 173,67 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 5834 celkem | 37 | 221 | 114 | 157,68 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 74 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.09. | LAMPIÓNI | 155 | 133 | 137 | 161 | 148 | 133 | 6 | 161 | 133 | 144,50 | 0 |
| 2. HD | 21.09. | GAMA | 145 | 159 | 123 | 136 | 161 | 202 | 6 | 202 | 123 | 154,33 | 6 |
| 3. HD | 28.09. | BABINEC | 137 | 171 | 151 | 163 | 150 | 129 | 6 | 171 | 129 | 150,17 | 4 |
| 4. HD | 11.10. | HUJAŘI | 169 | 148 | 125 | 150 | 157 | 160 | 6 | 169 | 125 | 151,50 | 0 |
| 5. HD | 19.10. | MEXICO | 177 | 160 | 123 | 146 | 125 | 108 | 6 | 177 | 108 | 139,83 | 2 |
| 6. HD | 26.10. | TRAKEŘI | 147 | 168 | 158 | 160 | 148 | 148 | 6 | 168 | 147 | 154,83 | 6 |
| 7. HD | 09.11. | KAMPERETAMPERE | 130 | 139 | 160 | 149 | 204 | 127 | 6 | 204 | 127 | 151,50 | 8 |
| 8. HD | 15.11. | PERMONÍCI | 127 | 135 | 155 | 166 | 149 | 145 | 6 | 166 | 127 | 146,17 | 0 |
| 9. HD | 22.11. | STATOVAR | 147 | 156 | 144 | 142 | 201 | 156 | 6 | 201 | 142 | 157,67 | 6 |
| 10. HD | 07.12. | JMJ TEAM | 142 | 163 | 134 | 167 | 151 | 149 | 6 | 167 | 134 | 151,00 | 2 |
| 11. HD | 14.12. | JEŠTĚŘI | 155 | 165 | 200 | 155 | 183 | 117 | 6 | 200 | 117 | 162,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 9984 celkem | 66 | 204 | 108 | 151,27 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 132 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | TRAKEŘI | 122 | 136 | 135 | 167 | 145 | 139 | 6 | 167 | 122 | 140,67 | 2 |
| 2. HD | 22.06. | GAMA | 211 | 146 | 149 | 146 | 147 | 131 | 6 | 211 | 131 | 155,00 | 4 |
| 3. HD | 10.02. | HUJAŘI | 161 | 122 | 125 | 157 | 152 | 161 | 6 | 161 | 122 | 146,33 | 2 |
| 4. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 106 | 140 | 155 | 155 | 168 | 147 | 6 | 168 | 106 | 145,17 | 4 |
| 5. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 178 | 147 | 179 | 161 | 151 | 135 | 6 | 179 | 135 | 158,50 | 8 |
| 6. HD | 09.06. | KAMPERETAMPERE | 164 | 157 | 140 | 145 | 148 | 136 | 6 | 164 | 136 | 148,33 | 0 |
| 7. HD | 02.03. | MEXICO | 190 | 187 | 194 | 176 | 199 | 219 | 6 | 219 | 176 | 194,17 | 10 |
| 8. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 167 | 190 | 164 | 179 | 141 | 169 | 6 | 190 | 141 | 168,33 | 10 |
| 9. HD | 29.09. | PERMONÍCI | 150 | 181 | 114 | 152 | 149 | 195 | 6 | 195 | 114 | 156,83 | 4 |
| 10. HD | 17.06. | BABINEC | 149 | 158 | 112 | 122 | 144 | 140 | 6 | 158 | 112 | 137,50 | 6 |
| 11. HD | 05.10. | STATOVAR | 151 | 115 | 142 | 162 | 167 | 138 | 6 | 167 | 115 | 145,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 10180 celkem | 66 | 219 | 106 | 154,24 | 52 | ||||||
