Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 206,67 | 268 | 168 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 205,50 | 222 | 128 | 8 | 67 % |
| 3. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 199,33 | 236 | 161 | 8 | 67 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 194,50 | 248 | 166 | 10 | 83 % |
| 5. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 188,00 | 222 | 171 | 2 | 33 % |
| 6. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 187,50 | 224 | 147 | 4 | 33 % |
| 7. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 186,33 | 230 | 147 | 6 | 100 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 186,17 | 217 | 137 | 8 | 67 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 186,00 | 205 | 158 | 6 | 50 % |
| 10. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,50 | 205 | 150 | 6 | 50 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 175,33 | 196 | 161 | 4 | 33 % |
| 12. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 174,83 | 214 | 137 | 10 | 83 % |
| 13. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 172,67 | 184 | 163 | 6 | 50 % |
| 14. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 172,33 | 182 | 165 | 2 | 33 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 169,33 | 196 | 150 | 8 | 67 % |
| 16. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 169,17 | 214 | 126 | 10 | 83 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 169,00 | 191 | 145 | 2 | 17 % |
| 18. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 166,83 | 186 | 151 | 10 | 83 % |
| 19. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 166,00 | 177 | 142 | 10 | 83 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 165,17 | 226 | 125 | 6 | 50 % |
| 21. | Hovězák Rostislav | JEŠTĚŘI | 6 | 164,67 | 196 | 147 | 8 | 67 % |
| 22. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 164,67 | 180 | 124 | 8 | 67 % |
| 23. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 162,00 | 170 | 141 | 4 | 33 % |
| 24. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 161,50 | 198 | 128 | 10 | 83 % |
| 25. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 159,50 | 191 | 140 | 4 | 33 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 156,33 | 185 | 124 | 4 | 33 % |
| 27. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 155,00 | 167 | 136 | 4 | 33 % |
| 28. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 154,17 | 178 | 123 | 4 | 33 % |
| 29. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 153,17 | 187 | 124 | 6 | 50 % |
| 30. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 152,17 | 175 | 115 | 4 | 33 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,17 | 167 | 127 | 2 | 17 % |
| 32. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 148,83 | 157 | 119 | 2 | 17 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 148,67 | 166 | 119 | 2 | 17 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 148,00 | 158 | 130 | 4 | 67 % |
| 35. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 146,00 | 163 | 123 | 4 | 33 % |
| 36. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 143,83 | 163 | 127 | 2 | 17 % |
| 37. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 136,83 | 146 | 111 | 6 | 50 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 5 | 131,80 | 137 | 117 | 0 | 0 % |
| Majchrák Dušan | SMOG | 1 | 99,00 | 99 | 99 | 0 | 0 % |