Frýdecká liga družstev, podzim 2026 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | DOBRÁCI | 230 | 190 | 2 | 230 | 190 | 210,00 | 4 | ||||
| 2. HD | 31.08. | GAMA | 160 | 164 | 198 | 3 | 198 | 160 | 174,00 | 6 | |||
| 4. HD | 14.09. | URNA | 127 | 164 | 194 | 3 | 194 | 127 | 161,67 | 2 | |||
| 5. HD | 21.09. | LAMPIÓNI | 186 | 184 | 148 | 167 | 173 | 143 | 6 | 186 | 143 | 166,83 | 2 |
| 6. HD | 28.09. | DRACI | 157 | 204 | 184 | 190 | 159 | 167 | 6 | 204 | 157 | 176,83 | 8 |
| 7. HD | 05.10. | HUJAŘI | 171 | 183 | 201 | 146 | 188 | 166 | 6 | 201 | 146 | 175,83 | 10 |
| Celkem | 6 utkání | 4544 celkem | 26 | 230 | 127 | 174,77 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 52 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 17.02. | STATOVAR | 173 | 188 | 205 | 198 | 160 | 160 | 6 | 205 | 160 | 180,67 | 2 |
| 3. HD | 23.02. | GAMA | 214 | 166 | 168 | 3 | 214 | 166 | 182,67 | 4 | |||
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 208 | 173 | 171 | 3 | 208 | 171 | 184,00 | 4 | |||
| 6. HD | 30.03. | SMOG | 155 | 1 | 155 | 155 | 155,00 | 0 | |||||
| 8. HD | 02.06. | LAMPIÓNI | 211 | 202 | 203 | 174 | 166 | 166 | 6 | 211 | 166 | 187,00 | 6 |
| 9. HD | 12.05. | URNA | 113 | 1 | 113 | 113 | 113,00 | 0 | |||||
| Celkem | 6 utkání | 3574 celkem | 20 | 214 | 113 | 178,70 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 40 možných (40 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.09. | STATOVAR | 172 | 158 | 178 | 3 | 178 | 158 | 169,33 | 4 | |||
| 2. HD | 08.09. | HUJAŘI | 189 | 187 | 153 | 3 | 189 | 153 | 176,33 | 2 | |||
| 4. HD | 22.09. | DOBRÁCI | 142 | 177 | 183 | 203 | 192 | 236 | 6 | 236 | 142 | 188,83 | 8 |
| 5. HD | 29.09. | JMJ TEAM | 162 | 188 | 151 | 130 | 201 | 155 | 6 | 201 | 130 | 164,50 | 6 |
| 6. HD | 13.10. | JEŠTĚŘI | 189 | 151 | 199 | 3 | 199 | 151 | 179,67 | 4 | |||
| 7. HD | 28.10. | GAMA | 141 | 160 | 135 | 3 | 160 | 135 | 145,33 | 2 | |||
| 10. HD | 01.12. | PERMONÍCI | 182 | 123 | 157 | 192 | 142 | 167 | 6 | 192 | 123 | 160,50 | 4 |
| 11. HD | 16.12. | URNA | 184 | 173 | 182 | 3 | 184 | 173 | 179,67 | 2 | |||
| Celkem | 8 utkání | 5634 celkem | 33 | 236 | 123 | 170,73 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 66 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | SMOG | 184 | 154 | 161 | 3 | 184 | 154 | 166,33 | 0 | |||
| 2. HD | 27.08. | BABINEC | 138 | 189 | 170 | 3 | 189 | 138 | 165,67 | 4 | |||
| 3. HD | 02.09. | JEŠTĚŘI | 154 | 155 | 2 | 155 | 154 | 154,50 | 0 | ||||
| 5. HD | 17.09. | GAMA | 154 | 165 | 167 | 3 | 167 | 154 | 162,00 | 6 | |||
| 6. HD | 30.09. | HUJAŘI | 182 | 144 | 164 | 157 | 172 | 184 | 6 | 184 | 144 | 167,17 | 2 |
| 7. HD | 14.10. | URNA | 187 | 221 | 193 | 3 | 221 | 187 | 200,33 | 4 | |||
| 8. HD | 28.10. | JMJ TEAM | 191 | 172 | 159 | 165 | 167 | 159 | 6 | 191 | 159 | 168,83 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 144 | 1 | 144 | 144 | 144,00 | 0 | |||||