Duelových bodů 52 z 132 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 16.09. | KAMPERETAMPERE | 152 | 167 | 147 | 179 | 183 | 137 | 6 | 183 | 137 | 160,83 | 4 |
| 2. HD | 23.09. | MEXICO | 127 | 143 | 183 | 202 | 197 | 186 | 6 | 202 | 127 | 173,00 | 6 |
| 4. HD | 07.10. | LAMPIÓNI | 184 | 247 | 158 | 141 | 143 | 168 | 6 | 247 | 141 | 173,50 | 6 |
| 5. HD | 25.11. | BABINEC | 156 | 177 | 138 | 130 | 154 | 172 | 6 | 177 | 130 | 154,50 | 10 |
| 6. HD | 12.11. | GAMA | 154 | 167 | 150 | 127 | 160 | 149 | 6 | 167 | 127 | 151,17 | 2 |
| 7. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 147 | 145 | 157 | 3 | 157 | 145 | 149,67 | 2 | |||
| 8. HD | 28.10. | HUJAŘI | 179 | 153 | 131 | 140 | 127 | 131 | 6 | 179 | 127 | 143,50 | 4 |
| 9. HD | 02.09. | JMJ TEAM | 121 | 138 | 133 | 190 | 168 | 5 | 190 | 121 | 150,00 | 2 | |
| 10. HD | 21.10. | STATOVAR | 118 | 141 | 114 | 132 | 206 | 157 | 6 | 206 | 114 | 144,67 | 2 |
| 11. HD | 02.12. | PERMONÍCI | 132 | 166 | 162 | 133 | 150 | 175 | 6 | 175 | 132 | 153,00 | 0 |
| Celkem | 10 utkání | 8724 celkem | 56 | 247 | 114 | 155,79 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 112 možných (34 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | ONDRÁŠ | 139 | 136 | 154 | 193 | 137 | 123 | 6 | 193 | 123 | 147,00 | 2 |
| 2. HD | 18.02. | PERMONÍCI | 173 | 142 | 116 | 136 | 152 | 202 | 6 | 202 | 116 | 153,50 | 4 |
| 3. HD | 26.02. | HUJAŘI | 155 | 161 | 159 | 177 | 175 | 139 | 6 | 177 | 139 | 161,00 | 8 |
| 4. HD | 12.03. | BABINEC | 159 | 138 | 162 | 172 | 124 | 169 | 6 | 172 | 124 | 154,00 | 2 |
| 5. HD | 07.05. | JMJ TEAM | 138 | 234 | 169 | 125 | 147 | 194 | 6 | 234 | 125 | 167,83 | 2 |
| 6. HD | 15.04. | LAMPIÓNI | 154 | 152 | 154 | 165 | 169 | 116 | 6 | 169 | 116 | 151,67 | 2 |
| 7. HD | 25.03. | GAMA | 160 | 159 | 134 | 149 | 147 | 188 | 6 | 188 | 134 | 156,17 | 6 |
| 8. HD | 04.03. | TRAKEŘI | 147 | 157 | 115 | 147 | 186 | 200 | 6 | 200 | 115 | 158,67 | 6 |
| 9. HD | 23.04. | MEXICO | 174 | 139 | 162 | 137 | 189 | 188 | 6 | 189 | 137 | 164,83 | 6 |
| 10. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 145 | 147 | 148 | 191 | 167 | 108 | 6 | 191 | 108 | 151,00 | 4 |
| 11. HD | 27.05. | STATOVAR | 187 | 195 | 119 | 108 | 147 | 139 | 6 | 195 | 108 | 149,17 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10289 celkem | 66 | 234 | 108 | 155,89 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 132 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | TRAKEŘI | 224 | 158 | 133 | 156 | 181 | 174 | 6 | 224 | 133 | 171,00 | 4 |
| 2. HD | 29.10. | STATOVAR | 111 | 142 | 162 | 156 | 159 | 168 | 6 | 168 | 111 | 149,67 | 4 |
| 3. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 171 | 150 | 146 | 176 | 158 | 160 | 6 | 176 | 146 | 160,17 | 2 |
