Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 189,67 | 191 | 172 | 6 | 100 % |
| 2. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 187,17 | 225 | 140 | 10 | 83 % |
| 3. | Mihulka Josef | TRAKEŘI | 6 | 187,00 | 205 | 160 | 8 | 67 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 185,17 | 214 | 152 | 10 | 83 % |
| 5. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,50 | 204 | 154 | 8 | 67 % |
| 6. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 180,00 | 216 | 133 | 8 | 67 % |
| 7. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 180,00 | 213 | 147 | 4 | 67 % |
| 8. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 179,67 | 210 | 150 | 4 | 33 % |
| 9. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 179,33 | 222 | 156 | 6 | 50 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 178,33 | 222 | 148 | 6 | 100 % |
| 11. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 177,83 | 201 | 155 | 12 | 100 % |
| 12. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 177,67 | 200 | 130 | 10 | 83 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 175,67 | 201 | 155 | 8 | 67 % |
| 14. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 175,67 | 191 | 155 | 8 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 175,17 | 201 | 161 | 6 | 50 % |
| 16. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 174,50 | 213 | 135 | 8 | 67 % |
| 17. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 173,67 | 201 | 139 | 10 | 83 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,33 | 206 | 154 | 12 | 100 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 172,00 | 214 | 145 | 4 | 33 % |
| 20. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,67 | 190 | 140 | 4 | 33 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 170,00 | 196 | 141 | 4 | 33 % |
| 22. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 170,00 | 173 | 156 | 4 | 67 % |
| 23. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 167,17 | 190 | 142 | 8 | 67 % |
| 24. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 164,83 | 201 | 141 | 4 | 33 % |
| 25. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 164,67 | 196 | 124 | 4 | 33 % |
| 26. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 163,67 | 171 | 159 | 4 | 67 % |
| 27. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 163,50 | 180 | 145 | 4 | 33 % |
| 28. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 161,33 | 199 | 140 | 2 | 33 % |
| 29. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 159,33 | 180 | 144 | 4 | 33 % |
| 30. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 157,67 | 182 | 125 | 4 | 33 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 157,50 | 194 | 144 | 6 | 50 % |
| 32. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 154,83 | 175 | 118 | 2 | 17 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 153,50 | 161 | 133 | 0 | 0 % |
| 34. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 152,67 | 168 | 129 | 2 | 17 % |
| 35. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 151,17 | 181 | 136 | 4 | 33 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 147,17 | 192 | 134 | 2 | 17 % |
| 37. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 142,67 | 176 | 114 | 2 | 33 % |
| 38. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 141,67 | 162 | 116 | 4 | 67 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 125,67 | 127 | 124 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 122,00 | 146 | 105 | 0 | 0 % |
| 41. | Plašil Tomáš | SMOG | 6 | 114,17 | 145 | 85 | 0 | 0 % |