Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 196,83 | 230 | 153 | 8 | 67 % |
| 2. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 187,00 | 223 | 129 | 8 | 67 % |
| 3. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 186,17 | 212 | 158 | 8 | 67 % |
| 4. | Novák Martin | KAMPERETAMPERE | 6 | 183,67 | 241 | 139 | 8 | 67 % |
| 5. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,33 | 215 | 161 | 8 | 67 % |
| 6. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 182,00 | 214 | 149 | 10 | 83 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 181,17 | 201 | 156 | 8 | 67 % |
| 8. | Novák Miroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 178,67 | 233 | 148 | 6 | 50 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | KAMPERETAMPERE | 6 | 176,17 | 194 | 163 | 10 | 83 % |
| 10. | Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 175,83 | 193 | 164 | 4 | 33 % |
| 11. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 175,00 | 180 | 155 | 8 | 67 % |
| 12. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 174,67 | 192 | 159 | 4 | 67 % |
| 13. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 174,00 | 213 | 127 | 8 | 67 % |
| 14. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 173,00 | 220 | 127 | 8 | 67 % |
| 15. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 173,00 | 202 | 127 | 6 | 50 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 170,83 | 220 | 124 | 8 | 67 % |
| 17. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 170,50 | 189 | 148 | 6 | 50 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,83 | 190 | 146 | 4 | 33 % |
| 19. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 167,00 | 184 | 130 | 6 | 50 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 166,67 | 196 | 141 | 8 | 67 % |
| 21. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 3 | 164,00 | 157 | 155 | 4 | 67 % |
| 22. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 162,83 | 201 | 140 | 8 | 67 % |
| 23. | Hovězák Rostislav | JEŠTĚŘI | 6 | 161,67 | 185 | 130 | 4 | 33 % |
| 24. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 159,00 | 202 | 113 | 2 | 17 % |
| 25. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 157,83 | 190 | 143 | 6 | 50 % |
| 26. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 157,67 | 179 | 99 | 6 | 50 % |
| 27. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 157,33 | 170 | 139 | 2 | 33 % |
| 28. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 157,17 | 175 | 115 | 4 | 33 % |
| 29. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 157,00 | 181 | 105 | 4 | 33 % |
| 30. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 154,67 | 190 | 135 | 8 | 67 % |
| 31. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 154,33 | 183 | 113 | 4 | 33 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 153,50 | 183 | 116 | 8 | 67 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 151,33 | 157 | 132 | 2 | 33 % |
| 34. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 150,33 | 164 | 127 | 0 | 0 % |
| 35. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 150,17 | 180 | 129 | 4 | 33 % |
| 36. | Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 6 | 149,50 | 176 | 131 | 4 | 33 % |
| 37. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 147,67 | 159 | 136 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 143,67 | 150 | 117 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 137,83 | 169 | 106 | 2 | 17 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 103,33 | 109 | 100 | 0 | 0 % |