Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 193,00 | 223 | 168 | 7 | 58 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 192,50 | 240 | 161 | 9 | 75 % |
| 3. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 191,67 | 203 | 184 | 4 | 67 % |
| 4. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 185,50 | 212 | 127 | 9 | 75 % |
| 5. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 4 | 183,50 | 192 | 179 | 6 | 75 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 182,83 | 233 | 135 | 6 | 50 % |
| 7. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,00 | 209 | 145 | 9 | 75 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,17 | 196 | 152 | 8 | 67 % |
| 9. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 179,17 | 199 | 159 | 4 | 33 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,17 | 224 | 149 | 3 | 25 % |
| 11. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 174,67 | 245 | 128 | 8 | 67 % |
| 12. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 174,00 | 196 | 146 | 5 | 42 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,50 | 204 | 136 | 6 | 50 % |
| 14. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 171,00 | 205 | 150 | 12 | 100 % |
| 15. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 169,17 | 185 | 140 | 10 | 83 % |
| 16. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 168,50 | 208 | 136 | 4 | 33 % |
| 17. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 165,67 | 194 | 133 | 8 | 67 % |
| 18. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 165,00 | 199 | 116 | 6 | 50 % |
| 19. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 163,67 | 185 | 143 | 6 | 50 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 163,00 | 201 | 127 | 7 | 58 % |
| 21. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 162,50 | 172 | 146 | 4 | 33 % |
| 22. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 162,00 | 174 | 154 | 4 | 67 % |
| 23. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 160,67 | 186 | 134 | 2 | 33 % |
| 24. | Poprocký Michal | STATOVAR | 6 | 160,33 | 194 | 127 | 8 | 67 % |
| 25. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 159,17 | 170 | 143 | 8 | 67 % |
| 26. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 157,00 | 169 | 146 | 3 | 50 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 156,50 | 167 | 125 | 8 | 67 % |
| Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 2 | 156,50 | 168 | 145 | 2 | 50 % | |
| 28. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 154,50 | 202 | 112 | 2 | 17 % |
| 29. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 154,17 | 158 | 114 | 2 | 17 % |
| 30. | Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 6 | 153,33 | 210 | 127 | 6 | 50 % |
| 31. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 150,33 | 166 | 140 | 6 | 50 % |
| 32. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 149,00 | 164 | 138 | 2 | 33 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 147,33 | 146 | 131 | 4 | 67 % |
| 34. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 143,50 | 157 | 126 | 6 | 50 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 142,67 | 146 | 107 | 2 | 17 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 142,17 | 163 | 118 | 2 | 17 % |
| 37. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 141,17 | 164 | 103 | 4 | 33 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 141,00 | 142 | 126 | 2 | 33 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 136,67 | 143 | 131 | 2 | 33 % |
| 40. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 134,67 | 148 | 113 | 0 | 0 % |