Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 205,67 | 227 | 176 | 6 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 198,00 | 213 | 187 | 6 | 100 % |
| 3. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 194,33 | 212 | 163 | 6 | 50 % |
| 4. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 6 | 191,83 | 214 | 162 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 191,50 | 217 | 162 | 8 | 67 % |
| 6. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 188,67 | 232 | 160 | 4 | 33 % |
| 7. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 184,50 | 203 | 162 | 10 | 83 % |
| 8. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 182,67 | 210 | 158 | 6 | 50 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,00 | 215 | 148 | 4 | 33 % |
| 10. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 181,33 | 205 | 153 | 10 | 83 % |
| 11. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 180,33 | 197 | 150 | 8 | 67 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,17 | 231 | 153 | 2 | 17 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 178,00 | 199 | 142 | 8 | 67 % |
| 14. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 176,67 | 188 | 154 | 8 | 67 % |
| 15. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 175,33 | 187 | 165 | 4 | 67 % |
| 16. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 173,33 | 180 | 159 | 6 | 50 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 173,17 | 188 | 157 | 10 | 83 % |
| 18. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 173,17 | 214 | 128 | 10 | 83 % |
| 19. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 172,50 | 195 | 139 | 8 | 67 % |
| 20. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 172,33 | 213 | 146 | 2 | 17 % |
| 21. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,17 | 190 | 148 | 10 | 83 % |
| 22. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 170,83 | 201 | 156 | 8 | 67 % |
| 23. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 170,17 | 182 | 160 | 4 | 33 % |
| 24. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 168,83 | 189 | 147 | 10 | 83 % |
| 25. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 194 | 151 | 10 | 83 % |
| 26. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 167,83 | 227 | 119 | 6 | 50 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 167,67 | 183 | 142 | 8 | 67 % |
| 28. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 160,50 | 167 | 152 | 0 | 0 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 170 | 136 | 4 | 33 % |
| 30. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 158,00 | 166 | 126 | 2 | 17 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 156,50 | 191 | 113 | 4 | 33 % |
| 32. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 152,17 | 161 | 124 | 2 | 17 % |
| 33. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 146,00 | 163 | 114 | 8 | 67 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 144,67 | 159 | 113 | 0 | 0 % |
| 35. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 143,00 | 157 | 130 | 0 | 0 % |
| 36. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 142,67 | 159 | 120 | 0 | 0 % |
| 37. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 140,00 | 160 | 113 | 4 | 33 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 117,00 | 123 | 100 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 116,00 | 132 | 93 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 110,00 | 123 | 103 | 0 | 0 % |