Frýdecká liga družstev, podzim 2019 PERMONÍCI
2. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 26.08. | BABINEC | 186 | 197 | 235 | 3 | 235 | 186 | 206,00 | 6 | |||
| 4. HD | 17.09. | HUJAŘI | 175 | 153 | 205 | 181 | 184 | 192 | 6 | 205 | 153 | 181,67 | 10 |
| 5. HD | 24.09. | JMJ TEAM | 204 | 181 | 180 | 3 | 204 | 180 | 188,33 | 6 | |||
| Celkem | 3 utkání | 2273 celkem | 12 | 235 | 153 | 189,42 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 24 možných (92 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | BABINEC | 189 | 168 | 179 | 169 | 203 | 171 | 6 | 203 | 168 | 179,83 | 8 |
| 2. HD | 18.02. | SMOG | 169 | 183 | 185 | 3 | 185 | 169 | 179,00 | 6 | |||
| 3. HD | 25.02. | MEXICO | 182 | 161 | 216 | 3 | 216 | 161 | 186,33 | 6 | |||
| 4. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 211 | 204 | 203 | 3 | 211 | 203 | 206,00 | 6 | |||
| 5. HD | 02.04. | TRAKEŘI | 224 | 224 | 202 | 3 | 224 | 202 | 216,67 | 6 | |||
| 6. HD | 19.03. | JMJ TEAM | 169 | 224 | 163 | 204 | 160 | 162 | 6 | 224 | 160 | 180,33 | 8 |
| 7. HD | 01.04. | JEŠTĚŘI | 191 | 161 | 157 | 3 | 191 | 157 | 169,67 | 2 | |||
| 8. HD | 14.05. | STATOVAR | 175 | 157 | 176 | 3 | 176 | 157 | 169,33 | 4 | |||
| 9. HD | 23.04. | HUJAŘI | 177 | 184 | 178 | 3 | 184 | 177 | 179,67 | 6 | |||
| 10. HD | 09.04. | ONDRÁŠ | 213 | 196 | 204 | 3 | 213 | 196 | 204,33 | 6 | |||
| 11. HD | 19.02. | GAMA | 182 | 199 | 193 | 3 | 199 | 182 | 191,33 | 6 | |||
| Celkem | 11 utkání | 7268 celkem | 39 | 224 | 157 | 186,36 | 64 | ||||||
Duelových bodů 64 z 78 možných (82 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 PERMONÍCI
5. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.09. | BABINEC | 181 | 202 | 194 | 195 | 146 | 178 | 6 | 202 | 146 | 182,67 | 8 |
| 3. HD | 10.09. | SMOG | 189 | 178 | 170 | 3 | 189 | 170 | 179,00 | 6 | |||
| 4. HD | 22.10. | GAMA | 157 | 176 | 174 | 218 | 157 | 168 | 6 | 218 | 157 | 175,00 | 10 |
| 5. HD | 02.10. | MEXICO | 169 | 155 | 173 | 158 | 205 | 168 | 6 | 205 | 155 | 171,33 | 8 |
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 180 | 213 | 147 | 3 | 213 | 147 | 180,00 | 4 | |||
| 7. HD | 16.10. | JMJ TEAM | 171 | 167 | 200 | 3 | 200 | 167 | 179,33 | 6 | |||
| 8. HD | 05.11. | TRAKEŘI | 202 | 212 | 164 | 3 | 212 | 164 | 192,67 | 4 | |||
| 9. HD | 24.09. | ONDRÁŠ | 184 | 203 | 188 | 3 | 203 | 184 | 191,67 | 4 | |||
| 10. HD | 26.11. | LAMPIÓNI | 202 | 206 | 172 | 3 | 206 | 172 | 193,33 | 2 | |||
| 11. HD | 03.12. | STATOVAR | 162 | 192 | 191 | 207 | 214 | 185 | 6 | 214 | 162 | 191,83 | 10 |
| Celkem | 10 utkání | 7673 celkem | 42 | 218 | 146 | 182,69 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 84 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 JADRAN
2. v žebříčku sezóny z 51
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 19.02. | STATOVAR | 189 | 224 | 235 | 224 | 220 | 161 | 6 | 235 | 161 | 208,83 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | ONDRÁŠ | 152 | 193 | 194 | 214 | 198 | 200 | 6 | 214 | 152 | 191,83 | 9 |
