Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,00 | 209 | 162 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 190,00 | 238 | 148 | 4 | 67 % |
| 3. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 185,50 | 198 | 161 | 12 | 100 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 185,00 | 214 | 167 | 4 | 67 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,67 | 222 | 145 | 10 | 83 % |
| 6. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 179,00 | 189 | 170 | 6 | 100 % |
| 7. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 178,00 | 199 | 157 | 6 | 50 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 177,50 | 203 | 136 | 5 | 42 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 176,00 | 209 | 149 | 0 | 0 % |
| 10. | Klus František | HUJAŘI | 4 | 175,50 | 188 | 155 | 6 | 75 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 175,33 | 191 | 152 | 8 | 67 % |
| 12. | Flemmr Pavel | JMJ TEAM | 6 | 174,67 | 200 | 154 | 6 | 50 % |
| 13. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 174,67 | 200 | 134 | 6 | 50 % |
| 14. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,67 | 196 | 137 | 7 | 58 % |
| 15. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,33 | 203 | 141 | 6 | 50 % |
| 16. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 170,33 | 198 | 112 | 6 | 50 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 169,67 | 181 | 157 | 8 | 67 % |
| 18. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 168,00 | 203 | 131 | 8 | 67 % |
| 19. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 166,83 | 209 | 116 | 10 | 83 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 165,83 | 185 | 146 | 8 | 67 % |
| 21. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 165,67 | 184 | 147 | 4 | 33 % |
| 22. | Kaláb Petr | SMOG | 6 | 165,17 | 185 | 150 | 2 | 17 % |
| 23. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 165,17 | 174 | 143 | 6 | 50 % |
| 24. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 164,67 | 191 | 139 | 4 | 67 % |
| 25. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 163,67 | 194 | 132 | 4 | 33 % |
| 26. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 163,50 | 193 | 133 | 10 | 83 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 160,17 | 176 | 146 | 2 | 17 % |
| 28. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 159,33 | 200 | 141 | 10 | 83 % |
| 29. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 159,00 | 171 | 137 | 2 | 33 % |
| 30. | Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 157,50 | 192 | 120 | 2 | 17 % |
| 31. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 155,67 | 170 | 145 | 0 | 0 % |
| 32. | Rozmarin Milan | LAMPIÓNI | 3 | 155,67 | 167 | 142 | 2 | 33 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 149,67 | 158 | 119 | 8 | 67 % |
| 34. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 148,00 | 169 | 112 | 10 | 83 % |
| 35. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 147,50 | 177 | 111 | 4 | 33 % |
| 36. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 146,17 | 152 | 132 | 6 | 50 % |
| 37. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 145,33 | 161 | 124 | 2 | 17 % |
| 38. | Plašil Tomáš | SMOG | 6 | 142,50 | 173 | 110 | 0 | 0 % |
| Stacho Josef | HUJAŘI | 2 | 129,50 | 143 | 116 | 0 | 0 % | |
| 39. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 129,33 | 138 | 94 | 0 | 0 % |
| 40. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 127,00 | 159 | 108 | 0 | 0 % |
| 41. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 123,00 | 129 | 107 | 0 | 0 % |