Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 214,67 | 245 | 199 | 6 | 100 % |
| 2. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 203,17 | 249 | 173 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 203,00 | 212 | 181 | 12 | 100 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 187,67 | 211 | 148 | 10 | 83 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 186,17 | 223 | 159 | 10 | 83 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 176,67 | 196 | 158 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,33 | 203 | 143 | 8 | 67 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 176,17 | 188 | 153 | 10 | 83 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 175,33 | 189 | 164 | 4 | 67 % |
| 10. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 174,17 | 188 | 152 | 4 | 33 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 172,00 | 182 | 155 | 6 | 50 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 171,50 | 197 | 159 | 8 | 67 % |
| 13. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 203 | 140 | 10 | 83 % |
| 14. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 168,83 | 183 | 141 | 6 | 50 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 168,83 | 200 | 141 | 4 | 33 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,33 | 194 | 150 | 6 | 50 % |
| 17. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 167,83 | 176 | 144 | 9 | 75 % |
| 18. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 165,33 | 189 | 150 | 2 | 33 % |
| 19. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 164,50 | 177 | 135 | 10 | 83 % |
| 20. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 163,00 | 186 | 131 | 6 | 50 % |
| 21. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 163,00 | 214 | 125 | 10 | 83 % |
| 22. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 163,00 | 166 | 146 | 6 | 100 % |
| 23. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 161,67 | 184 | 139 | 6 | 50 % |
| 24. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 161,33 | 165 | 155 | 4 | 67 % |
| 25. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 160,00 | 173 | 147 | 6 | 50 % |
| 26. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 157,33 | 183 | 138 | 4 | 33 % |
| 27. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 156,83 | 172 | 131 | 0 | 0 % |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 156,50 | 198 | 134 | 2 | 17 % |
| 29. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 155,50 | 168 | 145 | 2 | 17 % |
| 30. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 154,83 | 165 | 122 | 1 | 8 % |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 152,33 | 198 | 115 | 8 | 67 % |
| 32. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 142,50 | 142 | 123 | 2 | 17 % |
| 33. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 140,33 | 153 | 117 | 2 | 17 % |
| 34. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 137,17 | 198 | 91 | 2 | 17 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 134,83 | 150 | 108 | 4 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 131,67 | 144 | 125 | 0 | 0 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 131,50 | 145 | 122 | 0 | 0 % |
| 38. | Dušek Martin | MEXICO | 3 | 126,33 | 132 | 121 | 0 | 0 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 126,00 | 123 | 110 | 2 | 33 % |
| 40. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 115,33 | 147 | 102 | 2 | 17 % |