| 11. HD | 10.12. | STATOVAR | 212 | 158 | 203 | 3 | 212 | 158 | 191,00 | 4 | |||
| Celkem | 9 utkání | 5125 celkem | 30 | 221 | 138 | 170,83 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 60 možných (47 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | HUJAŘI | 190 | 163 | 155 | 178 | 148 | 159 | 6 | 190 | 148 | 165,50 | 9 |
| 2. HD | 05.02. | GAMA | 198 | 145 | 196 | 3 | 198 | 145 | 179,67 | 4 | |||
| 4. HD | 26.02. | BABINEC | 133 | 102 | 134 | 120 | 194 | 213 | 6 | 213 | 102 | 149,33 | 2 |
| 5. HD | 11.03. | SMOG | 189 | 147 | 164 | 3 | 189 | 147 | 166,67 | 5 | |||
| 6. HD | 18.03. | DOBRÁCI | 213 | 183 | 148 | 145 | 179 | 175 | 6 | 213 | 145 | 173,83 | 8 |
| 7. HD | 02.04. | URNA | 193 | 192 | 167 | 3 | 193 | 167 | 184,00 | 3 | |||
| 8. HD | 22.04. | STATOVAR | 140 | 169 | 168 | 143 | 181 | 188 | 6 | 188 | 140 | 164,83 | 6 |
| 9. HD | 30.04. | JMJ TEAM | 200 | 237 | 203 | 158 | 159 | 188 | 6 | 237 | 158 | 190,83 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 6657 celkem | 39 | 237 | 102 | 170,69 | 47 | ||||||
Duelových bodů 47 z 78 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | LAMPIÓNI | 119 | 155 | 159 | 142 | 188 | 194 | 6 | 194 | 119 | 159,50 | 4 |
| 5. HD | 20.11. | JMJ TEAM | 191 | 243 | 174 | 173 | 167 | 189 | 6 | 243 | 167 | 189,50 | 12 |
| 10. HD | 27.11. | SMOG | 167 | 176 | 176 | 3 | 176 | 167 | 173,00 | 6 | |||
| 11. HD | 04.12. | JEŠTĚŘI | 136 | 194 | 222 | 191 | 193 | 185 | 6 | 222 | 136 | 186,83 | 8 |
| Celkem | 4 utkání | 3734 celkem | 21 | 243 | 119 | 177,81 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 42 možných (71 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | LAMPIÓNI | 148 | 165 | 162 | 3 | 165 | 148 | 158,33 | 0 | |||
| 2. HD | 01.03. | JEŠTĚŘI | 170 | 141 | 180 | 3 | 180 | 141 | 163,67 | 4 | |||
| 3. HD | 13.03. | TRAFO | 185 | 178 | 237 | 3 | 237 | 178 | 200,00 | 6 | |||
| 4. HD | 03.04. | GAMA | 187 | 169 | 144 | 210 | 201 | 191 | 6 | 210 | 144 | 183,67 | 10 |
| 5. HD | 11.04. | BABINEC | 178 | 169 | 192 | 202 | 162 | 216 | 6 | 216 | 162 | 186,50 | 8 |
| 6. HD | 18.04. | SMOG | 169 | 183 | 147 | 3 | 183 | 147 | 166,33 | 4 | |||
| 7. HD | 01.05. | JMJ TEAM | 184 | 156 | 194 | 223 | 147 | 213 | 6 | 223 | 147 | 186,17 | 8 |
| 8. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 213 | 126 | 213 | 106 | 177 | 172 | 6 | 213 | 106 | 167,83 | 4 |
| 9. HD | 24.05. | STATOVAR | 191 | 155 | 170 | 3 | 191 | 155 | 172,00 | 0 | |||
| 10. HD | 29.05. | HUJAŘI | 169 | 170 | 165 | 3 | 170 | 165 | 168,00 | 2 | |||
| 11. HD | 06.06. | URNA | 180 | 206 | 135 | 3 | 206 | 135 | 173,67 | 2 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7951 celkem | 45 | 237 | 106 | 176,69 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 90 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.08. | JEŠTĚŘI | 195 | 160 | 211 | 185 | 178 | 181 | 6 | 211 | 160 | 185,00 | 8 |
