Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 199,33 | 211 | 189 | 4 | 67 % |
| 2. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 197,17 | 278 | 142 | 10 | 83 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 195,00 | 223 | 149 | 4 | 67 % |
| 4. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 193,17 | 218 | 167 | 10 | 83 % |
| 5. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 191,67 | 210 | 138 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 188,67 | 213 | 169 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 188,33 | 210 | 152 | 12 | 100 % |
| 8. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 186,50 | 203 | 168 | 12 | 100 % |
| 9. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 185,83 | 198 | 175 | 8 | 67 % |
| 10. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 182,33 | 231 | 136 | 8 | 67 % |
| 11. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,17 | 190 | 157 | 8 | 67 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,67 | 200 | 155 | 4 | 33 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 179,67 | 191 | 163 | 2 | 17 % |
| 14. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 173,33 | 200 | 149 | 6 | 50 % |
| 15. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 172,50 | 231 | 131 | 8 | 67 % |
| 16. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 171,17 | 202 | 131 | 4 | 33 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 169,33 | 177 | 165 | 4 | 67 % |
| 18. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 168,50 | 187 | 138 | 4 | 33 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 168,50 | 193 | 137 | 4 | 33 % |
| 20. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 168,00 | 224 | 121 | 8 | 67 % |
| 21. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 167,50 | 182 | 142 | 6 | 50 % |
| 22. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 167,33 | 190 | 151 | 6 | 50 % |
| 23. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 165,17 | 216 | 122 | 6 | 50 % |
| 24. | Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 6 | 165,17 | 179 | 149 | 6 | 50 % |
| 25. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 162,50 | 181 | 146 | 4 | 33 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,67 | 171 | 154 | 10 | 83 % |
| 27. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 160,67 | 193 | 118 | 2 | 17 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 160,33 | 190 | 145 | 4 | 33 % |
| 29. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 159,33 | 169 | 151 | 4 | 67 % |
| 30. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 156,67 | 171 | 141 | 6 | 50 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 3 | 155,00 | 164 | 114 | 2 | 33 % |
| 32. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 154,67 | 160 | 149 | 0 | 0 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 154,33 | 174 | 131 | 6 | 50 % |
| 34. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 154,17 | 182 | 113 | 4 | 33 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 153,50 | 166 | 119 | 4 | 33 % |
| 36. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 150,67 | 166 | 136 | 2 | 33 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 143,50 | 179 | 127 | 4 | 33 % |
| 38. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 143,33 | 173 | 106 | 2 | 17 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 140,00 | 143 | 138 | 0 | 0 % |
| 40. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 136,00 | 148 | 124 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 130,67 | 141 | 115 | 0 | 0 % |