Hovězák Rostislav
Počet her
24
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
157,75
Max
Nejlepší hra kariéry: 196 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 196.
196
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
129
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 17.02. | GAMA | 142 | 134 | 155 | 159 | 160 | 142 | 6 | 160 | 134 | 148,67 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 892 celkem | 6 | 160 | 134 | 148,67 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 JEŠTĚŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.09. | TRAKEŘI | 137 | 172 | 185 | 130 | 166 | 180 | 6 | 185 | 130 | 161,67 | 4 |
| 5. HD | 30.09. | HUJAŘI | 178 | 185 | 133 | 129 | 147 | 164 | 6 | 185 | 129 | 156,00 | 6 |
| 6. HD | 14.10. | JMJ TEAM | 196 | 159 | 156 | 150 | 147 | 180 | 6 | 196 | 147 | 164,67 | 8 |
| Celkem | 3 utkání | 2894 celkem | 18 | 196 | 129 | 160,78 | 18 | ||||||
Duelových bodů 18 z 36 možných (50 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.