Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 199,17 | 206 | 171 | 10 | 83 % |
| 2. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 189,50 | 225 | 160 | 10 | 83 % |
| 3. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 188,50 | 212 | 148 | 8 | 67 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 185,67 | 199 | 168 | 6 | 100 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 245 | 139 | 12 | 100 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,17 | 224 | 168 | 7 | 58 % |
| 7. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 181,50 | 192 | 170 | 12 | 100 % |
| 8. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 180,50 | 221 | 105 | 10 | 83 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,67 | 197 | 147 | 10 | 83 % |
| 10. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 178,33 | 187 | 168 | 2 | 33 % |
| 11. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 178,33 | 208 | 161 | 4 | 67 % |
| 12. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 177,83 | 258 | 143 | 2 | 17 % |
| 13. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 176,67 | 193 | 165 | 8 | 67 % |
| 14. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,17 | 199 | 134 | 6 | 50 % |
| 15. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 175,67 | 212 | 139 | 8 | 67 % |
| 16. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 174,67 | 188 | 146 | 6 | 50 % |
| 17. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 171,50 | 183 | 157 | 8 | 67 % |
| 18. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,50 | 197 | 119 | 12 | 100 % |
| 19. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 169,00 | 221 | 132 | 10 | 83 % |
| 20. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 213 | 142 | 5 | 42 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 168,50 | 185 | 141 | 4 | 33 % |
| 22. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 168,00 | 192 | 143 | 6 | 50 % |
| 23. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 168,00 | 206 | 125 | 2 | 17 % |
| 24. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,67 | 182 | 137 | 5 | 42 % |
| 25. | Häusler Milan | GAMA | 4 | 163,00 | 169 | 159 | 4 | 50 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 162,83 | 182 | 121 | 1 | 8 % |
| 27. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 158,33 | 162 | 135 | 2 | 33 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 157,83 | 172 | 137 | 6 | 50 % |
| 29. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 3 | 157,33 | 169 | 145 | 0 | 0 % |
| 30. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 157,00 | 194 | 112 | 4 | 33 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 155,00 | 168 | 147 | 0 | 0 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 154,33 | 159 | 134 | 8 | 67 % |
| Kavka Vítězslav | SMOG | 2 | 153,50 | 171 | 136 | 0 | 0 % | |
| 33. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 153,33 | 168 | 128 | 4 | 33 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 153,00 | 175 | 132 | 0 | 0 % |
| 35. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 152,33 | 155 | 135 | 2 | 33 % |
| Valošek Tomáš | SMOG | 1 | 152,00 | 152 | 152 | 0 | 0 % | |
| 36. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 149,33 | 164 | 137 | 0 | 0 % |
| 37. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 149,00 | 180 | 117 | 3 | 50 % |
| Lipka Miloslav | GAMA | 2 | 144,00 | 147 | 141 | 2 | 50 % | |
| 38. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 140,17 | 212 | 98 | 4 | 33 % |
| 39. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 135,00 | 150 | 110 | 1 | 8 % |
| 40. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 3 | 129,00 | 138 | 114 | 2 | 33 % |
| 41. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 122,33 | 130 | 104 | 0 | 0 % |