| 2. HD | 25.08. | BABINEC | 170 | 187 | 181 | 199 | 178 | 157 | 6 | 199 | 157 | 178,67 | 10 |
| 5. HD | 31.08. | KAMPERETAMPERE | 220 | 185 | 199 | 196 | 166 | 193 | 6 | 220 | 166 | 193,17 | 8 |
| 6. HD | 10.10. | GAMA | 225 | 191 | 190 | 192 | 168 | 190 | 6 | 225 | 168 | 192,67 | 12 |
| 7. HD | 27.09. | TRAFO | 180 | 159 | 156 | 169 | 173 | 134 | 6 | 180 | 134 | 161,83 | 5 |
| 8. HD | 24.10. | SMOG | 179 | 174 | 211 | 163 | 153 | 138 | 6 | 211 | 138 | 169,67 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | PERMONÍCI | 142 | 156 | 145 | 193 | 162 | 158 | 6 | 193 | 142 | 159,33 | 1 |
| Celkem | 7 utkání | 7442 celkem | 42 | 225 | 134 | 177,19 | 54 | ||||||
Duelových bodů 54 z 84 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 14.02. | BABINEC | 180 | 194 | 168 | 192 | 126 | 181 | 6 | 194 | 126 | 173,50 | 10 |
| 4. HD | 05.04. | SMOG | 196 | 194 | 172 | 150 | 168 | 169 | 6 | 196 | 150 | 174,83 | 10 |
| 5. HD | 30.05. | FAJNO PARTA | 198 | 166 | 197 | 174 | 139 | 199 | 6 | 199 | 139 | 178,83 | 8 |
| 7. HD | 14.03. | STATOVAR | 191 | 176 | 177 | 173 | 169 | 199 | 6 | 199 | 169 | 180,83 | 8 |
| 8. HD | 12.04. | HUJAŘI | 148 | 137 | 151 | 190 | 166 | 191 | 6 | 191 | 137 | 163,83 | 6 |
| 10. HD | 07.03. | KAMPERETAMPERE | 183 | 185 | 170 | 221 | 227 | 212 | 6 | 227 | 170 | 199,67 | 7 |
| Celkem | 6 utkání | 6429 celkem | 36 | 227 | 126 | 178,58 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 72 možných (68 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 TRAKEŘI
9. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 18.10. | STATOVAR | 168 | 171 | 178 | 148 | 159 | 146 | 6 | 178 | 146 | 161,67 | 2 |
| 2. HD | 20.09. | JMJ TEAM | 267 | 132 | 255 | 157 | 139 | 224 | 6 | 267 | 132 | 195,67 | 8 |
| 3. HD | 06.12. | GAMA | 186 | 190 | 168 | 157 | 181 | 163 | 6 | 190 | 157 | 174,17 | 6 |
| 4. HD | 11.10. | MEXICO | 214 | 182 | 137 | 154 | 166 | 171 | 6 | 214 | 137 | 170,67 | 6 |
| 5. HD | 19.10. | JEŠTĚŘI | 185 | 159 | 181 | 181 | 173 | 176 | 6 | 185 | 159 | 175,83 | 8 |
| 6. HD | 26.10. | SMOG | 172 | 187 | 183 | 183 | 200 | 180 | 6 | 200 | 172 | 184,17 | 12 |
| 7. HD | 09.11. | PERMONÍCI | 166 | 183 | 149 | 237 | 165 | 158 | 6 | 237 | 149 | 176,33 | 6 |
| 8. HD | 15.11. | HUJAŘI | 216 | 185 | 173 | 183 | 162 | 172 | 6 | 216 | 162 | 181,83 | 6 |
| 9. HD | 22.11. | KAMPERETAMPERE | 174 | 210 | 200 | 201 | 237 | 180 | 6 | 237 | 174 | 200,33 | 8 |
| 10. HD | 13.12. | BABINEC | 198 | 162 | 182 | 146 | 170 | 169 | 6 | 198 | 146 | 171,17 | 8 |
| 11. HD | 27.09. | LAMPIÓNI | 174 | 166 | 166 | 178 | 177 | 193 | 6 | 193 | 166 | 175,67 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 11805 celkem | 66 | 267 | 132 | 178,86 | 78 | ||||||
Duelových bodů 78 z 132 možných (59 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | SMOG | 180 | 166 | 192 | 135 | 146 | 161 | 6 | 192 | 135 | 163,33 | 10 |
