Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 200,50 | 255 | 154 | 9 | 75 % |
| 2. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 191,50 | 202 | 153 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 191,17 | 246 | 131 | 8 | 67 % |
| 4. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 187,50 | 212 | 156 | 6 | 50 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 187,17 | 225 | 170 | 12 | 100 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 186,17 | 221 | 161 | 8 | 67 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 186,17 | 211 | 150 | 6 | 50 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 213 | 156 | 8 | 67 % |
| 9. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 183,67 | 184 | 169 | 8 | 67 % |
| 10. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 183,50 | 190 | 150 | 10 | 83 % |
| 11. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 182,67 | 231 | 125 | 10 | 83 % |
| 12. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 182,67 | 236 | 157 | 10 | 83 % |
| 13. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 181,50 | 204 | 127 | 7 | 58 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 178,67 | 212 | 150 | 12 | 100 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 178,17 | 209 | 138 | 10 | 83 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 176,67 | 197 | 156 | 4 | 33 % |
| 17. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 170,50 | 190 | 132 | 11 | 92 % |
| 18. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 167,33 | 199 | 132 | 4 | 33 % |
| 19. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 166,33 | 187 | 131 | 4 | 67 % |
| 20. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 165,33 | 180 | 152 | 0 | 0 % |
| 21. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 164,67 | 180 | 135 | 2 | 17 % |
| 22. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 163,33 | 184 | 132 | 4 | 67 % |
| 23. | Orság Karel | TRAKEŘI | 6 | 162,67 | 177 | 144 | 4 | 33 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 160,50 | 192 | 143 | 6 | 50 % |
| 25. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 158,67 | 169 | 135 | 2 | 33 % |
| 26. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 157,67 | 165 | 150 | 4 | 67 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 156,33 | 179 | 134 | 4 | 33 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 156,17 | 197 | 127 | 6 | 50 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 153,83 | 164 | 123 | 6 | 50 % |
| 30. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 153,17 | 204 | 129 | 0 | 0 % |
| 31. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 151,00 | 177 | 118 | 7 | 58 % |
| 32. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 151,00 | 170 | 123 | 2 | 17 % |
| 33. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 181 | 121 | 6 | 50 % |
| 34. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 148,67 | 154 | 139 | 4 | 67 % |
| 35. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 147,50 | 160 | 123 | 0 | 0 % |
| 36. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 145,17 | 157 | 134 | 0 | 0 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 144,67 | 206 | 114 | 2 | 17 % |
| 38. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 142,33 | 144 | 121 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 141,67 | 166 | 126 | 0 | 0 % |
| 40. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 132 | 124 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 128,33 | 145 | 113 | 0 | 0 % |