Frýdecká liga družstev, podzim 2021 SMOG
57. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 11.10. | HUJAŘI | 127 | 120 | 88 | 3 | 127 | 88 | 111,67 | 0 | |||
| Celkem | 1 utkání | 335 celkem | 3 | 127 | 88 | 111,67 | 0 | ||||||
Duelových bodů 0 z 6 možných (0 %). Bez handicapu je průměr 103,67.
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 SMOG
54. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.02. | TRAKEŘI | 139 | 119 | 132 | 3 | 139 | 119 | 130,00 | 0 | |||
| 2. HD | 22.06. | GAMA | 132 | 127 | 139 | 159 | 144 | 127 | 6 | 159 | 127 | 138,00 | 2 |
| 3. HD | 10.02. | HUJAŘI | 155 | 162 | 140 | 128 | 131 | 125 | 6 | 162 | 125 | 140,17 | 4 |
| 4. HD | 17.02. | LAMPIÓNI | 152 | 152 | 169 | 3 | 169 | 152 | 157,67 | 0 | |||
| 5. HD | 03.02. | JEŠTĚŘI | 132 | 119 | 138 | 152 | 175 | 132 | 6 | 175 | 119 | 141,33 | 2 |
| 6. HD | 09.06. | KAMPERETAMPERE | 89 | 138 | 173 | 3 | 173 | 89 | 133,33 | 2 | |||
| 7. HD | 02.03. | MEXICO | 120 | 166 | 134 | 186 | 136 | 145 | 6 | 186 | 120 | 147,83 | 4 |
| 8. HD | 24.02. | JMJ TEAM | 131 | 125 | 142 | 136 | 4 | 142 | 125 | 133,50 | 0 | ||
| 9. HD | 29.09. | PERMONÍCI | 179 | 132 | 135 | 3 | 179 | 132 | 148,67 | 2 | |||
| 11. HD | 05.10. | STATOVAR | 110 | 124 | 146 | 3 | 146 | 110 | 126,67 | 0 | |||
| Celkem | 10 utkání | 6027 celkem | 43 | 186 | 89 | 140,16 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 86 možných (19 %). Bez handicapu je průměr 132,16.
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 SMOG
55. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 25.11. | BABINEC | 132 | 107 | 2 | 132 | 107 | 119,50 | 0 | ||||
| 6. HD | 12.11. | GAMA | 133 | 125 | 145 | 125 | 131 | 5 | 145 | 125 | 131,80 | 0 | |
| 7. HD | 01.10. | JEŠTĚŘI | 142 | 135 | 132 | 3 | 142 | 132 | 136,33 | 1 | |||
| 8. HD | 28.10. | HUJAŘI | 122 | 172 | 171 | 3 | 172 | 122 | 155,00 | 2 | |||
| 10. HD | 21.10. | STATOVAR | 152 | 129 | 146 | 3 | 152 | 129 | 142,33 | 0 | |||
| 11. HD | 02.12. | PERMONÍCI | 117 | 138 | 112 | 3 | 138 | 112 | 122,33 | 0 | |||
| Celkem | 6 utkání | 2566 celkem | 19 | 172 | 107 | 135,05 | 3 | ||||||
Duelových bodů 3 z 38 možných (8 %). Bez handicapu je průměr 127,05.
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 SMOG
52. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. HD | 07.05. | JMJ TEAM | 110 | 137 | 134 | 3 | 137 | 110 | 127,00 | 2 | |||
| 6. HD | 15.04. | LAMPIÓNI | 131 | 143 | 148 | 179 | 130 | 163 | 6 | 179 | 130 | 149,00 | 2 |
| 9. HD | 23.04. | MEXICO | 152 | 124 | 153 | 3 | 153 | 124 | 143,00 | 0 | |||
| 11. HD | 27.05. | STATOVAR | 140 | 152 | 153 | 3 | 153 | 140 | 148,33 | 0 | |||
| Celkem | 4 utkání | 2149 celkem | 15 | 179 | 110 | 143,27 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 30 možných (13 %). Bez handicapu je průměr 135,27.
