Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 197,00 | 214 | 171 | 8 | 67 % |
| 2. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 189,17 | 222 | 149 | 8 | 67 % |
| 3. | Valošek Tomáš | SMOG | 6 | 181,00 | 189 | 164 | 12 | 100 % |
| 4. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 177,67 | 191 | 153 | 6 | 50 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 177,17 | 205 | 149 | 5 | 42 % |
| 6. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 208 | 137 | 10 | 83 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 177,00 | 179 | 158 | 6 | 50 % |
| 8. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,17 | 216 | 137 | 8 | 67 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 175,83 | 214 | 137 | 6 | 50 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 175,33 | 184 | 162 | 2 | 33 % |
| 11. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 174,50 | 211 | 149 | 4 | 33 % |
| 12. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 173,17 | 192 | 154 | 8 | 67 % |
| 13. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,67 | 198 | 157 | 10 | 83 % |
| 14. | Mazur Václav | PERMONÍCI | 6 | 171,33 | 205 | 155 | 8 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 171,00 | 204 | 133 | 4 | 33 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 170,00 | 190 | 158 | 4 | 67 % |
| 17. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 169,83 | 219 | 125 | 8 | 67 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 167,17 | 181 | 156 | 4 | 33 % |
| 19. | Vlach Zdeněk | JEŠTĚŘI | 6 | 167,17 | 186 | 148 | 8 | 67 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 166,17 | 224 | 140 | 6 | 50 % |
| 21. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,33 | 202 | 143 | 4 | 33 % |
| 22. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 164,67 | 191 | 131 | 8 | 67 % |
| 23. | Dvořáková Dagmar+8 | GAMA | 6 | 163,67 | 177 | 139 | 8 | 67 % |
| 24. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 163,67 | 178 | 134 | 6 | 50 % |
| 25. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 163,67 | 187 | 145 | 4 | 33 % |
| 26. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 161,83 | 189 | 139 | 4 | 33 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 158,33 | 199 | 128 | 4 | 33 % |
| 28. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 156,17 | 172 | 142 | 4 | 33 % |
| 29. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 151,67 | 183 | 106 | 4 | 33 % |
| 30. | Chlopčík Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 151,33 | 211 | 117 | 4 | 33 % |
| 31. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 151,33 | 171 | 114 | 2 | 17 % |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 150,67 | 157 | 115 | 4 | 33 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 148,67 | 180 | 99 | 8 | 67 % |
| 34. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 147,67 | 149 | 128 | 4 | 67 % |
| 35. | Plašil Tomáš | SMOG | 3 | 145,33 | 164 | 127 | 2 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 144,83 | 161 | 128 | 4 | 33 % |
| 37. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 143,83 | 162 | 121 | 5 | 42 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 147 | 114 | 0 | 0 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 123,67 | 139 | 107 | 2 | 33 % |