| 4. HD | 18.09. | MEXICO | 211 | 136 | 146 | 189 | 168 | 140 | 6 | 211 | 136 | 165,00 | 2 |
| 5. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 154 | 156 | 171 | 114 | 147 | 166 | 6 | 171 | 114 | 151,33 | 2 |
| 6. HD | 04.09. | ONDRÁŠ | 151 | 142 | 168 | 166 | 129 | 160 | 6 | 168 | 129 | 152,67 | 2 |
| 7. HD | 22.10. | BABINEC | 172 | 126 | 135 | 167 | 160 | 155 | 6 | 172 | 126 | 152,50 | 4 |
| 8. HD | 05.11. | LAMPIÓNI | 154 | 156 | 137 | 189 | 124 | 145 | 6 | 189 | 124 | 150,83 | 4 |
| 9. HD | 08.10. | GAMA | 159 | 167 | 167 | 164 | 125 | 157 | 6 | 167 | 125 | 156,50 | 8 |
| 10. HD | 26.11. | HUJAŘI | 154 | 161 | 133 | 158 | 152 | 188 | 6 | 188 | 133 | 157,67 | 6 |
| 11. HD | 04.12. | JMJ TEAM | 180 | 194 | 166 | 205 | 153 | 190 | 6 | 205 | 153 | 181,33 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 10492 celkem | 66 | 224 | 111 | 158,97 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 132 možných (36 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 13.02. | STATOVAR | 110 | 134 | 180 | 171 | 199 | 141 | 6 | 199 | 110 | 155,83 | 6 |
| 2. HD | 16.04. | PERMONÍCI | 188 | 180 | 127 | 164 | 231 | 182 | 6 | 231 | 127 | 178,67 | 6 |
| 3. HD | 10.04. | GAMA | 145 | 153 | 161 | 170 | 151 | 153 | 6 | 170 | 145 | 155,50 | 6 |
| 4. HD | 26.03. | BABINEC | 195 | 201 | 155 | 154 | 167 | 148 | 6 | 201 | 148 | 170,00 | 10 |
| 5. HD | 01.05. | LAMPIÓNI | 152 | 142 | 161 | 169 | 194 | 227 | 6 | 227 | 142 | 174,17 | 6 |
| 6. HD | 26.02. | HUJAŘI | 175 | 194 | 130 | 234 | 194 | 144 | 6 | 234 | 130 | 178,50 | 4 |
| 7. HD | 30.01. | MEXICO | 148 | 150 | 160 | 188 | 127 | 177 | 6 | 188 | 127 | 158,33 | 6 |
| 8. HD | 03.04. | JADRAN | 194 | 147 | 180 | 176 | 204 | 212 | 6 | 212 | 147 | 185,50 | 8 |
| 9. HD | 19.04. | JMJ TEAM | 198 | 188 | 177 | 223 | 146 | 175 | 6 | 223 | 146 | 184,50 | 8 |
| 10. HD | 19.02. | ONDRÁŠ | 178 | 158 | 158 | 169 | 172 | 147 | 6 | 178 | 147 | 163,67 | 0 |
| 11. HD | 07.05. | TRAKEŘI | 153 | 144 | 147 | 148 | 157 | 187 | 6 | 187 | 144 | 156,00 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 11164 celkem | 66 | 234 | 110 | 169,15 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 132 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 10.10. | ONDRÁŠ | 158 | 159 | 137 | 180 | 135 | 156 | 6 | 180 | 135 | 154,17 | 2 |
| 2. HD | 26.09. | LAMPIÓNI | 158 | 176 | 171 | 226 | 114 | 175 | 6 | 226 | 114 | 170,00 | 10 |
| 3. HD | 18.09. | BABINEC | 154 | 151 | 193 | 143 | 170 | 151 | 6 | 193 | 143 | 160,33 | 6 |
| 4. HD | 25.09. | HUJAŘI | 169 | 158 | 134 | 169 | 148 | 133 | 6 | 169 | 133 | 151,83 | 4 |
| 5. HD | 31.10. | MEXICO | 156 | 178 | 169 | 212 | 190 | 132 | 6 | 212 | 132 | 172,83 | 6 |
