Stacho Josef
Počet her
216
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
141,21
Max
Nejlepší hra kariéry: 201 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 201.
201
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
92
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2016
průměr kariéry 141,21
podzim 2018
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.12. | JEŠTĚŘI | 152 | 126 | 158 | 160 | 162 | 162 | 6 | 162 | 126 | 153,33 | 4 |
| 2. HD | 04.09. | PERMONÍCI | 121 | 147 | 110 | 154 | 165 | 140 | 6 | 165 | 110 | 139,50 | 2 |
| 3. HD | 27.08. | TRAKEŘI | 143 | 116 | 2 | 143 | 116 | 129,50 | 0 | ||||
| 4. HD | 24.09. | BABINEC | 125 | 126 | 135 | 144 | 168 | 5 | 168 | 125 | 139,60 | 0 | |
| 7. HD | 12.11. | GAMA | 127 | 139 | 117 | 3 | 139 | 117 | 127,67 | 4 | |||
| 8. HD | 25.09. | MEXICO | 147 | 97 | 148 | 3 | 148 | 97 | 130,67 | 0 | |||
| 9. HD | 16.10. | LAMPIÓNI | 113 | 148 | 129 | 142 | 135 | 141 | 6 | 148 | 113 | 134,67 | 0 |
| 10. HD | 26.11. | SMOG | 99 | 158 | 149 | 145 | 135 | 5 | 158 | 99 | 137,20 | 4 | |
| Celkem | 8 utkání | 4983 celkem | 36 | 168 | 97 | 138,42 | 14 | ||||||
Duelových bodů 14 z 72 možných (19 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | TRAKEŘI | 134 | 150 | 130 | 133 | 115 | 139 | 6 | 150 | 115 | 133,50 | 0 |
| 2. HD | 12.02. | JMJ TEAM | 188 | 134 | 129 | 139 | 160 | 141 | 6 | 188 | 129 | 148,50 | 2 |
| 3. HD | 12.03. | LAMPIÓNI | 136 | 111 | 132 | 133 | 155 | 130 | 6 | 155 | 111 | 132,83 | 2 |
| 4. HD | 19.02. | MEXICO | 142 | 125 | 169 | 123 | 155 | 116 | 6 | 169 | 116 | 138,33 | 4 |
| 6. HD | 26.02. | SMOG | 144 | 152 | 161 | 144 | 168 | 150 | 6 | 168 | 144 | 153,17 | 4 |
| 7. HD | 19.04. | PERMONÍCI | 141 | 139 | 141 | 169 | 143 | 106 | 6 | 169 | 106 | 139,83 | 4 |
| 8. HD | 16.04. | ONDRÁŠ | 177 | 138 | 162 | 100 | 118 | 151 | 6 | 177 | 100 | 141,00 | 3 |
| 9. HD | 03.04. | STATOVAR | 140 | 142 | 142 | 136 | 155 | 136 | 6 | 155 | 136 | 141,83 | 0 |
| 10. HD | 30.04. | GAMA | 141 | 138 | 138 | 150 | 156 | 129 | 6 | 156 | 129 | 142,00 | 10 |
| 11. HD | 07.05. | JADRAN | 118 | 124 | 162 | 149 | 162 | 127 | 6 | 162 | 118 | 140,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 8468 celkem | 60 | 188 | 100 | 141,13 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 120 možných (28 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 11.09. | PERMONÍCI | 148 | 143 | 144 | 167 | 125 | 144 | 6 | 167 | 125 | 145,17 | 3 |
| 3. HD | 18.09. | GAMA | 157 | 92 | 128 | 150 | 151 | 125 | 6 | 157 | 92 | 133,83 | 2 |
| 4. HD | 25.09. | SMOG | 149 | 116 | 117 | 148 | 97 | 142 | 6 | 149 | 97 | 128,17 | 4 |
| 5. HD | 02.10. | ONDRÁŠ | 130 | 144 | 138 | 129 | 139 | 157 | 6 | 157 | 129 | 139,50 | 0 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 144 | 112 | 99 | 3 | 144 | 99 | 118,33 | 0 | |||
| 11. HD | 30.10. | LAMPIÓNI | 127 | 145 | 162 | 142 | 125 | 161 | 6 | 162 | 125 | 143,67 | 2 |
| Celkem | 6 utkání | 4497 celkem | 33 | 167 | 92 | 136,27 | 11 | ||||||
Duelových bodů 11 z 66 možných (17 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2017 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.04. | SMOG | 133 | 173 | 165 | 147 | 139 | 139 | 6 | 173 | 133 | 149,33 | 8 |
| 2. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 121 | 114 | 155 | 3 | 155 | 114 | 130,00 | 0 | |||
| 3. HD | 27.02. | MEXICO | 201 | 139 | 135 | 155 | 146 | 120 | 6 | 201 | 120 | 149,33 | 4 |
| 5. HD | 20.03. | ONDRÁŠ | 131 | 168 | 158 | 157 | 147 | 171 | 6 | 171 | 131 | 155,33 | 2 |
| 6. HD | 06.03. | PERMONÍCI | 155 | 155 | 136 | 122 | 158 | 158 | 6 | 158 | 122 | 147,33 | 0 |
| 8. HD | 27.03. | BABINEC | 140 | 146 | 144 | 126 | 110 | 113 | 6 | 146 | 110 | 129,83 | 0 |
| 10. HD | 10.04. | GAMA | 129 | 174 | 138 | 168 | 153 | 152 | 6 | 174 | 129 | 152,33 | 8 |
| 11. HD | 09.05. | JMJ TEAM | 141 | 179 | 157 | 154 | 141 | 134 | 6 | 179 | 134 | 151,00 | 2 |
| Celkem | 8 utkání | 6597 celkem | 45 | 201 | 110 | 146,60 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 90 možných (27 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2016 HUJAŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.09. | PERMONÍCI | 144 | 159 | 139 | 3 | 159 | 139 | 147,33 | 0 | |||
| 2. HD | 06.12. | LAMPIÓNI | 142 | 153 | 139 | 138 | 111 | 141 | 6 | 153 | 111 | 137,33 | 2 |
| 3. HD | 21.11. | BABINEC | 161 | 137 | 103 | 160 | 180 | 110 | 6 | 180 | 103 | 141,83 | 6 |
| 4. HD | 28.09. | GAMA | 148 | 154 | 135 | 158 | 195 | 133 | 6 | 195 | 133 | 153,83 | 4 |
| 6. HD | 25.10. | ONDRÁŠ | 152 | 166 | 165 | 3 | 166 | 152 | 161,00 | 4 | |||
| 7. HD | 17.10. | TRAKEŘI | 114 | 136 | 133 | 108 | 120 | 134 | 6 | 136 | 108 | 124,17 | 0 |
| 8. HD | 08.11. | 3+1 | 138 | 182 | 134 | 3 | 182 | 134 | 151,33 | 5 | |||
| 10. HD | 15.11. | BISTRO | 152 | 136 | 125 | 3 | 152 | 125 | 137,67 | 2 | |||
| 11. HD | 22.11. | JADRAN | 136 | 131 | 166 | 144 | 143 | 102 | 6 | 166 | 102 | 137,00 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 5957 celkem | 42 | 195 | 102 | 141,83 | 23 | ||||||
Duelových bodů 23 z 84 možných (27 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.