| 2. HD | 03.02. | LAMPIÓNI | 147 | 163 | 213 | 176 | 190 | 185 | 6 | 213 | 147 | 179,00 | 2 |
| 3. HD | 11.02. | BABINEC | 166 | 166 | 149 | 147 | 187 | 197 | 6 | 197 | 147 | 168,67 | 8 |
| 4. HD | 24.02. | GAMA | 210 | 181 | 188 | 191 | 165 | 167 | 6 | 210 | 165 | 183,67 | 8 |
| 6. HD | 02.03. | HUJAŘI | 174 | 170 | 199 | 156 | 170 | 194 | 6 | 199 | 156 | 177,17 | 6 |
| 7. HD | 22.06. | PERMONÍCI | 189 | 188 | 187 | 205 | 160 | 201 | 6 | 205 | 160 | 188,33 | 5 |
| 8. HD | 22.06. | STATOVAR | 184 | 190 | 188 | 157 | 145 | 183 | 6 | 190 | 145 | 174,50 | 2 |
| 9. HD | 21.09. | MEXICO | 168 | 182 | 171 | 246 | 171 | 223 | 6 | 246 | 168 | 193,50 | 8 |
| 10. HD | 15.06. | JEŠTĚŘI | 147 | 168 | 185 | 189 | 163 | 171 | 6 | 189 | 147 | 170,50 | 10 |
| 11. HD | 16.06. | JMJ TEAM | 159 | 151 | 165 | 179 | 168 | 184 | 6 | 184 | 151 | 167,67 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10598 celkem | 60 | 246 | 135 | 176,63 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 120 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 28.08. | GAMA | 204 | 168 | 179 | 185 | 190 | 158 | 6 | 204 | 158 | 180,67 | 10 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 159 | 168 | 169 | 189 | 209 | 223 | 6 | 223 | 159 | 186,17 | 10 |
| 4. HD | 24.09. | KAMPERETAMPERE | 147 | 185 | 180 | 182 | 200 | 203 | 6 | 203 | 147 | 182,83 | 4 |
| 5. HD | 03.09. | LAMPIÓNI | 152 | 167 | 174 | 168 | 145 | 178 | 6 | 178 | 145 | 164,00 | 8 |
| 6. HD | 09.09. | HUJAŘI | 159 | 125 | 146 | 156 | 179 | 226 | 6 | 226 | 125 | 165,17 | 6 |
| 8. HD | 12.11. | STATOVAR | 179 | 183 | 175 | 195 | 185 | 198 | 6 | 198 | 175 | 185,83 | 8 |
| Celkem | 6 utkání | 6388 celkem | 36 | 226 | 125 | 177,44 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 72 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 TRAKEŘI
7. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.02. | GAMA | 176 | 164 | 158 | 194 | 191 | 134 | 6 | 194 | 134 | 169,50 | 10 |
| 2. HD | 12.02. | HUJAŘI | 162 | 174 | 157 | 189 | 197 | 201 | 6 | 201 | 157 | 180,00 | 8 |
| 4. HD | 05.03. | JMJ TEAM | 198 | 174 | 206 | 178 | 165 | 181 | 6 | 206 | 165 | 183,67 | 11 |
| 5. HD | 02.04. | PERMONÍCI | 213 | 182 | 192 | 182 | 189 | 208 | 6 | 213 | 182 | 194,33 | 10 |
| 10. HD | 13.05. | MEXICO | 188 | 222 | 158 | 171 | 256 | 224 | 6 | 256 | 158 | 203,17 | 6 |
| 11. HD | 21.05. | BABINEC | 193 | 150 | 201 | 139 | 196 | 198 | 6 | 201 | 139 | 179,50 | 8 |
| Celkem | 6 utkání | 6661 celkem | 36 | 256 | 134 | 185,03 | 53 | ||||||
Duelových bodů 53 z 72 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | SMOG | 179 | 183 | 190 | 226 | 212 | 187 | 6 | 226 | 179 | 196,17 | 10 |
| 2. HD | 10.09. | LAMPIÓNI | 189 | 180 | 214 | 184 | 171 | 176 | 6 | 214 | 171 | 185,67 | 4 |
| 3. HD | 27.08. | HUJAŘI | 168 | 174 | 170 | 166 | 170 | 143 | 6 | 174 | 143 | 165,17 | 6 |