| 4. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 184 | 183 | 172 | 166 | 161 | 179 | 6 | 184 | 161 | 174,17 | 10 |
| 5. HD | 13.02. | PERMONÍCI | 183 | 205 | 159 | 3 | 205 | 159 | 182,33 | 2 | |||
| 6. HD | 19.03. | JMJ TEAM | 235 | 238 | 203 | 216 | 195 | 154 | 6 | 238 | 154 | 206,83 | 10 |
| 7. HD | 27.03. | BABINEC | 185 | 193 | 198 | 181 | 166 | 159 | 6 | 198 | 159 | 180,33 | 11 |
| 8. HD | 03.04. | SMOG | 159 | 191 | 218 | 180 | 192 | 145 | 6 | 218 | 145 | 180,83 | 10 |
| 9. HD | 17.04. | MEXICO | 182 | 178 | 160 | 3 | 182 | 160 | 173,33 | 2 | |||
| 10. HD | 30.04. | LAMPIÓNI | 206 | 212 | 182 | 203 | 169 | 164 | 6 | 212 | 164 | 189,33 | 6 |
| 11. HD | 07.05. | HUJAŘI | 184 | 183 | 179 | 142 | 165 | 178 | 6 | 184 | 142 | 171,83 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 10091 celkem | 54 | 238 | 142 | 186,87 | 76 | ||||||
Duelových bodů 76 z 108 možných (70 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 JADRAN
6. v žebříčku sezóny z 53
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 12.09. | PERMONÍCI | 190 | 190 | 202 | 200 | 165 | 180 | 6 | 202 | 165 | 187,83 | 8 |
| 2. HD | 18.09. | MEXICO | 195 | 192 | 195 | 159 | 158 | 167 | 6 | 195 | 158 | 177,67 | 7 |
| 3. HD | 04.09. | LAMPIÓNI | 184 | 192 | 180 | 3 | 192 | 180 | 185,33 | 4 | |||
| 4. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 181 | 136 | 182 | 163 | 178 | 158 | 6 | 182 | 136 | 166,33 | 8 |
| 5. HD | 05.09. | TRAKEŘI | 213 | 189 | 211 | 3 | 213 | 189 | 204,33 | 6 | |||
| 6. HD | 29.08. | ONDRÁŠ | 174 | 189 | 206 | 204 | 168 | 181 | 6 | 206 | 168 | 187,00 | 10 |
| 8. HD | 30.10. | BABINEC | 192 | 166 | 181 | 193 | 186 | 164 | 6 | 193 | 164 | 180,33 | 10 |
| 11. HD | 21.11. | GAMA | 179 | 189 | 185 | 3 | 189 | 179 | 184,33 | 6 | |||
| Celkem | 8 utkání | 7117 celkem | 39 | 213 | 136 | 182,49 | 59 | ||||||
Duelových bodů 59 z 78 možných (76 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 JADRAN
3. v žebříčku sezóny z 48
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 21.02. | GAMA | 194 | 169 | 164 | 188 | 201 | 226 | 6 | 226 | 164 | 190,33 | 12 |
| 3. HD | 21.03. | 3+1 | 153 | 185 | 182 | 212 | 180 | 171 | 6 | 212 | 153 | 180,50 | 12 |
| 4. HD | 13.03. | JMJ TEAM | 178 | 213 | 174 | 3 | 213 | 174 | 188,33 | 6 | |||
| 5. HD | 20.03. | LAMPIÓNI | 211 | 167 | 162 | 187 | 225 | 181 | 6 | 225 | 162 | 188,83 | 5 |
| 6. HD | 27.03. | SMOG | 208 | 184 | 225 | 228 | 192 | 192 | 6 | 228 | 184 | 204,83 | 12 |
| 7. HD | 02.05. | HUJAŘI | 175 | 180 | 170 | 179 | 223 | 183 | 6 | 223 | 170 | 185,00 | 10 |
| 8. HD | 10.04. | ONDRÁŠ | 163 | 198 | 188 | 3 | 198 | 163 | 183,00 | 4 | |||
| 9. HD | 18.04. | BABINEC | 138 | 174 | 166 | 202 | 182 | 167 | 6 | 202 | 138 | 171,50 | 10 |
| 10. HD | 25.04. | MEXICO | 220 | 177 | 190 | 219 | 203 | 201 | 6 | 220 | 177 | 201,67 | 12 |
| 11. HD | 09.05. | PERMONÍCI | 186 | 160 | 169 | 205 | 182 | 162 | 6 | 205 | 160 | 177,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 10114 celkem | 54 | 228 | 138 | 187,30 | 87 | ||||||