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 SMOG
46. v žebříčku sezóny z 48 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 14.02. | BABINEC | 114 | 143 | 166 | 122 | 140 | 172 | 6 | 172 | 114 | 142,83 | 4 |
| 3. HD | 20.02. | PERMONÍCI | 134 | 151 | 121 | 152 | 190 | 142 | 6 | 190 | 121 | 148,33 | 2 |
| 4. HD | 04.04. | ONDRÁŠ | 139 | 106 | 123 | 3 | 139 | 106 | 122,67 | 0 | |||
| 5. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 141 | 134 | 104 | 153 | 121 | 154 | 6 | 154 | 104 | 134,50 | 2 |
| 6. HD | 27.03. | JADRAN | 118 | 108 | 163 | 3 | 163 | 108 | 129,67 | 0 | |||
| 7. HD | 21.03. | MEXICO | 140 | 141 | 170 | 122 | 163 | 89 | 6 | 170 | 89 | 137,50 | 0 |
| 8. HD | 27.02. | GAMA | 130 | 115 | 140 | 121 | 101 | 135 | 6 | 140 | 101 | 123,67 | 2 |
| 9. HD | 10.04. | JMJ TEAM | 131 | 121 | 150 | 3 | 150 | 121 | 134,00 | 0 | |||
| 11. HD | 28.03. | LAMPIÓNI | 145 | 171 | 136 | 139 | 94 | 123 | 6 | 171 | 94 | 134,67 | 2 |
| Celkem | 9 utkání | 6088 celkem | 45 | 190 | 89 | 135,29 | 12 | ||||||
Duelových bodů 12 z 90 možných (13 %). Bez handicapu je průměr 127,29.
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 BISTRO
39. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 07.11. | BABINEC | 149 | 133 | 169 | 133 | 127 | 130 | 6 | 169 | 127 | 140,17 | 4 |
| 2. HD | 13.09. | MEXICO | 115 | 112 | 112 | 3 | 115 | 112 | 113,00 | 0 | |||
| 3. HD | 26.09. | JADRAN | 146 | 111 | 126 | 3 | 146 | 111 | 127,67 | 0 | |||
| 4. HD | 28.09. | PERMONÍCI | 136 | 154 | 140 | 166 | 147 | 149 | 6 | 166 | 136 | 148,67 | 2 |
| 5. HD | 18.10. | 3+1 | 146 | 140 | 169 | 163 | 136 | 171 | 6 | 171 | 136 | 154,17 | 6 |
| 6. HD | 24.10. | LAMPIÓNI | 107 | 120 | 119 | 130 | 143 | 132 | 6 | 143 | 107 | 125,17 | 2 |
| 7. HD | 31.10. | GAMA | 122 | 142 | 140 | 166 | 162 | 190 | 6 | 190 | 122 | 153,67 | 6 |
| 8. HD | 19.09. | TRAKEŘI | 125 | 126 | 144 | 3 | 144 | 125 | 131,67 | 0 | |||
| 9. HD | 14.11. | ONDRÁŠ | 148 | 134 | 144 | 92 | 154 | 163 | 6 | 163 | 92 | 139,17 | 2 |
| 10. HD | 15.11. | HUJAŘI | 148 | 125 | 139 | 146 | 134 | 100 | 6 | 148 | 100 | 132,00 | 2 |
| Celkem | 10 utkání | 7075 celkem | 51 | 190 | 92 | 138,73 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 102 možných (24 %). Bez handicapu je průměr 130,73.
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 BISTRO
42. v žebříčku sezóny z 47 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | BABINEC | 131 | 124 | 129 | 127 | 103 | 163 | 6 | 163 | 103 | 129,50 | 6 |
| 2. HD | 01.03. | TRAKEŘI | 108 | 138 | 145 | 3 | 145 | 108 | 130,33 | 2 | |||
| 3. HD | 02.05. | MEXICO | 99 | 137 | 143 | 122 | 100 | 153 | 6 | 153 | 99 | 125,67 | 2 |
| 4. HD | 03.05. | 3+1 | 129 | 114 | 120 | 3 | 129 | 114 | 121,00 | 0 | |||
| 5. HD | 14.03. | PERMONÍCI | 129 | 134 | 128 | 3 | 134 | 128 | 130,33 | 0 | |||
| 6. HD | 11.04. | GAMA | 130 | 125 | 126 | 150 | 117 | 156 | 6 | 156 | 117 | 134,00 | 4 |
| 7. HD | 29.03. | LAMPIÓNI | 100 | 129 | 172 | 3 | 172 | 100 | 133,67 | 2 | |||
| 8. HD | 26.04. | DŮCHODCI | 119 | 106 | 196 | 134 | 164 | 132 | 6 | 196 | 106 | 141,83 | 2 |
| 9. HD | 10.05. | ONDRÁŠ | 151 | 148 | 162 | 154 | 143 | 117 | 6 | 162 | 117 | 145,83 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 5607 celkem | 42 | 196 | 99 | 133,50 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 84 možných (26 %). Bez handicapu je průměr 125,50.
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 BABINEC
35. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +28
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 14.09. | LAMPIÓNI | 109 | 182 | 166 | 124 | 148 | 138 | 6 | 182 | 109 | 144,50 | 2 |
| Celkem | 1 utkání | 867 celkem | 6 | 182 | 109 | 144,50 | 2 | ||||||
Duelových bodů 2 z 12 možných (17 %). Bez handicapu je průměr 116,50.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.