| 5. HD | 03.09. | STATOVAR | 137 | 165 | 182 | 208 | 195 | 176 | 6 | 208 | 137 | 177,17 | 10 |
| 6. HD | 15.10. | JMJ TEAM | 173 | 179 | 177 | 222 | 169 | 156 | 6 | 222 | 156 | 179,33 | 6 |
| 7. HD | 17.09. | ONDRÁŠ | 191 | 176 | 133 | 174 | 160 | 120 | 6 | 191 | 120 | 159,00 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | PERMONÍCI | 159 | 169 | 175 | 181 | 156 | 187 | 6 | 187 | 156 | 171,17 | 4 |
| 9. HD | 13.11. | MEXICO | 169 | 184 | 127 | 155 | 201 | 142 | 6 | 201 | 127 | 163,00 | 7 |
| 10. HD | 12.11. | BABINEC | 206 | 157 | 168 | 166 | 195 | 178 | 6 | 206 | 157 | 178,33 | 10 |
| 11. HD | 04.12. | GAMA | 193 | 190 | 203 | 182 | 177 | 162 | 6 | 203 | 162 | 184,50 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 10557 celkem | 60 | 226 | 120 | 175,95 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 120 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 TRAKEŘI
8. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | HUJAŘI | 168 | 166 | 157 | 139 | 180 | 185 | 6 | 185 | 139 | 165,83 | 6 |
| 6. HD | 19.03. | PERMONÍCI | 174 | 176 | 187 | 198 | 162 | 167 | 6 | 198 | 162 | 177,33 | 4 |
| 7. HD | 03.04. | LAMPIÓNI | 182 | 198 | 216 | 3 | 216 | 182 | 198,67 | 6 | |||
| 9. HD | 17.04. | BABINEC | 196 | 202 | 148 | 197 | 181 | 212 | 6 | 212 | 148 | 189,33 | 12 |
| 11. HD | 07.05. | SMOG | 162 | 208 | 154 | 160 | 197 | 196 | 6 | 208 | 154 | 179,50 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 4868 celkem | 27 | 216 | 139 | 180,30 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 54 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.08. | STATOVAR | 197 | 156 | 151 | 147 | 200 | 223 | 6 | 223 | 147 | 179,00 | 6 |
| 3. HD | 25.09. | ONDRÁŠ | 183 | 153 | 126 | 133 | 171 | 165 | 6 | 183 | 126 | 155,17 | 4 |
| 4. HD | 19.09. | LAMPIÓNI | 137 | 157 | 177 | 151 | 188 | 182 | 6 | 188 | 137 | 165,33 | 6 |
| 5. HD | 05.09. | JADRAN | 157 | 173 | 200 | 230 | 153 | 164 | 6 | 230 | 153 | 179,50 | 6 |
| 8. HD | 13.11. | SMOG | 197 | 150 | 170 | 159 | 210 | 176 | 6 | 210 | 150 | 177,00 | 12 |
| 9. HD | 23.10. | PERMONÍCI | 204 | 189 | 161 | 161 | 201 | 181 | 6 | 204 | 161 | 182,83 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | MEXICO | 162 | 155 | 174 | 175 | 156 | 149 | 6 | 175 | 149 | 161,83 | 10 |
| Celkem | 7 utkání | 7204 celkem | 42 | 230 | 126 | 171,52 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 84 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 27.02. | JADRAN | 200 | 213 | 128 | 167 | 180 | 166 | 6 | 213 | 128 | 175,67 | 4 |
| 2. HD | 20.02. | HUJAŘI | 200 | 188 | 151 | 161 | 164 | 182 | 6 | 200 | 151 | 174,33 | 5 |
| 4. HD | 28.03. | BABINEC | 195 | 201 | 176 | 190 | 213 | 170 | 6 | 213 | 170 | 190,83 | 8 |
| 5. HD | 13.03. | SMOG | 158 | 161 | 162 | 169 | 175 | 144 | 6 | 175 | 144 | 161,50 | 10 |
| 7. HD | 20.03. | 3+1 | 192 | 193 | 158 | 140 | 186 | 173 | 6 | 193 | 140 | 173,67 | 8 |
