Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 206,33 | 231 | 169 | 4 | 67 % |
| 2. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 3 | 192,67 | 212 | 164 | 4 | 67 % |
| 3. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 186,50 | 214 | 159 | 12 | 100 % |
| 4. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 185,83 | 224 | 157 | 10 | 83 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,00 | 222 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,67 | 212 | 155 | 10 | 83 % |
| 7. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 179,17 | 208 | 158 | 8 | 67 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 177,33 | 189 | 155 | 12 | 100 % |
| 9. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 176,00 | 214 | 136 | 6 | 50 % |
| 10. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 176,00 | 217 | 144 | 6 | 100 % |
| 11. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 175,17 | 191 | 158 | 10 | 83 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 174,67 | 191 | 144 | 8 | 67 % |
| 13. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 174,17 | 223 | 138 | 8 | 67 % |
| 14. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 172,83 | 186 | 127 | 8 | 67 % |
| 15. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 201 | 148 | 6 | 50 % |
| 16. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 171,17 | 187 | 156 | 4 | 33 % |
| 17. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 171,17 | 217 | 130 | 4 | 33 % |
| 18. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 169,17 | 182 | 157 | 12 | 100 % |
| 19. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 169,17 | 209 | 139 | 6 | 50 % |
| 20. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 168,33 | 188 | 153 | 6 | 50 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 166,17 | 193 | 144 | 4 | 33 % |
| 22. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 165,17 | 182 | 150 | 6 | 50 % |
| 23. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 162,67 | 169 | 152 | 2 | 33 % |
| 24. | Macháček Pavel | MEXICO | 4 | 162,25 | 190 | 132 | 6 | 75 % |
| 25. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 161,00 | 179 | 144 | 4 | 33 % |
| 26. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 158,67 | 198 | 126 | 2 | 17 % |
| Bělunek Miroslav | MEXICO | 2 | 157,50 | 165 | 150 | 2 | 50 % | |
| 27. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 156,00 | 181 | 137 | 8 | 67 % |
| 28. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 155,67 | 177 | 139 | 4 | 33 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 155,33 | 153 | 144 | 0 | 0 % |
| 30. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 152,83 | 184 | 135 | 2 | 17 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 150,83 | 189 | 124 | 4 | 33 % |
| 32. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 147,67 | 167 | 129 | 0 | 0 % |
| 33. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 146,83 | 167 | 108 | 6 | 50 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 146,50 | 152 | 115 | 2 | 17 % |
| 35. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 142,67 | 157 | 132 | 0 | 0 % |
| 36. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 138,00 | 150 | 94 | 0 | 0 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 136,00 | 169 | 107 | 4 | 33 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 131,00 | 151 | 115 | 4 | 33 % |
| 39. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 130,67 | 148 | 97 | 0 | 0 % |
| 40. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 129,00 | 143 | 105 | 2 | 33 % |