Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DRACI
33. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | SMOG | 162 | 152 | 185 | 167 | 158 | 148 | 6 | 185 | 148 | 162,00 | 2 |
| 2. HD | 01.09. | URNA | 145 | 222 | 146 | 198 | 198 | 208 | 6 | 222 | 145 | 186,17 | 5 |
| 3. HD | 07.09. | LAMPIÓNI | 194 | 141 | 138 | 173 | 185 | 180 | 6 | 194 | 138 | 168,50 | 6 |
| 4. HD | 14.09. | GAMA | 160 | 178 | 148 | 199 | 157 | 202 | 6 | 202 | 148 | 174,00 | 6 |
| 6. HD | 28.09. | TRAKEŘI | 163 | 188 | 185 | 184 | 186 | 192 | 6 | 192 | 163 | 183,00 | 4 |
| Celkem | 5 utkání | 5242 celkem | 30 | 222 | 138 | 174,73 | 23 | ||||||
Duelových bodů 23 z 60 možných (38 %). Bez handicapu je průměr 170,73.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 BABINEC
30. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 02.02. | PERMONÍCI | 196 | 164 | 166 | 158 | 140 | 167 | 6 | 196 | 140 | 165,17 | 4 |
| 2. HD | 16.02. | JMJ TEAM | 151 | 166 | 208 | 3 | 208 | 151 | 175,00 | 2 | |||
| 3. HD | 23.02. | DALLAS | 188 | 162 | 192 | 155 | 197 | 142 | 6 | 197 | 142 | 172,67 | 2 |
| 4. HD | 09.03. | URNA | 212 | 156 | 162 | 186 | 162 | 150 | 6 | 212 | 150 | 171,33 | 4 |
| 5. HD | 17.03. | TRAKEŘI | 168 | 179 | 210 | 202 | 207 | 137 | 6 | 210 | 137 | 183,83 | 8 |
| 6. HD | 30.03. | LAMPIÓNI | 183 | 175 | 186 | 135 | 206 | 178 | 6 | 206 | 135 | 177,17 | 4 |
| 7. HD | 14.04. | HUJAŘI | 166 | 153 | 174 | 195 | 150 | 214 | 6 | 214 | 150 | 175,33 | 4 |
| 8. HD | 27.04. | DOBRÁCI | 201 | 154 | 160 | 128 | 182 | 165 | 6 | 201 | 128 | 165,00 | 6 |
| 9. HD | 11.05. | GAMA | 156 | 171 | 199 | 167 | 193 | 197 | 6 | 199 | 156 | 180,50 | 10 |
| 10. HD | 19.05. | STATOVAR | 174 | 134 | 192 | 148 | 202 | 211 | 6 | 211 | 134 | 176,83 | 8 |
| 11. HD | 01.06. | SMOG | 177 | 145 | 203 | 159 | 176 | 174 | 6 | 203 | 145 | 172,33 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10966 celkem | 63 | 214 | 128 | 174,06 | 56 | ||||||
Duelových bodů 56 z 126 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 170,06.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 BABINEC
40. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 22.09. | LAMPIÓNI | 189 | 151 | 145 | 173 | 160 | 5 | 189 | 145 | 163,60 | 2 | |
| 5. HD | 06.10. | URNA | 167 | 141 | 166 | 165 | 173 | 158 | 6 | 173 | 141 | 161,67 | 4 |
| 6. HD | 13.10. | PERMONÍCI | 204 | 180 | 164 | 185 | 174 | 180 | 6 | 204 | 164 | 181,17 | 4 |
| 7. HD | 27.10. | SMOG | 170 | 131 | 228 | 193 | 141 | 152 | 6 | 228 | 131 | 169,17 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | JMJ TEAM | 149 | 108 | 159 | 134 | 158 | 118 | 6 | 159 | 108 | 137,67 | 2 |
| 9. HD | 17.11. | TRAKEŘI | 143 | 167 | 131 | 190 | 208 | 171 | 6 | 208 | 131 | 168,33 | 6 |
| 10. HD | 08.12. | HUJAŘI | 212 | 186 | 189 | 174 | 133 | 159 | 6 | 212 | 133 | 175,50 | 4 |
| 11. HD | 15.12. | GAMA | 164 | 129 | 180 | 164 | 182 | 160 | 6 | 182 | 129 | 163,17 | 8 |
| Celkem | 8 utkání | 7758 celkem | 47 | 228 | 108 | 165,06 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 94 možných (36 %). Bez handicapu je průměr 161,06.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 22.10. | GAMA | 159 | 131 | 176 | 142 | 138 | 151 | 6 | 176 | 131 | 149,50 | 4 |
| 7. HD | 15.10. | TRAKEŘI | 179 | 194 | 136 | 127 | 126 | 155 | 6 | 194 | 126 | 152,83 | 4 |
| 8. HD | 28.10. | KAMPERETAMPERE | 149 | 168 | 179 | 169 | 174 | 152 | 6 | 179 | 149 | 165,17 | 6 |
| Celkem | 3 utkání | 2805 celkem | 18 | 194 | 126 | 155,83 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 36 možných (39 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 JMJ TEAM
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 10.09. | ONDRÁŠ | 179 | 169 | 168 | 178 | 154 | 200 | 6 | 200 | 154 | 174,67 | 6 |
| 4. HD | 25.09. | LAMPIÓNI | 167 | 126 | 149 | 138 | 164 | 148 | 6 | 167 | 126 | 148,67 | 0 |
| 9. HD | 13.11. | BABINEC | 127 | 134 | 158 | 147 | 210 | 144 | 6 | 210 | 127 | 153,33 | 6 |
| Celkem | 3 utkání | 2860 celkem | 18 | 210 | 126 | 158,89 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 36 možných (33 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.