Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 196,33 | 238 | 170 | 10 | 83 % |
| 2. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 192,67 | 242 | 157 | 8 | 67 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,83 | 208 | 162 | 12 | 100 % |
| 4. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,00 | 205 | 168 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 181,67 | 192 | 149 | 6 | 100 % |
| 6. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 181,33 | 192 | 156 | 4 | 33 % |
| 7. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 4 | 181,00 | 201 | 168 | 8 | 100 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 180,00 | 204 | 166 | 4 | 67 % |
| 9. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,33 | 231 | 148 | 10 | 83 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 178,67 | 194 | 160 | 8 | 67 % |
| 11. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 175,33 | 213 | 134 | 4 | 33 % |
| 12. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 6 | 175,00 | 218 | 157 | 10 | 83 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,83 | 192 | 162 | 6 | 50 % |
| 14. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 173,50 | 199 | 135 | 8 | 67 % |
| 15. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 173,33 | 204 | 139 | 4 | 33 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 170,83 | 185 | 153 | 10 | 83 % |
| 17. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 170,50 | 185 | 140 | 6 | 50 % |
| 18. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 201 | 132 | 6 | 50 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 4 | 168,75 | 181 | 157 | 4 | 50 % |
| 20. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 165,00 | 211 | 136 | 2 | 17 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 164,50 | 211 | 128 | 4 | 33 % |
| 22. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 161,00 | 179 | 147 | 8 | 67 % |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 160,33 | 191 | 125 | 8 | 67 % |
| 24. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 159,67 | 178 | 126 | 8 | 67 % |
| 25. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 159,50 | 182 | 131 | 4 | 33 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 159,50 | 191 | 136 | 6 | 50 % |
| 27. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 158,50 | 172 | 139 | 2 | 17 % |
| 28. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 157,17 | 190 | 109 | 2 | 17 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 157,00 | 182 | 128 | 4 | 67 % |
| 30. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 155,67 | 185 | 130 | 2 | 33 % |
| 31. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 155,00 | 176 | 126 | 8 | 67 % |
| 32. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 153,33 | 175 | 136 | 6 | 50 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 153,00 | 165 | 145 | 0 | 0 % |
| 34. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 152,17 | 164 | 127 | 4 | 33 % |
| 35. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 149,33 | 169 | 124 | 8 | 67 % |
| 36. | Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 6 | 148,67 | 167 | 126 | 0 | 0 % |
| 37. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 148,67 | 185 | 125 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 146,00 | 170 | 109 | 2 | 33 % |
| Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 2 | 143,50 | 148 | 139 | 2 | 50 % | |
| 39. | Stacho Josef | HUJAŘI | 5 | 139,60 | 168 | 125 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 138,00 | 147 | 131 | 0 | 0 % |
| 41. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 132,00 | 158 | 113 | 0 | 0 % |