Duelových bodů 87 z 108 možných (81 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 JADRAN
6. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | LAMPIÓNI | 195 | 151 | 211 | 169 | 192 | 163 | 6 | 211 | 151 | 180,17 | 8 |
| 2. HD | 19.09. | GAMA | 122 | 223 | 168 | 177 | 161 | 180 | 6 | 223 | 122 | 171,83 | 10 |
| 5. HD | 11.10. | PERMONÍCI | 180 | 224 | 183 | 180 | 158 | 190 | 6 | 224 | 158 | 185,83 | 6 |
| 6. HD | 25.10. | 3+1 | 168 | 160 | 160 | 3 | 168 | 160 | 162,67 | 6 | |||
| 7. HD | 05.12. | ONDRÁŠ | 177 | 156 | 156 | 181 | 169 | 172 | 6 | 181 | 156 | 168,50 | 10 |
| 8. HD | 31.10. | MEXICO | 189 | 201 | 167 | 173 | 200 | 162 | 6 | 201 | 162 | 182,00 | 12 |
| 10. HD | 29.11. | TRAKEŘI | 225 | 180 | 192 | 190 | 192 | 203 | 6 | 225 | 180 | 197,00 | 12 |
| 11. HD | 22.11. | HUJAŘI | 196 | 183 | 172 | 186 | 199 | 156 | 6 | 199 | 156 | 182,00 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8092 celkem | 45 | 225 | 122 | 179,82 | 74 | ||||||
Duelových bodů 74 z 90 možných (82 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 DŮCHODCI
3. v žebříčku sezóny z 47
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.03. | MEXICO | 189 | 179 | 202 | 187 | 179 | 198 | 6 | 202 | 179 | 189,00 | 8 |
| 2. HD | 29.02. | BABINEC | 195 | 192 | 166 | 166 | 155 | 178 | 6 | 195 | 155 | 175,33 | 8 |
| 3. HD | 08.03. | LAMPIÓNI | 155 | 162 | 159 | 3 | 162 | 155 | 158,67 | 2 | |||
| 4. HD | 21.03. | GAMA | 227 | 200 | 169 | 220 | 184 | 171 | 6 | 227 | 169 | 195,17 | 12 |
| 6. HD | 07.03. | PERMONÍCI | 183 | 179 | 191 | 175 | 199 | 148 | 6 | 199 | 148 | 179,17 | 4 |
| 7. HD | 19.04. | ONDRÁŠ | 192 | 200 | 160 | 195 | 158 | 192 | 6 | 200 | 158 | 182,83 | 6 |
| 8. HD | 26.04. | BISTRO | 154 | 208 | 209 | 171 | 215 | 182 | 6 | 215 | 154 | 189,83 | 12 |
| 9. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 204 | 177 | 169 | 187 | 211 | 188 | 6 | 211 | 169 | 189,33 | 10 |
| Celkem | 8 utkání | 8280 celkem | 45 | 227 | 148 | 184,00 | 62 | ||||||
Duelových bodů 62 z 90 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 DŮCHODCI
6. v žebříčku sezóny z 38
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | 3+1 | 195 | 175 | 158 | 193 | 158 | 167 | 6 | 195 | 158 | 174,33 | 8 |
| 3. HD | 21.09. | PERMONÍCI | 190 | 144 | 143 | 3 | 190 | 143 | 159,00 | 2 | |||
| 4. HD | 06.10. | VOLEJBAL | 224 | 161 | 181 | 179 | 194 | 141 | 6 | 224 | 141 | 180,00 | 8 |
| 5. HD | 26.10. | ŠOT | 169 | 142 | 136 | 136 | 204 | 212 | 6 | 212 | 136 | 166,50 | 6 |
| 6. HD | 08.09. | MEXICO | 168 | 171 | 189 | 3 | 189 | 168 | 176,00 | 2 | |||
| 8. HD | 09.11. | GAMA | 145 | 184 | 225 | 215 | 168 | 157 | 6 | 225 | 145 | 182,33 | 8 |
| 9. HD | 17.11. | LAMPIÓNI | 183 | 180 | 169 | 161 | 181 | 192 | 6 | 192 | 161 | 177,67 | 10 |
| Celkem | 7 utkání | 6290 celkem | 36 | 225 | 136 | 174,72 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 72 možných (61 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.