| 8. HD | 27.03. | PERMONÍCI | 193 | 141 | 189 | 167 | 138 | 159 | 6 | 193 | 138 | 164,50 | 0 |
| 10. HD | 02.05. | ONDRÁŠ | 174 | 188 | 166 | 172 | 220 | 173 | 6 | 220 | 166 | 182,17 | 4 |
| 11. HD | 09.05. | MEXICO | 139 | 227 | 138 | 171 | 164 | 170 | 6 | 227 | 138 | 168,17 | 7 |
| Celkem | 8 utkání | 8345 celkem | 48 | 227 | 128 | 173,85 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 96 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.09. | 3+1 | 188 | 148 | 176 | 146 | 164 | 183 | 6 | 188 | 146 | 167,50 | 9 |
| 2. HD | 10.10. | BABINEC | 155 | 158 | 132 | 152 | 142 | 150 | 6 | 158 | 132 | 148,17 | 6 |
| 4. HD | 05.12. | MEXICO | 141 | 184 | 153 | 150 | 156 | 188 | 6 | 188 | 141 | 162,00 | 6 |
| 8. HD | 19.09. | BISTRO | 157 | 160 | 116 | 154 | 141 | 179 | 6 | 179 | 116 | 151,17 | 8 |
| 9. HD | 07.11. | PERMONÍCI | 191 | 159 | 173 | 159 | 168 | 149 | 6 | 191 | 149 | 166,50 | 3 |
| Celkem | 5 utkání | 4772 celkem | 30 | 191 | 116 | 159,07 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 60 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | ONDRÁŠ | 141 | 172 | 177 | 173 | 159 | 178 | 6 | 178 | 141 | 166,67 | 2 |
| 2. HD | 01.03. | BISTRO | 118 | 205 | 127 | 170 | 121 | 153 | 6 | 205 | 118 | 149,00 | 10 |
| 3. HD | 05.04. | PERMONÍCI | 150 | 181 | 133 | 172 | 149 | 156 | 6 | 181 | 133 | 156,83 | 4 |
| 5. HD | 04.04. | LAMPIÓNI | 188 | 147 | 150 | 138 | 149 | 187 | 6 | 188 | 138 | 159,83 | 4 |
| 6. HD | 11.04. | MEXICO | 167 | 149 | 174 | 179 | 171 | 173 | 6 | 179 | 149 | 168,83 | 8 |
| 7. HD | 18.04. | 3+1 | 199 | 144 | 178 | 202 | 132 | 188 | 6 | 202 | 132 | 173,83 | 8 |
| 8. HD | 25.04. | GAMA | 201 | 197 | 165 | 165 | 170 | 142 | 6 | 201 | 142 | 173,33 | 10 |
| Celkem | 7 utkání | 6890 celkem | 42 | 205 | 118 | 164,05 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 84 možných (55 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 VOLEJBAL
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | PERMONÍCI | 181 | 191 | 146 | 138 | 163 | 131 | 6 | 191 | 131 | 158,33 | 0 |
| 2. HD | 27.10. | 3+1 | 180 | 159 | 148 | 191 | 111 | 234 | 6 | 234 | 111 | 170,50 | 6 |
| 3. HD | 22.09. | ŠOT | 151 | 201 | 132 | 131 | 171 | 138 | 6 | 201 | 131 | 154,00 | 6 |
| 4. HD | 06.10. | DŮCHODCI | 135 | 182 | 158 | 160 | 202 | 171 | 6 | 202 | 135 | 168,00 | 4 |
| 5. HD | 12.10. | LAMPIÓNI | 179 | 155 | 157 | 129 | 170 | 154 | 6 | 179 | 129 | 157,33 | 0 |
| 7. HD | 10.11. | MEXICO | 131 | 165 | 151 | 148 | 135 | 197 | 6 | 197 | 131 | 154,50 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | ONDRÁŠ | 174 | 166 | 213 | 176 | 177 | 174 | 6 | 213 | 166 | 180,00 | 6 |
| 9. HD | 16.11. | BABINEC | 148 | 132 | 161 | 160 | 155 | 180 | 6 | 180 | 132 | 156,00 | 0 |
| Celkem | 8 utkání | 7792 celkem | 48 | 234 | 111 | 162,33 | 26 | ||||||
Duelových bodů 26 z 96 možných (27 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.