Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 198,33 | 212 | 167 | 8 | 67 % |
| 2. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 194,33 | 212 | 169 | 6 | 100 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 193,33 | 215 | 175 | 12 | 100 % |
| 4. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 192,83 | 226 | 163 | 8 | 67 % |
| 5. | Novák Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 185,67 | 208 | 153 | 8 | 67 % |
| 6. | Müller Vladimír | TRAKEŘI | 6 | 182,67 | 225 | 136 | 4 | 33 % |
| 7. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 182,67 | 204 | 169 | 4 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,33 | 211 | 148 | 8 | 67 % |
| 9. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 180,50 | 231 | 140 | 8 | 67 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 179,33 | 216 | 158 | 8 | 67 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 179,33 | 215 | 138 | 6 | 50 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 179,33 | 198 | 151 | 2 | 17 % |
| 13. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 175,67 | 183 | 139 | 6 | 100 % |
| 14. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 175,50 | 214 | 144 | 6 | 50 % |
| 15. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 175,33 | 189 | 163 | 4 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 174,50 | 202 | 145 | 6 | 50 % |
| 17. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 174,00 | 181 | 144 | 4 | 67 % |
| 18. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 173,50 | 209 | 162 | 8 | 67 % |
| 19. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 171,33 | 196 | 151 | 4 | 67 % |
| 20. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 170,00 | 182 | 145 | 4 | 33 % |
| 21. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 169,83 | 227 | 133 | 8 | 67 % |
| 22. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,33 | 182 | 143 | 6 | 50 % |
| 23. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 169,33 | 189 | 151 | 10 | 83 % |
| 24. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 169,17 | 189 | 148 | 8 | 67 % |
| 25. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 168,83 | 194 | 133 | 4 | 33 % |
| 26. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 167,00 | 180 | 144 | 2 | 33 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 165,33 | 181 | 119 | 6 | 50 % |
| 28. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 165,00 | 194 | 118 | 6 | 50 % |
| 29. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 164,00 | 195 | 138 | 2 | 17 % |
| 30. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 163,67 | 202 | 124 | 8 | 67 % |
| 31. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 161,17 | 191 | 119 | 6 | 50 % |
| 32. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 159,50 | 172 | 119 | 8 | 67 % |
| 33. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 158,67 | 181 | 129 | 0 | 0 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 154,00 | 199 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 152,17 | 178 | 121 | 2 | 17 % |
| 36. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,67 | 175 | 105 | 6 | 50 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 5 | 150,00 | 190 | 121 | 2 | 20 % |
| 38. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 148,33 | 182 | 121 | 6 | 50 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 146,00 | 156 | 114 | 0 | 0 % |
| 40. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 143,83 | 178 | 110 | 0 | 0 % |
| 41. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 117,00 | 122 | 111 | 0 | 0 % |