| 6. HD | 09.10. | PERMONÍCI | 190 | 199 | 160 | 160 | 135 | 192 | 6 | 199 | 135 | 172,67 | 4 |
| 7. HD | 24.10. | JMJ TEAM | 118 | 165 | 147 | 143 | 148 | 135 | 6 | 165 | 118 | 142,67 | 2 |
| 8. HD | 13.11. | TRAKEŘI | 151 | 163 | 144 | 153 | 151 | 160 | 6 | 163 | 144 | 153,67 | 2 |
| 9. HD | 06.11. | JADRAN | 152 | 170 | 167 | 182 | 180 | 148 | 6 | 182 | 148 | 166,50 | 6 |
| 10. HD | 14.11. | GAMA | 154 | 150 | 155 | 182 | 192 | 190 | 6 | 192 | 150 | 170,50 | 12 |
| 11. HD | 20.11. | STATOVAR | 164 | 146 | 200 | 182 | 170 | 143 | 6 | 200 | 143 | 167,50 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10696 celkem | 66 | 226 | 114 | 162,06 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 132 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 SMOG
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.04. | HUJAŘI | 173 | 189 | 169 | 110 | 170 | 127 | 6 | 189 | 110 | 156,33 | 8 |
| 2. HD | 14.02. | BABINEC | 139 | 150 | 150 | 141 | 163 | 180 | 6 | 180 | 139 | 153,83 | 2 |
| 3. HD | 20.02. | PERMONÍCI | 170 | 127 | 180 | 173 | 152 | 166 | 6 | 180 | 127 | 161,33 | 0 |
| 4. HD | 04.04. | ONDRÁŠ | 193 | 192 | 181 | 176 | 167 | 159 | 6 | 193 | 159 | 178,00 | 9 |
| 5. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 144 | 135 | 166 | 158 | 165 | 203 | 6 | 203 | 135 | 161,83 | 8 |
| 6. HD | 27.03. | JADRAN | 168 | 185 | 170 | 183 | 201 | 171 | 6 | 201 | 168 | 179,67 | 2 |
| 7. HD | 21.03. | MEXICO | 170 | 183 | 157 | 152 | 138 | 160 | 6 | 183 | 138 | 160,00 | 2 |
| 8. HD | 27.02. | GAMA | 135 | 149 | 186 | 176 | 148 | 148 | 6 | 186 | 135 | 157,00 | 6 |
| 9. HD | 10.04. | JMJ TEAM | 171 | 167 | 163 | 142 | 188 | 149 | 6 | 188 | 142 | 163,33 | 0 |
| 10. HD | 09.05. | 3+1 | 157 | 153 | 173 | 201 | 162 | 172 | 6 | 201 | 153 | 169,67 | 8 |
| 11. HD | 28.03. | LAMPIÓNI | 163 | 164 | 141 | 190 | 213 | 170 | 6 | 213 | 141 | 173,50 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10887 celkem | 66 | 213 | 110 | 164,95 | 51 | ||||||
Duelových bodů 51 z 132 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BISTRO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BABINEC | 135 | 154 | 162 | 137 | 126 | 181 | 6 | 181 | 126 | 149,17 | 4 |
| 2. HD | 13.09. | MEXICO | 176 | 120 | 145 | 173 | 136 | 166 | 6 | 176 | 120 | 152,67 | 6 |
| 5. HD | 18.10. | 3+1 | 188 | 137 | 147 | 189 | 177 | 160 | 6 | 189 | 137 | 166,33 | 8 |
| 6. HD | 24.10. | LAMPIÓNI | 200 | 191 | 177 | 150 | 203 | 200 | 6 | 203 | 150 | 186,83 | 8 |
| 7. HD | 31.10. | GAMA | 216 | 135 | 142 | 129 | 146 | 204 | 6 | 216 | 129 | 162,00 | 6 |
| 8. HD | 19.09. | TRAKEŘI | 176 | 169 | 123 | 145 | 176 | 176 | 6 | 176 | 123 | 160,83 | 4 |
