Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 204,67 | 214 | 178 | 4 | 67 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 192,67 | 235 | 160 | 8 | 67 % |
| 3. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 192,50 | 214 | 172 | 12 | 100 % |
| 4. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 191,67 | 234 | 137 | 10 | 83 % |
| 5. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 191,33 | 205 | 179 | 4 | 67 % |
| 6. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 190,83 | 219 | 170 | 8 | 67 % |
| 7. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 190,50 | 213 | 165 | 8 | 67 % |
| 8. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 188,33 | 204 | 180 | 6 | 100 % |
| 9. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 188,00 | 198 | 171 | 0 | 0 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 183,17 | 199 | 157 | 6 | 50 % |
| 11. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 181,67 | 192 | 167 | 8 | 67 % |
| 12. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 176,83 | 201 | 158 | 8 | 67 % |
| 13. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 176,17 | 217 | 145 | 4 | 33 % |
| 14. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 175,83 | 225 | 124 | 8 | 67 % |
| 15. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 172,17 | 180 | 158 | 10 | 83 % |
| 16. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,00 | 198 | 148 | 8 | 67 % |
| 17. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 170,33 | 201 | 135 | 5 | 42 % |
| 18. | Mácha Ivan | KAMPERETAMPERE | 6 | 170,00 | 200 | 149 | 10 | 83 % |
| 19. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 168,67 | 230 | 133 | 2 | 17 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,33 | 178 | 155 | 6 | 50 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 168,33 | 189 | 154 | 2 | 33 % |
| 22. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 167,17 | 196 | 127 | 6 | 50 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 166,17 | 177 | 149 | 0 | 0 % |
| 24. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 165,17 | 196 | 145 | 4 | 33 % |
| 25. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 165,00 | 180 | 146 | 2 | 33 % |
| 26. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 164,33 | 192 | 149 | 2 | 33 % |
| 27. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 164,00 | 178 | 145 | 8 | 67 % |
| 28. | Valošek Tomáš | SMOG | 4 | 163,75 | 190 | 124 | 4 | 50 % |
| 29. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 161,67 | 202 | 139 | 8 | 67 % |
| 30. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 160,33 | 204 | 112 | 8 | 67 % |
| 31. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 159,83 | 182 | 117 | 4 | 33 % |
| 32. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 157,83 | 184 | 127 | 0 | 0 % |
| 33. | Hovězák Rostislav | JEŠTĚŘI | 6 | 156,00 | 185 | 129 | 6 | 50 % |
| 34. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 155,17 | 177 | 128 | 2 | 17 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 154,50 | 177 | 130 | 10 | 83 % |
| 36. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 154,33 | 171 | 114 | 2 | 33 % |
| 37. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 150,67 | 170 | 138 | 4 | 33 % |
| 38. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 148,50 | 186 | 127 | 3 | 25 % |
| 39. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 147,50 | 162 | 111 | 6 | 50 % |
| 40. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 147,33 | 151 | 131 | 0 | 0 % |
| 41. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 127,67 | 146 | 110 | 0 | 0 % |
| Majchráková Květoslava+8 | SMOG | 2 | 119,50 | 124 | 99 | 0 | 0 % |