Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,67 | 225 | 143 | 8 | 67 % |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 189,17 | 234 | 151 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 186,50 | 202 | 172 | 8 | 67 % |
| 4. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 186,17 | 205 | 134 | 10 | 83 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 183,67 | 212 | 148 | 6 | 50 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 183,00 | 202 | 157 | 11 | 92 % |
| 7. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 182,67 | 196 | 172 | 8 | 67 % |
| 8. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 181,83 | 235 | 153 | 2 | 17 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 181,83 | 193 | 166 | 6 | 50 % |
| 10. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 181,50 | 202 | 157 | 8 | 67 % |
| 11. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 180,50 | 218 | 153 | 12 | 100 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,33 | 214 | 146 | 4 | 33 % |
| 13. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 176,83 | 211 | 148 | 8 | 67 % |
| 14. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 174,17 | 196 | 158 | 10 | 83 % |
| 15. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 172,83 | 223 | 142 | 8 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 172,67 | 177 | 168 | 12 | 100 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 169,67 | 180 | 160 | 0 | 0 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 168,33 | 182 | 160 | 8 | 67 % |
| 19. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 167,67 | 183 | 157 | 8 | 67 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 167,50 | 211 | 116 | 10 | 83 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 166,67 | 190 | 135 | 4 | 67 % |
| 22. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 162,33 | 205 | 138 | 2 | 33 % |
| 23. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 160,67 | 186 | 146 | 4 | 33 % |
| 24. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 158,33 | 192 | 110 | 6 | 50 % |
| 25. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 155,67 | 183 | 141 | 2 | 33 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 155,50 | 161 | 131 | 4 | 33 % |
| 27. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 155,17 | 183 | 135 | 7 | 58 % |
| 28. | Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 6 | 152,83 | 194 | 126 | 4 | 33 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 151,83 | 160 | 114 | 4 | 33 % |
| 30. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 151,33 | 166 | 123 | 0 | 0 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 3 | 149,67 | 157 | 145 | 2 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 146,33 | 171 | 121 | 2 | 17 % |
| 33. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 142,83 | 157 | 129 | 8 | 67 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | BABINEC | 6 | 141,67 | 149 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 140,33 | 156 | 128 | 4 | 33 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 138,00 | 197 | 100 | 2 | 17 % |
| 37. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 136,33 | 134 | 124 | 1 | 17 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 136,17 | 161 | 102 | 0 | 0 % |
| 39. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 134,67 | 149 | 113 | 1 | 8 % |