Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 196,50 | 226 | 145 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,33 | 220 | 167 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 186,83 | 217 | 154 | 8 | 67 % |
| 4. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 185,33 | 218 | 159 | 6 | 50 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 197 | 158 | 8 | 67 % |
| 6. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 182,67 | 194 | 170 | 6 | 50 % |
| 7. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 182,67 | 197 | 161 | 4 | 67 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 182,00 | 214 | 152 | 4 | 33 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 179,83 | 227 | 136 | 8 | 67 % |
| 10. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 179,33 | 200 | 167 | 6 | 100 % |
| 11. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 179,17 | 211 | 118 | 8 | 67 % |
| 12. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 178,17 | 222 | 138 | 10 | 83 % |
| 13. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 176,00 | 205 | 120 | 7 | 58 % |
| 14. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 175,67 | 202 | 154 | 4 | 67 % |
| 15. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 174,17 | 214 | 131 | 10 | 83 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,83 | 202 | 154 | 10 | 83 % |
| 17. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 172,33 | 182 | 156 | 6 | 100 % |
| 18. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 172,00 | 204 | 151 | 0 | 0 % |
| 19. | Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 170,50 | 195 | 144 | 6 | 50 % |
| 20. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 168,83 | 184 | 139 | 10 | 83 % |
| 21. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 168,33 | 216 | 142 | 2 | 17 % |
| 22. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 168,17 | 208 | 131 | 2 | 17 % |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 165,33 | 177 | 159 | 4 | 67 % |
| 24. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 164,33 | 204 | 138 | 5 | 42 % |
| 25. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 171 | 134 | 8 | 67 % |
| 26. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 159,00 | 191 | 120 | 6 | 50 % |
| 27. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 157,83 | 169 | 146 | 4 | 33 % |
| 28. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 156,50 | 181 | 127 | 6 | 50 % |
| 29. | Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 156,50 | 178 | 137 | 2 | 17 % |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 153,50 | 183 | 123 | 2 | 17 % |
| 31. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 153,50 | 172 | 139 | 8 | 67 % |
| 32. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 152,50 | 172 | 126 | 4 | 33 % |
| 33. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 148,00 | 165 | 99 | 10 | 83 % |
| 34. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 147,83 | 155 | 132 | 4 | 33 % |
| 35. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 146,00 | 156 | 115 | 0 | 0 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 142,17 | 167 | 119 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 141,83 | 164 | 107 | 4 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 139,67 | 149 | 134 | 0 | 0 % |
| 39. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 138,33 | 155 | 109 | 0 | 0 % |
| 40. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 127,67 | 139 | 117 | 4 | 67 % |