TRAKEŘI náhradník0
Počet her
54
Průměr
Na hru, včetně handicapu — stejně jako v žebříčku a v oficiálním pořadí jednotlivců.
152,81
Max
Nejlepší hra kariéry: 203 skutečně sražených kuželek. S handicapem se počítala jako 203.
203
Min
Nejhorší odehraná hra, bez handicapu. Hry s nulovým nahozem se nepočítají — to jsou listy, kde hráč byl zapsaný a nehodil.
91
Počet 250
Kolikrát hodil 250 a víc — bez handicapu, holý nához.
0
Počet 300
Kolikrát srazil 300 — bez handicapu. Zatím se to v lize nestalo.
0
podzim 2017
průměr kariéry 152,81
podzim 2021
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 06.12. | GAMA | 150 | 178 | 171 | 186 | 136 | 191 | 6 | 191 | 136 | 168,67 | 4 |
| 5. HD | 19.10. | JEŠTĚŘI | 109 | 91 | 92 | 101 | 115 | 140 | 6 | 140 | 91 | 108,00 | 0 |
| 8. HD | 15.11. | HUJAŘI | 94 | 128 | 145 | 141 | 113 | 145 | 6 | 145 | 94 | 127,67 | 2 |
| 9. HD | 22.11. | KAMPERETAMPERE | 133 | 191 | 148 | 203 | 134 | 158 | 6 | 203 | 133 | 161,17 | 6 |
| 10. HD | 13.12. | BABINEC | 123 | 157 | 154 | 160 | 144 | 192 | 6 | 192 | 123 | 155,00 | 4 |
| Celkem | 5 utkání | 4323 celkem | 30 | 203 | 91 | 144,10 | 16 | ||||||
Duelových bodů 16 z 60 možných (27 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.11. | SMOG | 113 | 169 | 167 | 167 | 141 | 179 | 6 | 179 | 113 | 156,00 | 8 |
| 8. HD | 05.11. | PERMONÍCI | 137 | 151 | 184 | 160 | 135 | 150 | 6 | 184 | 135 | 152,83 | 2 |
| 11. HD | 04.12. | GAMA | 194 | 160 | 158 | 163 | 187 | 151 | 6 | 194 | 151 | 168,83 | 10 |
| Celkem | 3 utkání | 2866 celkem | 18 | 194 | 113 | 159,22 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 36 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 21.11. | BABINEC | 168 | 168 | 201 | 182 | 192 | 152 | 6 | 201 | 152 | 177,17 | 10 |
| Celkem | 1 utkání | 1063 celkem | 6 | 201 | 152 | 177,17 | 10 | ||||||
Duelových bodů 10 z 12 možných (83 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.