Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 206,00 | 235 | 186 | 6 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 194,33 | 240 | 164 | 12 | 100 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 193,00 | 223 | 171 | 12 | 100 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 192,00 | 206 | 163 | 12 | 100 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 188,33 | 225 | 158 | 12 | 100 % |
| 6. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,17 | 235 | 164 | 10 | 83 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 184,67 | 244 | 147 | 10 | 83 % |
| 8. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 183,17 | 209 | 155 | 8 | 67 % |
| 9. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 180,67 | 204 | 158 | 10 | 83 % |
| 10. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 178,83 | 202 | 151 | 4 | 33 % |
| 11. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 178,67 | 196 | 131 | 10 | 83 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,50 | 208 | 158 | 8 | 67 % |
| 13. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 177,33 | 231 | 148 | 6 | 50 % |
| 14. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 176,83 | 203 | 152 | 8 | 67 % |
| 15. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 174,00 | 194 | 135 | 4 | 67 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 173,83 | 221 | 154 | 6 | 50 % |
| 17. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 173,33 | 215 | 117 | 4 | 67 % |
| 18. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 172,33 | 214 | 141 | 8 | 67 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 170,67 | 185 | 145 | 2 | 33 % |
| 20. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 169,83 | 186 | 148 | 8 | 67 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 169,33 | 185 | 160 | 4 | 67 % |
| 22. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 167,83 | 190 | 151 | 4 | 33 % |
| 23. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 167,00 | 177 | 159 | 6 | 100 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 165,67 | 163 | 150 | 4 | 67 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 160,83 | 183 | 137 | 4 | 33 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 160,33 | 190 | 123 | 8 | 67 % |
| 27. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 158,50 | 178 | 116 | 4 | 33 % |
| 28. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 158,33 | 183 | 137 | 4 | 33 % |
| 29. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 157,50 | 177 | 138 | 4 | 33 % |
| 30. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 157,17 | 177 | 123 | 0 | 0 % |
| 31. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 151,33 | 165 | 138 | 4 | 33 % |
| 32. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 147,83 | 179 | 121 | 0 | 0 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 147,33 | 172 | 111 | 0 | 0 % |
| 34. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 146,67 | 209 | 112 | 4 | 33 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 144,33 | 160 | 106 | 0 | 0 % |
| 36. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 140,50 | 162 | 104 | 2 | 17 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 139,50 | 179 | 120 | 2 | 17 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 134,00 | 164 | 99 | 2 | 17 % |
| 39. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 131,83 | 176 | 110 | 0 | 0 % |
| 40. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 130,33 | 140 | 115 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 130,00 | 168 | 104 | 0 | 0 % |