Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 215,00 | 267 | 163 | 8 | 67 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 196,00 | 214 | 160 | 6 | 50 % |
| 3. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 193,33 | 206 | 172 | 2 | 33 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 189,50 | 203 | 172 | 8 | 67 % |
| 5. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 188,17 | 212 | 167 | 12 | 100 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 186,33 | 193 | 177 | 4 | 67 % |
| 7. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 183,00 | 201 | 162 | 4 | 67 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 181,00 | 211 | 158 | 8 | 67 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 180,33 | 223 | 133 | 8 | 67 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 179,17 | 216 | 144 | 10 | 83 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 178,33 | 206 | 157 | 10 | 83 % |
| 12. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 178,00 | 182 | 164 | 6 | 50 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,00 | 189 | 161 | 2 | 17 % |
| 14. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 3 | 177,00 | 212 | 151 | 2 | 33 % |
| 15. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 176,67 | 201 | 135 | 10 | 83 % |
| 16. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 176,33 | 184 | 151 | 10 | 83 % |
| 17. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,83 | 185 | 148 | 6 | 50 % |
| 18. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 167,83 | 183 | 146 | 4 | 33 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 167,67 | 215 | 126 | 6 | 50 % |
| 20. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 167,33 | 192 | 141 | 4 | 33 % |
| 21. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 167,17 | 184 | 151 | 6 | 50 % |
| 22. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 162,17 | 173 | 147 | 6 | 50 % |
| 23. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 161,00 | 198 | 136 | 4 | 33 % |
| 24. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 160,67 | 179 | 132 | 8 | 67 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 4 | 159,75 | 182 | 121 | 4 | 50 % |
| 26. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 159,50 | 178 | 125 | 4 | 33 % |
| 27. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 157,83 | 169 | 116 | 6 | 50 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 157,67 | 182 | 130 | 6 | 50 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 157,67 | 188 | 133 | 6 | 50 % |
| 30. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 156,33 | 218 | 98 | 6 | 50 % |
| 31. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 155,33 | 175 | 132 | 8 | 67 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 153,00 | 156 | 149 | 2 | 33 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 148,83 | 144 | 136 | 2 | 17 % |
| 34. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 148,67 | 176 | 132 | 6 | 50 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 147,00 | 152 | 130 | 4 | 67 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 141,33 | 149 | 136 | 0 | 0 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 139,00 | 168 | 112 | 0 | 0 % |
| 38. | Stacho Josef | HUJAŘI | 5 | 137,20 | 158 | 99 | 4 | 40 % |
| 39. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 136,83 | 163 | 115 | 2 | 17 % |
| 40. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 133,67 | 134 | 118 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 130,17 | 141 | 100 | 2 | 17 % |