Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 201,83 | 214 | 180 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 199,67 | 218 | 173 | 4 | 67 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 199,17 | 223 | 169 | 12 | 100 % |
| 4. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 189,83 | 205 | 167 | 12 | 100 % |
| 5. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 189,00 | 220 | 146 | 10 | 83 % |
| 6. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 188,33 | 204 | 161 | 12 | 100 % |
| 7. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 187,17 | 198 | 172 | 6 | 50 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 186,67 | 205 | 159 | 6 | 50 % |
| 9. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 186,67 | 231 | 149 | 2 | 33 % |
| 10. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 182,83 | 203 | 147 | 4 | 33 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 182,00 | 202 | 160 | 12 | 100 % |
| 12. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 6 | 181,67 | 205 | 153 | 10 | 83 % |
| 13. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 180,33 | 256 | 128 | 4 | 33 % |
| 14. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,33 | 231 | 153 | 6 | 50 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 175,33 | 188 | 155 | 2 | 33 % |
| 16. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 173,50 | 247 | 141 | 6 | 50 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 172,33 | 198 | 139 | 10 | 83 % |
| 18. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 171,50 | 213 | 139 | 2 | 17 % |
| 19. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,00 | 203 | 141 | 12 | 100 % |
| 20. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 167,33 | 194 | 117 | 10 | 83 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 167,00 | 193 | 137 | 2 | 17 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 166,33 | 191 | 146 | 4 | 33 % |
| 23. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 165,17 | 210 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 165,00 | 177 | 157 | 10 | 83 % |
| 25. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 164,67 | 198 | 140 | 8 | 67 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 160,67 | 167 | 135 | 0 | 0 % |
| 27. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 160,17 | 178 | 140 | 4 | 33 % |
| 28. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 4 | 156,75 | 175 | 145 | 8 | 100 % |
| Valošek Filip | JEŠTĚŘI | 2 | 154,00 | 168 | 140 | 2 | 50 % | |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 151,33 | 159 | 138 | 0 | 0 % |
| 30. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 150,00 | 169 | 118 | 2 | 17 % |
| 31. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 149,83 | 161 | 116 | 4 | 33 % |
| 32. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 149,00 | 159 | 111 | 2 | 17 % |
| 33. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 147,67 | 160 | 134 | 8 | 67 % |
| 34. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 144,83 | 167 | 105 | 2 | 17 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 143,33 | 186 | 114 | 2 | 17 % |
| 36. | Valošek Tomáš | SMOG | 3 | 138,67 | 148 | 126 | 0 | 0 % |
| 37. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 147 | 118 | 0 | 0 % |
| 38. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 133,33 | 146 | 112 | 0 | 0 % |
| 39. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 133,33 | 136 | 117 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 125,67 | 136 | 113 | 0 | 0 % |
| 41. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 120,33 | 121 | 119 | 0 | 0 % |