Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 192,67 | 208 | 174 | 10 | 83 % |
| 2. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 185,67 | 214 | 171 | 4 | 33 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 185,67 | 226 | 133 | 4 | 67 % |
| 4. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 183,33 | 200 | 156 | 4 | 67 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,67 | 190 | 138 | 10 | 83 % |
| 6. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 181,33 | 214 | 159 | 12 | 100 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,17 | 214 | 140 | 10 | 83 % |
| 8. | Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 6 | 179,50 | 198 | 154 | 8 | 67 % |
| 9. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 177,33 | 200 | 146 | 10 | 83 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 176,67 | 193 | 161 | 6 | 100 % |
| 11. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 176,50 | 224 | 132 | 4 | 33 % |
| 12. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 176,33 | 194 | 155 | 12 | 100 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 176,17 | 216 | 142 | 8 | 67 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 175,67 | 214 | 140 | 8 | 67 % |
| 15. | Kaláb Petr | SMOG | 3 | 174,00 | 193 | 157 | 4 | 67 % |
| 16. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 167,50 | 202 | 135 | 4 | 33 % |
| 17. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 166,83 | 198 | 136 | 4 | 33 % |
| 18. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 166,67 | 201 | 146 | 2 | 17 % |
| 19. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 166,67 | 203 | 135 | 6 | 50 % |
| 20. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 166,67 | 191 | 140 | 12 | 100 % |
| 21. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 163,33 | 199 | 139 | 6 | 50 % |
| 22. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 162,83 | 200 | 110 | 6 | 50 % |
| 23. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 161,00 | 203 | 127 | 4 | 33 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 160,00 | 186 | 125 | 6 | 50 % |
| 25. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 159,17 | 168 | 133 | 4 | 33 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 158,83 | 190 | 115 | 6 | 50 % |
| 27. | Jung Jindřich | STATOVAR | 6 | 156,67 | 181 | 125 | 6 | 50 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 154,67 | 170 | 129 | 4 | 33 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 149,67 | 168 | 111 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 149,50 | 170 | 119 | 2 | 17 % |
| 31. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 146,50 | 189 | 116 | 6 | 50 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 146,00 | 156 | 128 | 2 | 33 % |
| 33. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 145,67 | 149 | 116 | 0 | 0 % |
| 34. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 145,50 | 178 | 117 | 8 | 67 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 141,67 | 145 | 136 | 2 | 33 % |
| 36. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 141,33 | 165 | 120 | 0 | 0 % |
| 37. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 139,50 | 165 | 110 | 2 | 17 % |
| 38. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 138,33 | 138 | 116 | 0 | 0 % |
| 39. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 138,00 | 157 | 115 | 4 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 135,67 | 166 | 107 | 2 | 33 % |
| 41. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 134,67 | 131 | 118 | 0 | 0 % |