| 9. HD | 14.11. | ONDRÁŠ | 123 | 220 | 176 | 160 | 161 | 155 | 6 | 220 | 123 | 165,83 | 8 |
| 10. HD | 15.11. | HUJAŘI | 140 | 141 | 143 | 144 | 146 | 168 | 6 | 168 | 140 | 147,00 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 7744 celkem | 48 | 220 | 120 | 161,33 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 96 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BISTRO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BABINEC | 155 | 132 | 133 | 211 | 160 | 162 | 6 | 211 | 132 | 158,83 | 4 |
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 133 | 167 | 136 | 155 | 135 | 118 | 6 | 167 | 118 | 140,67 | 2 |
| 3. HD | 02.05. | MEXICO | 160 | 226 | 172 | 171 | 168 | 192 | 6 | 226 | 160 | 181,50 | 12 |
| 4. HD | 03.05. | 3+1 | 162 | 167 | 167 | 125 | 201 | 148 | 6 | 201 | 125 | 161,67 | 10 |
| 5. HD | 14.03. | PERMONÍCI | 169 | 156 | 105 | 175 | 153 | 110 | 6 | 175 | 105 | 144,67 | 0 |
| 6. HD | 11.04. | GAMA | 148 | 132 | 204 | 181 | 149 | 168 | 6 | 204 | 132 | 163,67 | 8 |
| 7. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 160 | 169 | 179 | 149 | 131 | 183 | 6 | 183 | 131 | 161,83 | 4 |
| 8. HD | 26.04. | DŮCHODCI | 144 | 181 | 138 | 162 | 208 | 136 | 6 | 208 | 136 | 161,50 | 2 |
| 9. HD | 10.05. | ONDRÁŠ | 159 | 162 | 162 | 3 | 162 | 159 | 161,00 | 0 | |||
| Celkem | 9 utkání | 8129 celkem | 51 | 226 | 105 | 159,39 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 102 možných (41 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 ŠOT
19. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +15
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | LAMPIÓNI | 183 | 143 | 162 | 151 | 168 | 185 | 6 | 185 | 143 | 165,33 | 8 |
| 2. HD | 03.11. | MEXICO | 186 | 166 | 155 | 185 | 129 | 175 | 6 | 186 | 129 | 166,00 | 6 |
| 3. HD | 22.09. | VOLEJBAL | 159 | 154 | 129 | 141 | 187 | 141 | 6 | 187 | 129 | 151,83 | 4 |
| 4. HD | 13.10. | ONDRÁŠ | 171 | 156 | 124 | 177 | 179 | 167 | 6 | 179 | 124 | 162,33 | 0 |
| 5. HD | 26.10. | DŮCHODCI | 166 | 184 | 147 | 188 | 177 | 183 | 6 | 188 | 147 | 174,17 | 6 |
| 6. HD | 20.10. | BABINEC | 157 | 156 | 158 | 191 | 201 | 135 | 6 | 201 | 135 | 166,33 | 10 |
| 7. HD | 15.09. | PERMONÍCI | 118 | 229 | 171 | 183 | 160 | 198 | 6 | 229 | 118 | 176,50 | 8 |
| 8. HD | 08.09. | 3+1 | 162 | 177 | 141 | 171 | 156 | 173 | 6 | 177 | 141 | 163,33 | 6 |
| 9. HD | 17.11. | GAMA | 165 | 149 | 159 | 179 | 181 | 203 | 6 | 203 | 149 | 172,67 | 8 |
| Celkem | 9 utkání | 8991 celkem | 54 | 229 | 118 | 166,50 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 108 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 151,50.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.