Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 207,33 | 225 | 185 | 6 | 100 % |
| 2. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 203,50 | 245 | 156 | 12 | 100 % |
| 3. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 196,17 | 226 | 179 | 10 | 83 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 188,33 | 219 | 133 | 4 | 67 % |
| 5. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 185,50 | 224 | 139 | 6 | 50 % |
| 6. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 6 | 182,67 | 202 | 146 | 8 | 67 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 181,67 | 201 | 164 | 6 | 100 % |
| 8. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 181,17 | 212 | 165 | 10 | 83 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 176,67 | 194 | 163 | 2 | 33 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 175,50 | 213 | 141 | 6 | 50 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 175,50 | 210 | 152 | 12 | 100 % |
| 12. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 175,50 | 194 | 157 | 10 | 83 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 174,00 | 203 | 147 | 4 | 33 % |
| 14. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 173,50 | 193 | 158 | 10 | 83 % |
| 15. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 171,00 | 224 | 133 | 4 | 33 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 170,50 | 199 | 142 | 8 | 67 % |
| 17. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 169,17 | 191 | 124 | 10 | 83 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 168,50 | 193 | 135 | 6 | 50 % |
| 19. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 168,17 | 191 | 147 | 8 | 67 % |
| 20. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 166,67 | 190 | 148 | 2 | 33 % |
| 21. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 166,00 | 172 | 163 | 6 | 100 % |
| 22. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 162,67 | 192 | 140 | 8 | 67 % |
| 23. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 162,00 | 187 | 149 | 2 | 33 % |
| 24. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 161,33 | 192 | 137 | 2 | 17 % |
| 25. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 160,67 | 181 | 135 | 2 | 17 % |
| 26. | Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 6 | 159,50 | 188 | 128 | 8 | 67 % |
| 27. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 156,33 | 201 | 122 | 4 | 33 % |
| 28. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 156,00 | 179 | 113 | 8 | 67 % |
| 29. | Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 153,67 | 181 | 133 | 8 | 67 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 153,50 | 165 | 125 | 4 | 33 % |
| 31. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 153,33 | 162 | 126 | 4 | 33 % |
| 32. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 153,33 | 164 | 131 | 0 | 0 % |
| 33. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 152,67 | 166 | 127 | 4 | 33 % |
| 34. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 147,83 | 169 | 128 | 4 | 33 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 144,33 | 158 | 125 | 0 | 0 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 143,33 | 157 | 126 | 4 | 33 % |
| 37. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 135,67 | 144 | 126 | 2 | 17 % |
| 38. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 135,50 | 149 | 116 | 0 | 0 % |
| 39. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 130,67 | 150 | 112 | 2 | 17 % |
| 40. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 129,00 | 135 | 109 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 126,67 | 140 | 116 | 0 | 0 % |